Glavni meni

XJ 600 S Diversion aka dzamahirija 5.0

Započeo DebeliZmaj, 06 Jun, 2017, 18:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Ja da se pohvalim da je porez placen ... Sad ti daju neku potvrdu ... Nema vise pecat ovoono .. Nego neka potvrda ...
U sredu il cet cu imati vremena odem do ljermontove ...srednji salter je zabranjen za agencije ... Taman lagano popodne ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

rboban

Znaci sledeci vikend mozemo u voznju?


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

UFF


Kostić

Citat: rboban poslato 13 Jun, 2017, 00:41
Znaci sledeci vikend mozemo u voznju?


Sent from my iPad using Tapatalk

¹to si se vozio sa njim, vozio si se. ko jo¹ ima sreæe da se dva puta vozi sa zmajem?

DebeliZmaj

Citat: rboban poslato 13 Jun, 2017, 00:41
Znaci sledeci vikend mozemo u voznju?
Sent from my iPad using Tapatalk

pa ako idesh u Vojsku ne ... ali onaj tamo sto da ne ...
ali kao kad smo isli ka BNS .. samo ti razvuci 200 ...
ja lagano ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Jun, 2017, 21:20
Ja da se pohvalim da je porez placen ... Sad ti daju neku potvrdu ... Nema vise pecat ovoono .. Nego neka potvrda ...
U sredu il cet cu imati vremena odem do ljermontove ...srednji salter je zabranjen za agencije ... Taman lagano popodne ;)
Izgleda nisi èitao ¹ta sam pisao pro¹le nedelje... Samo napred, najmanja gu¾va je popodne... ;D

misa-pei

Bio sam u subotu, oko 5 popodne (da podignem saobraæajnu). Na mom ¹alteru nije bilo nikog, onaj srednji, jedna osoba. Rade do 8. Èisto informativno.
Država je najveći neprijatelj naroda

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 13 Jun, 2017, 22:28
Citat: DebeliZmaj poslato 12 Jun, 2017, 21:20
Ja da se pohvalim da je porez placen ... Sad ti daju neku potvrdu ... Nema vise pecat ovoono .. Nego neka potvrda ...
U sredu il cet cu imati vremena odem do ljermontove ...srednji salter je zabranjen za agencije ... Taman lagano popodne ;)
Izgleda nisi èitao ¹ta sam pisao pro¹le nedelje... Samo napred, najmanja gu¾va je popodne... ;D

па то .. у пола 8 поподне .. таман ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell