Glavni meni

Zdravo Manijacii

Započeo budji, 06 Maj, 2017, 00:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Hahahhahahhahhahhahhhahahha budji, nina i ja [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: Nina.f poslato 07 Maj, 2017, 23:15
Citat: Bori¹a poslato 07 Maj, 2017, 10:38
realno ne znam koja ce da se provoza sa tobom... devojke vole da se voze a ne da drze blok motora na stolu i traze plocice [rofl]

prosto se odusevim kad mi neko poput tebe kaze da sam mentalac, znaci da sam drugaciji od tebe a to mi je i namera logicno

@eclipse uzeo sam m48 sa lovackim kundakom i nekom ruskom optikom 6x42, sutra idem po 153

Evo ja cu da se ubacim samo na sekund.. samoo da se nadovezem na tvoju prvu recenicu za devojke koje vole samo da se vozaju..
Mislim da sam vise zainteresovana da popravljam motore i da radim.. jeste da ne znam mnogo, ali ucim. Volim to, jednostavno cu pre imati masne ruke koje cu jedva oprati i prvlljavo odelo, nego da imam vestacke nokte i haljinice.. daleko od toga da ne znam da budem zensko, znam i volim, ali se vise osecam svoja kad radim nego kad se modelisem.. i volim i da se vozam, normalno, ali eto.. ima nas i ovakvih.. i ponosim se sobom kakva sam :)

evo ti jedan +

ako ti ikada propadne brak...javi se...bmw ti necu kupiti al cu ti otvoriti moto-radionicu  ;D ;D ;D

Glava Dole

Brak? Ona cak i nesto malo mladja od mene(mada imamo u svakom slucaju po 20god jos uvek), a u slucaju da se dogodi ta tragedija i desi se nesto sa budjijem... zna se ko je prvi na listi u davanju casova mehanike :P Tako da... odabite hahaha ;D :P [rofl]

lord_oblivion

Citat: Biker-Boy poslato 07 Maj, 2017, 23:53
Citat: Nina.f poslato 07 Maj, 2017, 23:15

Evo ja cu da se ubacim samo na sekund.. samoo da se nadovezem na tvoju prvu recenicu za devojke koje vole samo da se vozaju..
Mislim da sam vise zainteresovana da popravljam motore i da radim.. jeste da ne znam mnogo, ali ucim. Volim to, jednostavno cu pre imati masne ruke koje cu jedva oprati i prvlljavo odelo, nego da imam vestacke nokte i haljinice.. daleko od toga da ne znam da budem zensko, znam i volim, ali se vise osecam svoja kad radim nego kad se modelisem.. i volim i da se vozam, normalno, ali eto.. ima nas i ovakvih.. i ponosim se sobom kakva sam :)

Da nemas mozda neku stariju sestru, sa slicnim sklonostima kao sto su tvoje, verujem da bi bilo puno zainteresovanih forumasa ;)
Èak ne mora da bude ni sestra  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: Milos96 poslato 08 Maj, 2017, 00:55
Brak? Ona cak i nesto malo mladja od mene(mada imamo u svakom slucaju po 20god jos uvek), a u slucaju da se dogodi ta tragedija i desi se nesto sa budjijem... zna se ko je prvi na listi u davanju casova mehanike :P Tako da... odabite hahaha ;D :P [rofl]
Znaèi, ima da se naèeka¹  [panic] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Citat: Milos96 poslato 08 Maj, 2017, 00:55
zna se ko je prvi na listi u davanju casova mehanike :P

Stra¹no.


:D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Hattrick

Ne secam se da je skoro neko imao docek kao Budji  :)
Sto kaze Fantom, ovo bre k'o da su iz celije svi pusteni  [rofl]

Glava Dole

MM sapunica sezona 2 [rofl]

balcan girl

jedino riba kad se predstavlja tema dodje do desete strane, nikad musko nije za kratko vreme napakovao 3 :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ipak je ume¹ana i riba... :D

navajo

Nina, bravo, i od mene plus....a predstavljanje je pobedilo....ne treba ti teretana, trbusnjaci samo rade :)

DebeliZmaj

#53
Citat: Milos96 poslato 07 Maj, 2017, 16:07
Ma izvini molim te, kupio deda hondu koju teras od maja do septembra, prelazis 2000 godisnje i mislis da si uhvatio boga za onu stvar... sto se kaze... a pritom na njoj ne umes ni migavac sam da zamenis, ja se upustam u generalnu(pa kako god ona ispala), bude li na kraju posle ovolike muke upalio- meni ce biti 200 puta sladji od te tvoje jbne honde, u cmar je nebij jebala te ona... rece neko negde, voze ljudi i po 10 puta skuplje motore od tebe pa se ne ponasaju tako i ne spustaju ostalo... kao prvo...

Kao drugo... ti znas ko se sa mnom vozi, ko zeli il ne zeli da se vozi, zbog cega ne zeli da se vozi... a ti inace poznat kao najveci jebac, alfa muzjak... izvini molim te, nisam te prepoznao...  [doh]

Kao trece... faaaala bogu zato sto smo razliciti, jer da nismo bio bih kreten ko i ti i vrloo, vrlo losa osoba...

Kao cetvrto... STA SE KOJ KURAC KACIS ZA MENE KRPELJU JEDAN?! Svi znaju da uvek prvi trazis svadju, da sam ja uvek bio raspolozen za druzenje ti za podjebavanje... cak i kad kazem da me se manes i ne spominjem te ti opet pocnes... iako nece da potvrde, nece da ti se zameraju, ali tako je... sve je to na forumu za onog ko hoce da kopa god dana unazad, ja necu, ne pada mi na pamet.

Kao peto... rece neko negde "kad mozete da se ignoriste u tolikom cacku, zasto ne mozete i ovde?!" E pa poslusaj coveka I MANI ME SE... ne diram te- ne diraj me. Tacka.

Ovim postom zavrsavam bilo kakvu dalju raspravu, pisi sad sta god hoces, ne interesuje me, ja ti vise ne odgovaram, nema potrebe trovati forum ovim debilizmima.

smanji dozivljaj ... mozda se malo grublje nasalio borisa sa tobom, sto je posledica
sto je duze na forumu, citaj u godinama duze ali nije nista nije omasio, bar gledano sa
njegove tacke vidjenja ... daleko od toga da ga finansira deda baba ili slichno :)
ako si nekog drugog naduvao sori ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Ma kakvi nasalio, si ti lud? Jebe ne vadi, pogledaj i drugu temu...

Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 07 Maj, 2017, 16:07
Ma izvini molim te, kupio deda hondu koju teras od maja do septembra, prelazis 2000 godisnje i mislis da si uhvatio boga za onu stvar... sto se kaze... a pritom na njoj ne umes ni migavac sam da zamenis, ja se upustam u generalnu(pa kako god ona ispala), bude li na kraju posle ovolike muke upalio- meni ce biti 200 puta sladji od te tvoje jbne honde, u cmar je nebij jebala te ona... rece neko negde, voze ljudi i po 10 puta skuplje motore od tebe pa se ne ponasaju tako i ne spustaju ostalo... kao prvo...

Kao drugo... ti znas ko se sa mnom vozi, ko zeli il ne zeli da se vozi, zbog cega ne zeli da se vozi... a ti inace poznat kao najveci jebac, alfa muzjak... izvini molim te, nisam te prepoznao...  [doh]

Kao trece... faaaala bogu zato sto smo razliciti, jer da nismo bio bih kreten ko i ti i vrloo, vrlo losa osoba...

Kao cetvrto... STA SE KOJ KURAC KACIS ZA MENE KRPELJU JEDAN?! Svi znaju da uvek prvi trazis svadju, da sam ja uvek bio raspolozen za druzenje ti za podjebavanje... cak i kad kazem da me se manes i ne spominjem te ti opet pocnes... iako nece da potvrde, nece da ti se zameraju, ali tako je... sve je to na forumu za onog ko hoce da kopa god dana unazad, ja necu, ne pada mi na pamet.

Kao peto... rece neko negde "kad mozete da se ignoriste u tolikom cacku, zasto ne mozete i ovde?!" E pa poslusaj coveka I MANI ME SE... ne diram te- ne diraj me. Tacka.

Ovim postom zavrsavam bilo kakvu dalju raspravu, pisi sad sta god hoces, ne interesuje me, ja ti vise ne odgovaram, nema potrebe trovati forum ovim debilizmima.


najjaci argument koji bilo ko zavidan ima u diskusiji sa mnom je taj da je deda kupio hondu... jeste kupio, i kupice i sledecu, i sledecu i sledecu...

godisnje prelazim onoliko koliko mi odgovara, prelazim autom dosta vise jer nisam malouman da vozim motor na -10 i po snegu

a za to nabijanje cemo popricati :)

Glava Dole

Ma kako si nas provalio? Svi ti zavidimo, pucamo od ljubomore... bravo... tvoji postupci i postovi su upitni, to je poredjenje, ima ljudi koji su posteno zaradili i mnogo skuplje motore od tvog pa se ne ponasaju tako "samo su moji i njemu slicni motori dobri, svi ostali govna"... al ne vredi tebi objasnjavati kad imas puding umesto mozga... opet se upustam u raspravu a rekao sam da necu... i sve je to uostalom nebitno, bitno je to sto si jednostavno debil kom ja apsolutno nikako nikad nisam naudio a on koristi svaku priliku da uteruje... kobajagi na finjaka... kako to da na ovolikom forumu maltene nikom ne smetam nista preterano(bar da ja znam), nego samo tebi? I to, zamisli, krenulo bas otkad sam dosao u cacak... jos onda sam te zvao da se provozamo, seti se, ti kobajagi hladno ti na plus 15 stepeni, nakon toga samo krenuo da terorises i terorises... stvarno si mi se na glavu popeo, UZASNA OSOBA SA UZASNIM OSOBINAMA.

Bori¹a

ne, nisam vas provalio nego tebe... niko ne prebacuje za dedu osim tebe :) honda nije skup motor, daleko od toga ali je ispravan i mogu na kraj sveta sa njom


Glava Dole

#58
Pricao si u mnozini. I opet ne kapiras poentu... ne vredi tebi objasnjavati...

Uostalom, to je samo delic, ovo npr nema nikakve veze sa motorom:

Citat: Bori¹a poslato 06 Maj, 2017, 00:04
nina daj obrve da vidimo da li imas lepse od milosa [rofl]

Citat: Bori¹a poslato 06 Maj, 2017, 00:17
http://www.youtube.com/watch?v=Re9bq72r1S8

Citat: Bori¹a poslato 06 Maj, 2017, 00:20
a izmedju ostalog decko si devojci koju napada jedan omladinac sa foruma [rofl] [rofl]

dobrodosao [yahoo]

Citat: Bori¹a poslato 07 Maj, 2017, 10:38
realno ne znam koja ce da se provoza sa tobom... devojke vole da se voze a ne da drze blok motora na stolu i traze plocice [rofl]



A niko te nista nije pitao, nismo u dobrim odnosima... ne diram te ne diraj me... smetam ti... oke, boze moj, ima kome ne smetam... al to ne znaci da moras i dalje da nastavljas da izigravas surovu kretencinu i dizes mi pritisak na 200 bez razloga... mada sam i ja, kad malo bolje razmislim, budala zato sto se nerviram zbog nekog takvih odvratnih ljudskih osobina i uopste ti pridajem truncicu paznje...

eclipse4

dok se vas dvojica bijete...ode nina sa foruma....ihhh....