Glavni meni

Prva zvanièna trka - Moped Endurance Cup 29-30.07.2017.

Započeo Gašpar, 03 Jul, 2017, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

motoklasik


Ako moze neko od ordanizatora da javi, u kojim sve kategorijama se dodeljuju nagrade...
Za prva tri mesta znam naravno, ali da li ima za npr. najbrzi krug, za najmladjeg takmicara i slicno.

Ja bih donirao po litar dvotaktola (full shintetic), da organizator podeli sa peharima, pa da znam koliko da ponesem...  :)

Havarisan


FANTOM

  Bice manijaka veceras , a i vala dugo se nismo skupili malo da se vidimo . [cheers]

Kostić

u kolko sati poèinje trka, al trka, ne trening i dokle traje

FANTOM

  Ja koliko sam upucen startuje u 11 i vozi se do 3 .

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Mi smo na bedemu, odma uz put, kod ulaska u box
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane


stilgar

ja sam doso malo ranije, sa Andrejom je u ekipi bio i jedan moj drugar pa da im se nadjemo :)







malo smo rostiljali



bili su neki exkluzivni gosti



a mislim da je ovo bilo kod ekipe iz ZR gosn Havarisanog kome se ovom prilikom zahvaljujem na pomoci i datom klipu i karikama. Andreja ce bolje da objasni.



bilo je mnogo ljudi na parkingu nije bilo vise mesta pa su automobili bili parkirani sa obe strane ulice od skretanja pa sve do ulaza na parking.

Hattrick

Ima li sta novo, kako se snalazi nas drug Andreja ?  :)

stilgar

Citat: Hattrick poslato 30 Jul, 2017, 04:26
Ima li sta novo, kako se snalazi nas drug Andreja ?  :)
na treningu im je pukla karika, rastrcali se da nadjemo jednu 39L, pitali i neke nase koji su bili prezauzeti, al Havarisani nam izaso u susret i dao i klip i karike al nisu odgovarali cilindru automatika Andrijine ekipe, tako da nisu vozili uopste. Havarisanom jos jednom hvala.

Hurricane

..trka bila odlicna, sranje  zbog Andrinog peha, bas steta, ali ima dana..

Havarisani na svom nivou [klanjam_se]


Bilo ljudi kao da je gp a ne moped cup, nije moglo motorom da se pridje adi huji.

Sve pohvale za organizaciju, samo napred!

Hohštapler

Ko nije bio ko vas jebe, mi u¾ivali!
Sjajne trke, sjajna atmosfera, Ga¹a za predsednika AMSS!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

ja se ne secam ovolike guzve na karting stazi....jedina zamerka je DJ koji je pustao muziku sebi....i za jos dve kokoske isprd njega...verovatno sestra i sestrina drugarica...posto je opstio sa svojim apple laptopom uz pomoc slusalica...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

feelgod

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jul, 2017, 23:18
zanimljiva je prica kako j euopste doslo do toga....u klasi 175 se racunalo na MZ, CZ i poneki stariji nemacki dvotaktni motorcikl koji je tada bio dostupan....125 ccm japance je bilo neiplativo dizati na 175 a 250 skoro nemoguce spustiti na 175....ali ako 350 ustrojis za jedan cilidar, klip, klipnjacu, preturpijas kontra teg i zadihtujes rupu uz dodatak zejtina da meze lezajeve....onda si dobio vise nego superioran motor u klasi....uzevsi u obzir da su tz350 polako umirale na zapadu i da ih je bilo neiplativo reparirati,,,,one su bila jako jeftina opzicja za trkace u toj klasi....sa minimalnom doradom....skoro bez novca....i jos prodas karburator nekome za cz :)

ja sam oduvek zeleo da kupim jednu iz nostalgije...ne da je vracam na 350 vec da je ostavim na 175....kao zalog za neki buduci muzej motorcikala....koji nam zapravo ne treba....kome jos trebaju ti stari motori, osim strancima......
Koliko ja o motorima u nas ne znam nista, od mene zahvalnica :)

Kostić

did¾eju je neko trebo da i¹èupa gajtan za struju, greota ¹to taliban nije vozio, a ga¹i sve pohvale. do¾ivesmo istoriju, nema dalje.

srbac

Idete na trke izdrzljivosti a nemate rezerne delove...smesno. Nekoliko klipova, nekoliko cilindera, nekoliko radilica, menjaèa spremite..... To sve zajedno sto sam napisao nije ni 100e .Pozdrav

Kostić

smisao trke izdr¾ljivosti nije u tome da sa sobom nosi¹ rezervne delove nego da agregat izdr¾i bez diranja. samo vozaèi da se menjaju.

Hohštapler

Eto divno, sledeci put vas Srbac sponzorise ;)

Po onom sto je sinoc vidjeno, problem nisu klipovi i klipnjace i sokocala, problem su svetla nepouzdanost istih.
Odredjeni motori su bukvalno 30 puta izbacivani sa staze od strane redara jer nemaju svetla, i onda lik udje i prodje kroz box i udri Mile..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Havarisan

To sve sto je Srbac napisao moze lako biti i 500€