Glavni meni

Caoo

Započeo Nina.f, 05 Maj, 2017, 03:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: Nina.f poslato 05 Maj, 2017, 19:11
Citat: Milos96 poslato 05 Maj, 2017, 19:06
Citat: balcan girl poslato 05 Maj, 2017, 19:03
sto retkost zena na motoru?? ima ih i to prilièno :D

Ne tako mladih sa takvim masinama :)
Gotivis to, a? 😂

Ne da gotivim nego sam prosto zanemeo, znaci znam i starije od mene koje gotive motore ali nisu vozaci... ili eventualno skuter 50cc... ti i nesto mladja od mene a vec 600cc... znaci da je lepse videti tako nesto... ne bi valjalo :)

Nina.f

Citat: Milos96 poslato 05 Maj, 2017, 19:17
Citat: Nina.f poslato 05 Maj, 2017, 19:11
Citat: Milos96 poslato 05 Maj, 2017, 19:06
Citat: balcan girl poslato 05 Maj, 2017, 19:03
sto retkost zena na motoru?? ima ih i to prilièno :D

Ne tako mladih sa takvim masinama :)
Gotivis to, a? 😂

Ne da gotivim nego sam prosto zanemeo, znaci znam i starije od mene koje gotive motore ali nisu vozaci... ili eventualno skuter 50cc... ti i nesto mladja od mene a vec 600cc... znaci da je lepse videti tako nesto... ne bi valjalo :)
E bas mi je drago

balcan girl

milose ti oèigledno ne poznajes puno devojaka koje voze motore :D :D :D :D vidis ja ih znam veæinu :D ima i veæih masina koje devojke voze :D :D prestani da se slihtas novoj koleginici :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

I meni, vrlo vrlooo drago zato sto si nam se pridruzila :) Valjalo bi lagano razraditi karike, da legnu na svoje mesto nakon sklapanja, taman do zrenjanina i nazad, 500km i posle moze pun gas... milina... prosto moram da te upoznam i provozam se s tobom [klanjam_se]

@balcan

! No longer available

:P

I realno... aj mi navedi jos samo jednu njenog godista koja vozi 600cc :) Zato i jesam odusevljen, znam da ima starijih koje aktivno voze... ali tako mladih ne, bar da ja znam :)

Andreja

Ne¹ jebat.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

milomir22

Mora probat.


[watching] [watching] [watching]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Gde bih ja koleginicu, taman posla, nemojte da nam rasterate i to malo zenske populacije sto nam dodje na forum, ponasajte se :P

Nina.f

Hahaha slatko si me nasmejao Andreja..


Pa ti pozuri da sklopis motor Milose, mozda se i desi ove godine.. ;D

Kostić

ono i jeste moj biv¹i kanarinac. ovo neka k0letova drugarica. mislo¹e, pusti bandu, navali pa ako popije¹ ¹amar ba¹ te briga, nije sramota! :)

dobro do¹la mala.

Nina.f

Citat: kosta66 poslato 05 Maj, 2017, 19:51
ono i jeste moj biv¹i kanarinac. ovo neka k0letova drugarica. mislo¹e, pusti bandu, navali pa ako popije¹ ¹amar ba¹ te briga, nije sramota! :)

dobro do¹la mala.
Hvala hvala, mada nisam Koletova drugarica, ali to je taj motor 😊

Glava Dole

Ako bude upalio u roku od par dana zna se ko je zasluzan za to... svi ste onda duzni Nini po pice jer sam zahvaljujuci njoj prestao da trolujem forum FZR temom [rofl]

Hattrick

Citat: Milos96 poslato 05 Maj, 2017, 19:34
...Valjalo bi lagano razraditi karike, da legnu na svoje mesto nakon sklapanja, taman do zrenjanina i nazad...

A vidi sto je vec razradio plan, i kojom ce rutom da razradjuje karike  [rofl] [rofl] [rofl]

Nina.f

 [rofl]
Citat: Milos96 poslato 05 Maj, 2017, 19:56
Ako bude upalio u roku od par dana zna se ko je zasluzan za to... svi ste onda duzni Nini po pice jer sam zahvaljujuci njoj prestao da trolujem forum FZR temom [rofl]
A da ti to odneses kod negog strucnog? I ja dobijem pice, ti prestanes da trolujes u svi srecnii i zadovoljni 😂😂😂

Biker-Boy

Pustite omladinu da se druzi, i nek oprave puno malih bajkera i bajkerica , ziveli vi nama  ;D  [ljubav]
I feel the need..... the need for speed !!!

Nina.f

Citat: Biker-Boy poslato 05 Maj, 2017, 19:59
Pustite omladinu da se druzi, i nek oprave puno malih bajkera i bajkerica , ziveli vi nama  ;D  [ljubav]
Evo ja sad moram da vas sve razocaram, Nina ima svog bajkera...

Hattrick

Nemoj sad jos da kazes da je neki Kick Boxer kategorija preko 90kg, smorices nam Losmija, nece da zavrsi FZR do 2020.-te  [rofl]

Nina.f




E a pazi ovo :D

Glava Dole

Neka ga, ne smeta, kao sto rekoh to je samo koleginica koju vrlo gotivim :) A ako on pogresno to protumaci... nema veze, vredi popiti batine :)

! No longer available

"usi nek izgubim... da se sa ovakvom koleginicom provozam" ;D

Glava Dole

Citat: Nina.f poslato 05 Maj, 2017, 20:06



E a pazi ovo :D


aaaaaaahhhh... plociceeeeeeee  [srce]

Nina.f