Glavni meni

Saobracajka u Subotici

Započeo Biker-Boy, 04 Maj, 2017, 22:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Hurricane @ ma gledam kad je drugar vozi kroz grad, a ja iza na Djoletu kako su bezobrazni, i to po pravilu ovi u boljim automobilima...sto bolji motor vozi to su bezobrazniji i ljubomorniji...nego on zna sa njima, ja sam i dalje pasivno agresivna, sklanjam se i psujem pa se onda jos vise iznerviram i onda bi jos i da bijem...kreten


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Dukags

Citat: El Jefe poslato 05 Maj, 2017, 12:34
Citat: Biker-Boy poslato 04 Maj, 2017, 23:52
https://www.subotica.com/vesti/teska-saobracajna-nezgoda-na-putu-za-palic-id28713.html
Какви вербални проливи од коментатора.
Motociklista je kriv i kad je kriv i kad nije kriv "jer motociklisti jurcaju", a vozaèe automobila zabole tuki i samo da pa¾ljivo baci pogled

navajo

Otkako vozim motor postala sam jos bolji vozac automobila, tako da bih ja sve te seratore poslala na skuterima u saobracaj na nekih nedelju dana, cisto da nauce da gledaju, gde i kad treba da gledaju u retrovizore, kao i da se podsete cemu sluzi migavac...a pri tom da shvate i koliko su losi i nepazljivi vozaci automobila:(

megaidiot

ma jok, prvo moras da polozis za A i onda mora da vozis godinu dana i onda mozes da polozis za B. tako da niko ko vozi auto ne moze da ima 0 iskustva sa motorom.

navajo


jevta

Ne nego da¹ detetu motor i onda gleda¹ kako vozi¹ jer ako ne gleda¹ ti ne gladaju ni drugi pa æe da ti ubiju dete

DebeliZmaj

uh... mogla bi malo pauza u ovakvim temama ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

jevta

Zadanje vreme do¹lo Zmaj tra¾i pauzu

DebeliZmaj

pa vidi fino je krenulo od marta.. samo se redjaju ...
pogledaj udarac gde je i kako je zavr¹io motor ...
vozaè ... ko zna gde je prinudno sleteo ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#30
vozaèi kamiona bi trebali da tra¾e da svi prvo polo¾e A, pa B, pa tek onda C. A kategorija je kategorija najlak¹eg prevoznog sredstva. sve iznad su veæe i jaèe. koliko vidim, nabr¾e voze bajker i najvi¹e kukaju. bah...


al najaèi su mi omladinci ko anèi i mega., ...

ako su nekoga izguravali, udarali, presecali, gurali u toèak, to sam ja. ja bi trebo da idem sa sekirom po saobraæaju i da seèem glave ljudima. al ne oseæam potrebu, svi smo mi ludi. kako bi ja nekome poseko glavu, tako bi neko meni.

cenim da ste svi vi kukumavci anðeli za volanom.....

DebeliZmaj

vidi ima to logike sa A ...
ali samo donekle... to sto vozis A je
tvoj izbor u 99.999% sluèajeva i
prihvata¹ rizik da nisi na 4 toèka
nego na dva ... jbg .. kalkulisani
razik ...ako hoæe¹ sve sigurno..
batali motor ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

debeli, A je bicikla sa motorom na benzin. sama bicikla je br¾a od AM kategorije. razlika izmeðu AM i A je u tome, ¹to AM ne sme da ima sedi¹te za suvozaèa i ne sme da se kreæe autoputem i ogranèena mu je brzina kretanja na 40 kmh. A je bolna jer se danas prave motocikli koji idu trista na sat.

ja bi kao vozaè automobila tra¾io da se za A kategoriju pola¾e ispit u palmotiæevoj, na kolegijumu psihologa. (ne bih, serem, al serem samo)

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 05 Maj, 2017, 13:50
al najaèi su mi omladinci ko anèi i mega., ...
hvala cika kosta  [clapp]

Kostić

nema na èemu bata mega ... ;D anèi je najaèa, juèe sela na motor, veæ bi da tuèe ljude i uvodi pravila, koja su uvedena dok smo svi mi sisali palac u obdani¹tu... :)


fala za fala da ne budem du¾an  [cheers] [flashing] ;D

jevta

Ko nema greha neka baci prvi kamen

megaidiot

ne znam samo ko je rekao da nema greha, ni u ovoj, ni u ostalim slicnim temama.

Slaninar

Citat: navajo poslato 05 Maj, 2017, 01:13
Ko me je terao da citam one komentare ispod, kao da sama nesreca nije bila dovoljna :(

Da li je moguce da toliko ogranicenih ljudi prepunih predrasuda ima?!?! Nikada se na to necu navici:(

Pa ja vozim motor sa kojim ni da hocu ne mogu da budem u velikom prekoracenju brzine, Djolence mukica jedva 80km/h ide, i to kad mi vetar duva u ledja, pa opet svaki dan prezivljavam ne samo neznanje i nepostovanje propisa od strane vozaca automobila vec i ogromnu dozu bezobrazluka, drskosti i otvorenog pokazivanja netrpeljivosti prema meni, kao vocacu motocikla:(

To otvoreno pokazivanje netrpeljivosti - kako to izgleda?

Ja, barem u NS i to malo ¹to sam vozio kroz BG (par puta i u ¹picu) nisam imao problema.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

to izgleda kad stanes na semafor u svojoj traci a u drugoj kreten u autu i kroz spusten prozor ti kaze kurvo bajkerska pièka vam svima materina luda, idi radi nesto pametno droljo :D e to tako izgleda  :D :D :D ovo je moje iskustvo te netrpeljivosti :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

navajo

Zvocam ja otkako sam sela za volan, a otkako vozim motor samo me jos dodatno izludjuje sve ono sto me je izludjivalo i za volanom auta, samo sto sam na motoru jos vise izlozenija svojim i tudjim greskama u voznji, pa utoliko mozda vise i zvocam.

Nedostatak opste kulture i bolikurancija za druge se manifestuje svugde samo na drugi nacin, i nervira me u svim oblastima, a ne samo u saobracaju!

Samo kada bi ljudi bili malo kulturniji, malo vise obracali paznju jedni na druge, mislim da bi i u saobracaju bilo mnogo manje nezgoda.