Glavni meni

prodajem Jugo bez roditelja

Započeo mrle, 04 Maj, 2017, 13:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

 
Citat: megaidiot poslato 09 Maj, 2017, 13:18
Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2017, 15:53
Ortak je imao jednog izvaðenog iz kontejnera...
moj je isto bio kao izvadjen iz kontenjnera
[rofl] [rofl] [rofl]

mrle

Citat: Hurricane poslato 09 Maj, 2017, 11:46
pa koliko se dobije na kilo na otpadu?
toliko... ali ovaj je ok,ispravan.

Lazic

Ni kao nov nije bio auto, ali sad bi mi bilo ¾ao da zavr¹i u presi... ©to me podseti na period kad su Nemci plaæali neke pare da reciklira¹ stari auto i kupi¹ nov, pa su u Auto Bildu pisali kako je zavr¹io u presi Golf 3 iz '97-me sa 25.000km na satu... Tad reèe jedan moj Sarajlija, tu noæ je pola Bosne plakalo... ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Pa ja bi vozio Golf 3 koji je pre¹ao 25.000... ;D

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2017, 17:53
tu noæ je pola Bosne plakalo... ;D
da je bio dvojka bacali bi se s mosta
[rofl] [rofl]
to me podseti na pricu jednog starog majstora bosanca, kad je umro tita oni ostali u pogonu fabrike i od zalosti pili i plakali. i tolko su pili i plakali da je u neko doba noci neko napravio sranje pa je ceo pogon izgoreo. kaze da nisu ni shvatili sta se desilo, jedva su znali da izadju napolje.
naravno niko nije odgovarao za to.

Laki-zr

Nece ga ni na otpad uzeti sa staklima i ostalim delovima sto nisu metali... Bar je tako kod nas

Glava Dole

Citat: Laki-zr poslato 09 Maj, 2017, 22:09
Nece ga ni na otpad uzeti sa staklima i ostalim delovima sto nisu metali... Bar je tako kod nas

! No longer available

Moze to i ovako da se resi ;D [rofl]

Lazic

Vi¹e je platio petarde nego Juga...

Glava Dole


Lazic

©to ja ne dobijem toliko petardi...? Ah da, sru¹io bi vladu... ;D

Glava Dole

Dobio i to od hrvata(sad cekam samo zmaja... pazi vidi...) [rofl] mirnovec daje sve i svasta... uglavnom ostecena pakovanja koja nisu za prodaju itd... a on ih za uzvrat promovise :)

UFF

na otpadu ce da dobije mozda 50e max, lagan je taj jugo a i odbijaju sve sto nije od lima i metala a toliko ce i da plati slep sluzbu do otpada :D

nego ako to moze da se kotrlja da uzmem ja da vozim ovde po vukojebini? daj koju fotku, mada i do ovde moram da angazujem slep sluzbu

Ivicat

Da si blize, uzeo bih da se klinac igra. Komplet geodora i srafcigera i eto zanimacije :D

Lazic

Citat: UFF poslato 10 Maj, 2017, 10:17
na otpadu ce da dobije mozda 50e max, lagan je taj jugo a i odbijaju sve sto nije od lima i metala a toliko ce i da plati slep sluzbu do otpada :D

nego ako to moze da se kotrlja da uzmem ja da vozim ovde po vukojebini? daj koju fotku, mada i do ovde moram da angazujem slep sluzbu
Ja æu da ti ga doteram... :)

UFF

ja sam se vise puta nudio na forumu a jos vise puta to uradio uzivo da nekom doteram neregistrovan motor pa cak i bez tablice bilo gde iz srbije, ali auto vozio ne bi, znam da su sanse male ali ako te hoce ne mozes da pobegnes, plus pored toga nemas ni saobracajnu, najebo si za sve pare ako te navataju

megaidiot

najsigurnije od murije je voziti polako u spicu, kad se svi vracaju s posla, pod uslovom da termostat otvara. [rofl]

Hurricane

Obavezno tik iza nekog kombija..

Glava Dole

To je nesigurno... pre nzm kolko godina mene zaustave TZRkom, proverili i ja odlazim... jedan se tako sunja... i kaze ovaj se krije zaustavljaj ga brzo... on zaustavlja prvog, ovaj mu pokazuje da nastavi i zaustavlja odma njega... ja sam bio ispravan, nastavio dalje al onaj verpovatno najebao... prosto ne znam sta cu ako ovo cudo upali... bojim se znaci da ga uopste upalim jer znam sebe, nema teoretske sanse da ga ne isteram svako vece u voznju... i najebacu kad tad, dozvolu nazad dobiti na sveti nikad...  [veryangry]

Kostić

#59
ima saobraæajnu na mrletovog æaleta, al je najebo svakako. mada neæe da ga apse, samo æe da ga iskljuèe iz saobraæaja, pa æe moæi da nastavi tek kad oni odu. minimum za nereg je oko 6000 uz neki dogovor valjda, tako ne¹to. al ako ga tera, bolje je bez tablica, ako ih nema, nego da tura neke leve. ako turi leve table - apsana. ako ga ¹lepa na rudu isto kazna. ako jugo ima svoje tablice, ¹pic i kao i svi ostali, polako i æeraj. ako nema ni table ni saobraæajnu - ¹lep slu¾ba

al ako ga æizla bude vozio pa ga navataju, jugi¹a æe da bude najmanji problem.... ;D


na kanap je ¹lep zabranjen ok, al pitanje za nagradu: zbog èega je zabranjen ¹lep nereg vozila na krutu vezu?