Glavni meni

Saobracajka u Subotici

Započeo Biker-Boy, 04 Maj, 2017, 22:39

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Axa... tako reèe jedan pre 2000 godina da bi svet bio mnogo lep¹e mesto kad bi ljudi bili ljubazniji jedni prema drugima. I razape¹e ga na krst.
Država je najveći neprijatelj naroda

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 05 Maj, 2017, 15:57
to izgleda kad stanes na semafor u svojoj traci a u drugoj kreten u autu i kroz spusten prozor ti kaze kurvo bajkerska pièka vam svima materina luda, idi radi nesto pametno droljo :D e to tako izgleda  :D :D :D ovo je moje iskustvo te netrpeljivosti :D

Koliko èesto bude takvih bisera?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

bolikurancija... ;D anèi pravdoljubac, malo nam je koste... ;D

balcan girl

pa ovakvih kao sto sam navela bude dva ili tri puta u sezoni, nekih drugih bude i vise, tipa da ti ne dozvoljava da ga preteknes, i tako te stvari :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 05 Maj, 2017, 17:26
pa ovakvih kao sto sam navela bude dva ili tri puta u sezoni, nekih drugih bude i vise, tipa da ti ne dozvoljava da ga preteknes, i tako te stvari :D

Koga bi ti pretièe¹ sa Kavasakijem, majke ti?!  :P

Slabije se vozim poslednjih sezona, ali i pre nisam nailazio èesto na takve idiote.


Nego, gledam slike kola, na prvom mestu. ®ivo me zanima pri kolikoj brzini su se lupili.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

#45
golf je mekan, prazan go lim, plus sa boka, al osovina i toèak mnogo odo¹e. ako ga nije zakitio sa 160 +... èudo su toèak i vilju¹ka na motoru celi

jedan je sa puntom pogodio znak sa stubom posle vrata. doslovno je savio punta da je trag znaka bio na 20 cm od druge strane. obièan znak, ne bandera... nikad to nisam video do tad

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 05 Maj, 2017, 15:57
to izgleda kad stanes na semafor u svojoj traci a u drugoj kreten u autu i kroz spusten prozor ti kaze kurvo bajkerska pièka vam svima materina luda, idi radi nesto pametno droljo :D e to tako izgleda  :D :D :D ovo je moje iskustvo te netrpeljivosti :D
E onda sledeci put drzis iza sebe onaj lanac sa kantancem kojime neki vezuju motore u gradu, pa ga zakoves u sred  volovske lobanje njime, cisto kako bi i on imao pametnija posla od komentarisanja okoline, i shvatio da mu mama drolja, a ne nepoznati ljudi na semaforima. Pocinjem da dobijam ospice od tih satro 'nadrkanih'.

balcan girl

radila je noga u retrovizor :D pod budnim okom pandura :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

I treba da se ugledas na ovu finu bakicu , srednjak je ko stvoren za takve "nadrkane" likove  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Citat: balcan girl poslato 05 Maj, 2017, 19:00
radila je noga u retrovizor :D pod budnim okom pandura :D :D
Купи револвер. Револвер је девојци најбољи пријатељ.
Друштво за заштиту од животиња

navajo

Meni prvi auto nije imao sirenu, pa sam razvila bogat recnik sto se psovki tice, a otkako vozim motor srednji prst mi se ukocio jadan [rofl]

Retrovizore jos uvek ne diram jer bih pre trceci uspela da pobegnem nego sa Djolencetom [rofl]

Kostić

Citat: Hattrick poslato 05 Maj, 2017, 18:47
Citat: balcan girl poslato 05 Maj, 2017, 15:57
to izgleda kad stanes na semafor u svojoj traci a u drugoj kreten u autu i kroz spusten prozor ti kaze kurvo bajkerska pièka vam svima materina luda, idi radi nesto pametno droljo :D e to tako izgleda  :D :D :D ovo je moje iskustvo te netrpeljivosti :D
E onda sledeci put drzis iza sebe onaj lanac sa kantancem kojime neki vezuju motore u gradu, pa ga zakoves u sred  volovske lobanje njime, cisto kako bi i on imao pametnija posla od komentarisanja okoline, i shvatio da mu mama drolja, a ne nepoznati ljudi na semaforima. Pocinjem da dobijam ospice od tih satro 'nadrkanih'.

mene zbog toga uhapsili devedesetih i uzeli mi lanac. i katanac... jedva nisam oti¹o u zatvor

Hattrick

Posle ulicnih sukoba, nemam bas neki fetish da cekam pandure na licu mesta, a desilo se, prilicno puta.  [andjeo]

Kostić

mene èovek napao, a sluèajno mi bio lanac u ruci i omaknem se, skoro pa se sapletem i sluèajno ga pogodi katanac u èelo.... jedva sam objasnio sudiji da nije namerno... 4 godine uslova. o da tad vi¹e ne nosim lanac nigde ;D inaèe me tu¾io miliciji pa do¹li i uapsili me kuæi. imo sam i lisice na rukama. bilo sme¹no ;D

Hattrick

Koji si ti baksuz jbt.  :)

DebeliZmaj

Vidi samo da ne nastradas zbog tog srednjeg prsta ... Ima budala ... Malo te pikne kolina i odletis ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

Znam, vec su me upozorili da se manem psovki i srednjeg prsta na motoru iz tih razloga...ali makar mogu da psujem sebi u bradu, ne vidi se od kacige kad pickaram sve u sesnaest.... jes' da se upljujem sva od kacige, ali makar nekako da se oslobodim nervoze [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

Citat: Hattrick poslato 05 Maj, 2017, 20:09
Koji si ti baksuz jbt.  :)
vrv za sve pare :)

Citat: navajo poslato 05 Maj, 2017, 22:21
Znam, vec su me upozorili da se manem psovki i srednjeg prsta na motoru iz tih razloga...ali makar mogu da psujem sebi u bradu, ne vidi se od kacige kad pickaram sve u sesnaest.... jes' da se upljujem sva od kacige, ali makar nekako da se oslobodim nervoze [rofl] [rofl] [rofl]

eo ga jo¹ jedan kosta... kako sam se ja jednom zajebo., teo da pljunem lika a nisam digo vizir. jedva sam opro kacigu ... ;D

lord_oblivion

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Maj, 2017, 20:57
Vidi samo da ne nastradas zbog tog srednjeg prsta ... Ima budala ... Malo te pikne kolina i odletis ...
Istrenira¹ ladovinu, doðe to sa kilometrima i iskustvom. Ono, pametniji popu¹ta. Ne vredi tro¹iti ¾ivce i snagu na govna.
Pusti ga nek ide svojim putem a onda ako ti BA© zapelo pretekni ga dok se kiseli u koloni na semaforu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Vrndalama

Na ¾alost, Danijel je izgubio desnu nogu. Danas mu je amputirana. Stanje mu je kritièno, sav je izlomljen.