Glavni meni

Honda X-ADV skuter koji bi vozio

Započeo UFF, 13 Maj, 2017, 11:52

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

ja sam bio ali vise nisam..mislio sam da ima bar 76 hp...a ono kita
samo aprilia 850

UFF

pa da mige i ja sam hteo da uzmem neki novi enduro, kinta nije problem bitno je da ima bar 170hp ili vise kao i svaki noviji RR
jeeeebooooteeee niko ne pravi enduro sa 170 konja?

koje picke, razocarao sam se, samo R1 il nijedan. ok moze i bmw 1000RR



a to sto sa njim ne mogu na off sto je bila i cela poenta price nema veze jel?

mkt

pa kad niste stare kajle, inace moze po ofuu

con3

Ima ljudi koji voze i vole samo skutere,ekstra izgleda e sad ne znam zasto se uvek neko hejtuje ako ima  da priusti ono sto zeli i sto mu se svidja ,stvar ukusa .Kad se iserete za skuter mozete posle i o ovome malo strucnih misljenja  [rofl]

https://i.ytimg.com/vi/17WtW_QMFIM/maxresdefault.jpg

Lazic

Stvarno, ¹ta bi falilo enduru sa 120-130 ks...? Ne mora 170, nema gde da se potera 300 na offu... :D

Hurricane

..nema, ali zato zakaèi¹ prikolicu i u nabavku ogreva sa njim

Gavrolini

Pravi enduro ne moze da ima toliko konja jer bi onda ima veliki agregat a samim tim i mnogo kg. A ako mislite na one velike krmace sto neki zovu enduro pa ima tu onaj novi ktm sa cinimi se 160ks


Kostić

a gde æete da utro¹ite tih 170 konja? besmisleno je turiti 170 konja u motor kome je namena da se ne vozi 300.... a svaki normalan æe da uzleti i sa petinom... 170 konja bi vam dobro do¹lo da se malo kurèite sa kolko ko¹ta makina. da ih ozbiljno upotrebite, trebala bi vam mnogo velika kita. ili bolje kitekanja.


UFF

ja se zajebavao sa konjima jer se mige razocarao u enduro skuter koji ima manje konja od ulucnog skutera a vi ozbiljno raspravljate o 170 konja u enduru?  [rofl]  [facepalm]

Kostić

pogledajte klirens i tip ovog motocikla. on ne vozi of, on leti ko avijon... ima gomila ovakvih slika iz tog doba, koje nije postojalo....


zeleni zube, idem bajsem na adu, mo¾da svratim za sat dva da ti izlopatam dve me¹alice, da ne ka¾e¹ da sam pièka, pa posle odo da se brèkam

milomir22

Realno, taj motor (citaj pola sivika) jeste govno i mrtva baba, ali za skuter ce biti ok i mislim da ce taj agregat samo u skuteru i da ostane na kraju, jer vec znam za par slucaja gde ljudi prodaju nc 700 i nc 750, menjaju za nesto agilnije. Nc ce ostati pocetnicima kao lagani motoric za ucenje, a ovaj skuter ce fenserima biti dobra prica.

Obrni okreni, sticem utisak da se r motorima sve manje paznje poklanja, kao i skuterima, a akcenat se daje putnim enduro i drumskim motorima. Recimo bmw s 1000 xr i gs, multistrada, V-strom 650 i 1000, kawasaki versys 650 i 1000, honda cbf, yamaha tracer, uvek ce ostati klijentele i za ovo ostalo, ali su putni motori definitivno in i najtrazeniji, pa su na neki nacin ukrali trziste rovima koji su 90ih i ranih 2000ih bili najtrazeniji.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot


UFF

cek bre sad nesto ramzisljam
ja motor jeste malo snage ali za skuter....
pa ovo ima vise konja od T-Max-a bre!
+ moze na off

MIGE

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2017, 22:39
cek bre sad nesto ramzisljam
ja motor jeste malo snage ali za skuter....
pa ovo ima vise konja od T-Max-a bre!
+ moze na off
jebo off...mnogo para za malo snage.. [thumb_down]

Lazic

Reèe ti sa tvojim zadnjim ogibljenjem posle koga ti treba kiropraktièar... :o :D Jesi proèitao da sam d¾abe i¹ao kod majstora...? ;D Mislim nisam jer bi tuki re¹io bez njega, ipak nemam rasutih ¹rafova i matica ispred kuæe... ;D


@Uff & Gavra:
Nisam bio ba¹ ozbiljan za enduro i 200ks... ;D Al' bi bilo lepo da mo¾e 150ks iz jednog cilindra i u motoru od 150kg... :D

Gavrolini

Lazicu totalno neupotrebljivo. Probao sam cr500 i kx500 koji imaju duplo manje i ti motori ne mogu da se voze

Lazic

Znam bre, gledao sam snimak vo¾nje cr500 gde je liku pa jedno kilometar na nekom kolskom putu prednji toèak konstantno u vazduhu, ne smem ni da pomislim da probam tako ne¹to... Jel se seæa¹ da je Zozon onomad u pe¹èari svakom nudio cr500 da proba? :D Ne seæam se dal' si be¹e ti jedini smeo...? :D Ja sam samo naruèio sledeæe pivo... ;D

Ali lepo je zami¹ljati... ;D

UFF

vracamo se na skutere


kakva aprilia koji kurac to ni ne uzimam u obzir
za mene je t-max pojam za skuter jer je vise motor nego skuter
a ovo jace od t-maxa i moze da se tera po dzombama pa cemu dalja diskusija?

jel ima bolje? trenutno nema, i bmw je slabiji

da ne pominjem da je menjac isti kao kod majorovih bivsih vfrova 1200 koji su drkanje i rade posao za sve pare iako sam pre voznje mislio da je sranje koje te samo nervira kao u kolima sa automatskim menjacima

Lazic

Meni ni malo ne nervira ni jedan automatski menjaè...

edit:
Osim kad je neispravan...