Glavni meni

Split za tri motora iz Srbije – savet

Započeo Silvana, 21 Jul, 2017, 22:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: farbach poslato 08 Avgust, 2017, 19:46
U stvari, kada bolje razmislim, koji cu ja kurac ovde. Ostajete mi dobro, a ti mi se Slaninar napusi kurca.
Brisem nalog.
Zbogom.

Po¹to si du¾e na forumu od mene, mislim da ovo nema smisla - ako je veæ dotle do¹lo.
Inaèe, uprkos drugaèijim razmi¹ljanjima, ja tebe i dalje po¹tujem. ®ao mi je ako je moje pisanje dovelo do ovakve odluke, a ako to ne¹to mo¾e sad da popravi, iskljuèiæu se od daljeg uèe¹æa u diskusijama. Mislim da æe tako svima biti lep¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Slaninaru niko zloèine nije izmislio,nije  niko od nijednog Hrvata,(sem ako je bio antifa¹ista),pravio sapun,niti je nijedna monahinja razbijala djeèije glave,kao bla¾ene èasne srpskoj djeci...,znam da pati¹ za Jugom,al to je utopija.... nasilu smo se voljeli,al prosuta krv,nije zaboravljena....,ja sam prvi za neko pomirenje,al realno,imali smo 50 godina,i nismo uspjeli...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

petar357

Citat: Slaninar poslato 08 Avgust, 2017, 20:17
Citat: petar357 poslato 08 Avgust, 2017, 20:05
Jebe se Slaninaru za decje konc logore i poklanu decu.
Ne uklapa mu se u teoriju o izjednacavanju zlocina sa obe strane.

Nisam ja taj koji uop¹te i poredi zloèine. Svaki je neizmerno grozan. Ti ako ima¹ neku skalu po kojoj boduje¹, iznesi je, da poku¹am shvatiti.

Ne poredis ti zlocine nego ih izjednacavas. Pa onda tako izjednaceni ni ne mogu da se porede.

A razne skale za zlocine postoje u pravosudnom sistemu svake zemlje, pa se u zavisnosti od te skale odredjuje i kazna, od simbolicne do najteze.
A zajednicko svim tim "skalama" je da se najtezim zlocinima smatraju oni izvrseni na izuzetno svirep i brutalan nacin kao i masovni zlocini.

U kontekstu nase price, ustase su i po jednom i po drugom kriterijumu nenadmasne.


motoklasik


Citam i ne verujem. Koliko to nisko covek treba da padne da bi se trudio da relativizuje ustaske zlocine kojima gotovo da na svetu nema ravnih.

Osobu pod nikom "Slaninar" ne poznajem. Svako ima pravo na svoj stav, ali ako vec pisas po jamama i ostalim stratistima nebrojenih nevinih zrtava - nemoj me ubedjivati da to u stvari pada kisa.

banditkg

Alooo stado nebesko koji je vama kurac lepi,pogledajte naslov.Bice da cu vas napustiti a verovao sam da nas ima---

castor

Jebo vas patak, svaku temu userete...
It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

Nije Split,al je more,da malo vratimo temu u kolosijek!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Kakav gadan krajolik... Od svih otoka ba¹ si na Goli morao... :o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ja bih da se vratim na diskusiju...koja nekome smeta a nekome ne....meni licno svaka diskusija odgovara ....

ponovo cu citirati jednu pesmu


   

Kada su nacisti do¹li po komuniste,
ja sam æutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam æutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su do¹li po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su do¹li po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

slaninar negira istorijska iskustva i veruje samo onome sto je doziveo...sto govori da su neki ljudi ko leminzi....jednostavno im ne mozes dokazati....misljenje je ono sto ima svako ...razmisljanje je nazalost usud manjine.....
Daj boze da nikad ne sazna da je u krivu...iako nas istorija uci drugacije....Nemci Englezi i Francuzi su se pomirili....Amerikanci  se nisu pomirili sa Japanom ali su toliko jaci Vojno a ekonomski zavise od njih da nece biti sranja....Kinezi i Japanci se nikada nece pomiriti.....Izrael se nikad nece pomiriti sa Nemackom.....Rusi se nikada nece pomiriti sa Nemackom....

parafraziracu i jednu recenicu iz predstave....izgovorio je zlocinac...srpski djeneral....kolaboracionista i antikomunista,,,

"i onda ce Srpkinje radjati komunista a hrvatice samo hrvate i za pedeset godina aj jovo nanovo......" mislim da je omasio za nepunu godinu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

evo Laziæu,sa ovom barkom se ide na Goli...   :D

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Boban_m

Kad smo kod toga da zapjevamo: "Morem plovi jedna mala barka..." ;D

Biker-Boy

ili nesto veselije: "devojke u kratkim haljinama volim"  ili ono bese "ljetnim haljinama"  [blahblah] :)
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Slaninar poslato 08 Avgust, 2017, 18:41


Ima i jo¹ toga, preru¹ene usta¹e:
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BA%D1%80_%D1%83_%D0%92%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%9B%D1%83

po¹to imam kuæu u Vraniæu, a i dobar deo familije...
svaka kuæa ima svoju verziju prièe.
A da se pridru¾im farbaèu, ti si bolestan.

pajche

Evo nakon par dana, motor i mi smo i dalje citavi u Splitu. Ali, primecuju se rezultati njihove politike, za sve ovo vreme ni jedno vozilo sa nasim tablicama nisam video, niti cuo srpski jezik. Velika promena u odnosu na pre samo dve godine.

Lazic

Ako ni¹ta, bar nisu krivi za Vraniæ...


@Mrle:
Kako doæi do istine...?

pajche

Ako moze savet. Sutra krecem od Sibenika do Bg-a. Kuda bi mi bilo bolje da idem preko Zenice i Tuzle ili Sarajevo, Zvornik?

Joker

Ja samn isao tu na autoput pa na Mostar, Konjic Sarajevo Zvornik... Sve kul a pandura video nisam.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


peratrap63

Citat: Biker-Boy poslato 07 Avgust, 2017, 08:43
Ne znam koji mi vise idu na qrac, Srbi koji mrze Hrvate ili Hrvati koji mrze Srbe, svi zatvoreni u svoje nacionalne torove ko stoka i laju jedni na druge kao besni psi i tako u nedogled, a ni jedni ni drugi ne kapiraju da od mrznje nema leba, svi evropski narodi (koji su se nekad medjusobno klali) su to skontali, jedino nama nikako da udje iz dupeta u glavu...

I sta sad, ja kao Hrvat, po difoltu bi trebao da mrzim Srbe, ocu boli me kurac, jebe mi se da mrzim nekog, to jest, mogu mrziti pojedinca, ali ceo narod nikako, to je bolesno razmisljanje, koje nas je i dovelo tu gde smo.
pravi komentar

brmmmm brmmmmm

pajche

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2017, 16:01
©ta si uradi sa flan¹ama...?


Porucio taj deo iz NemackU. Do Hr stiglo za tri dana i sredili mi u Sibeniku u servisu. Nije bilo nikakve sanse da se nesto nabudzi, ali se brzo sve zavrsilo.