Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi

Pitanje ???
Strelica pokazuje most, a krug = mesto okupljanja ???




Lazic


goranvojska

 ;D ;D ;D [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] :P :P :P [yahoo] [yahoo] [yahoo] 8) 8) 8) :o :o :o :violina: :violina: :violina: :violina: [flashing] [flashing] [flashing] [panic] [panic] [cheers] [cheers] [cheers] [watching] [watching] [watching] [watching]
nema lose vreme ima losa oprema.

Kostić

#303
ne laziæu, gledaj pr enego lane¹  ;D

od pumpe ide¹ zelenom strelom. kad se siðe sa mosta, odma desno zemljani put za traktore i samo pravo ima malo da se vozika al nije daleko, vidi se baza. ima negde unazad okaèio sam snimak od pumpe u bagrdanu preko ¹ljunkare al ja sam nastavio pravo posle mosta, a sad se ide odma desno, ovo je nova baza




posle pumpe ide odma pruga. tu desno pa posle pruge ide ¹ljunkara na desno pa ide most. d se ne pogubite po ¹ljunkari, nije velika al je lavirint


OKi

#304
Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2017, 22:48
ne laziæu, gledaj pr enego lane¹  ;D

od pumpe ide¹ zelenom strelom. kad se siðe sa mosta, odma desno zemljani put za traktore i samo pravo ima malo da se vozika al nije daleko, vidi se baza. ima negde unazad okaèio sam snimak od pumpe u bagrdanu preko ¹ljunkare al ja sam nastavio pravo posle mosta, a sad se ide odma desno, ovo je nova baza


Meni je poenta da u dolasku,>>trezan<< ne idem mostom  ;D

Kostić

tvoja zvezdica je ¹ljunkara, ako ti se sedi sam tamo, okej ;D mi smo gde je zelena strelica. ti idi na jagodinu il na svilajvnac ako neæe¹ na most



ana nad¾ak babo volim i ja tebe  [srce] [ljubav] ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ti æe¹ da u¾iva¹ od mosta do baze ;D inaèe, za novajlije, niko se nikad nije ostavio na cedilu ako se zagubi, ko ne ume da naðe, zove upomoæ telefonom i neko ode po njega. tako da, nema potreba za panikom tipa, a ¹ta ako se izgubim, bolje da ne idem.... zove¹ upomoæ i nema brige ;D bitno je da ne proma¹ite pumpu. a ma¹i se lako ako se pegla brzo ;D

ako neko ne ume da vozi po zemljanom putu, tu je ekipa prve pomoæi, doæe neko da pretera motor. ;D preporuèuju se laziæ, kostiæ, jugoviæ ;D

Glava Dole

Kostic posebno... opet sam morao da pogledam [rofl] [rofl] [rofl] Ja teram 60 on me obilazi po onakvom putu, samo polako i oslobodjeno [rofl] Dobro kad prezivesmo, al bila voznja za pamcenje uprkos pehovima, nema sta :)

! No longer available

Hurricane

o nee, opet dosadni cajgeri i uvrnuti kabl od telefona  [facepalm]


poèeæu da sanjam ovaj kabl

DebeliZmaj

sve je dobro dok se ne pojavi u emisiji
tipa pozovite 92, patrola itd
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Ja planiram ovim putem, pa ko izvoli neka se pridru¾i.

Tempo je lagano (do 80), idemo da se provozamo i da stignemo gdje smo naumili. Sve ostalo je nebitno. Vidimo se!
It's the ride that matters, not the bike…

goranvojska

u brate al ce ti da kruzis.pa daleko malo a i sve naseljena mesta.pazite se radara od pozarevca i zabara.

goranvojska

ljudi sta vam je oko tog mosta.nista strasno.nekad 10x dnevno prodjem.jeste da deluje po malo sablasno ali nista posebno.
kad je postan u saobracaj testiran je sa 170 tona tereta tako da se ne sekirajte.navikli ste na one vellike  i siroke mostove pa je ovo ko neka igracka.opusteno bre.

Jefta


OKi

Citat: goranvojska poslato 14 Jun, 2017, 21:43
...testiran je sa 170 tona tereta tako da se ne sekirajte.navikli ste na one vellike  i siroke mostove pa je ovo ko neka igracka.opusteno bre.

Kao na ovaj od Jagodine preko njega u Vojsku, pa od Vojske do malog mosta i onda levo ! Ne dolazimo svi sa zapada  :D




Kostić

ti sa tog mosta odma savi levo uz moravu, ima¹ lep off pravo do baze, a i ne mo¾e¹ da proma¹i¹ ;D

castor

Citat: goranvojska poslato 14 Jun, 2017, 21:28
u brate al ce ti da kruzis.pa daleko malo a i sve naseljena mesta.pazite se radara od pozarevca i zabara.
Odakle ti ideja da æu da kru¾im? Ide mi se starim Smederevskim zbog krivina, dobar je put, taman za u¾ivanje, a i tamo preko sela je sve ok. Na kraju krajeva, bitno je doæi, a kojim putem je manje bitno. Nemam problem sa mostom, ako na to misli¹...

Uostalom, sve osim prave linije je kru¾enje!



Citat: Jefta poslato 14 Jun, 2017, 21:49
Sta kaze vremenska prognoza?

Vremenska prognoza je light rain u vi¹e navrata. Mo¾e da bude, al' ne mora da znaèi da æe da pada... Ima jo¹ vremena do subota da se onaj ¹to organizuje vremenske (ne)pogode porazmisli i dogovori sam sa sobom. Da bude sunèano, naravno!
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

lep¹e ti je da ide¹ - avala ring raljaring mladenovac topola pa iz topole levo za raèu (kod pumpe na ulazu levo prema kragujevcu, pa posle nekih 500 m opet levo za markovac, a pravo je za kragujevac)  pa iz raèe desno na crni kao. krivina kolko oæe¹. :) ovu rutu preporuèujem. al ko ne voli na crni kao, mo¾e da ode na markovac pa desno za bagrdan. crni kao je malo onako, ko je tuda i¹o zna. meni je predobro. :)








Glava Dole

preko ralje za kragujevac sam ja vozio kad sam promasio petlju, debil... kad se setim, u SDu na autoput umesto prema nisu ja krenem prema BGu... vidim nepoznat mi nesto put al reko to je sigurno to... gledam u kilometrazu i cekam da otkuca 50ak km pa da gledam iskljucenje akd ono stigo ja u bg [rofl] pali navigaciju i onda tim putem rpeko ralje... nije bas neki, bio prepun rupcaga, sljake, dusu sam ispustio dok sam dosao do normalnog puta prema KGu, osecao sam se kao da sam legao u krevet kad sam odvrnuo gas i pustio da me vetar pridrzava :)