Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Ne daj Bo¾e nikom da padne u ruke na¹im lekarima.   [veryangry]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

Ba¹ tako, potvrðujem.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m

Nego sta ti planiras da radis? Evidentno moras da radis to stopalo ponovo, kosti niti su namjestene niti su srasle.

Hattrick

Koji sarlatani, jebale ih kupljene diplome, sve bih ja to ponovo izveo na ispite od prve godine, pa na dalje.  [bejzbolka]

viper

Nisam pametan, stvarno neznam ¹ta da radim, ovo danas kad sam video me izbacilo iz takta.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Sto se ne raspitas koji je najbolji lekar/ortoped/osteopata na Banjici, pa da ga konsultujes privatno, svi ali SVI oni rade paralelno privatno u Belmedicu, Euromedicu, i ostalim klinikama ? jedna konsultacija nije vreca dukata, a moze mnogo stvari da izmeni u samom pristupu lecenju ?

slave74

Jel ti otok od lose namestenih kostiju?
Proveri krv na infekciju, ako treba da krenes sa ab terapijom.
Ovo prvo da uradis i da konsultujes lekara oko toga dal je infekcija, tu ne smes da cekas.

I nikako ne nasedaj na price o povratku tvog lekara, jer drkama se ne radi , i nece ni trunku odgovornosti.
Povedi nekog muskog od rodbine ili prijatelja, nek malo dignu frku na njih. Neke od njih treba govnjivom motkom...

viper

#547
Predpostavljam da je zbog kostiju, za sada æu mirno ako krene ne¹to da mi di¾e ¾ivac onda æemo drugaèije da se razgovaramo, potvrðujem neki od njih su klasièni uzimaèi para, ako ne plati¹ neæe ni da pogledaju.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Mnogo mi je ¾ao ¹to oporavak ne ide kako treba. Ne znam kako drugaèije da ti pomognem, ali iskreno ¾elim da se sve ¹to pre dobro re¹i.
(Hipi fazon, good vibes- ni¹ta mi bolje ne pada na pamet).
Država je najveći neprijatelj naroda

DebeliZmaj

I ja mu saljem pozitivu al on mnogo mraci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

viper

Pa mraèim, raèunam pozitivno æu se iznenadim 😀

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

navajo

Viperu, ja sam neko ko veruje da lepa rec i gvozdena vrata otvara, i uvek sam kulturna i puna postovanja prema sagovornicima, bez obzira na njihov socijalni status...ne pravim razliku od tetkice do direktora...i najcesce poljubim zatvorena vrata i to iz sve snage direkt celom...dok ne dignes frku, ne vristis, ne psujes, ne pretis (sve ono sto je mebi bilo uvek seljana i krajnje nekulturno) najcesce nista neces uraditi i postici...kako sam.to ukapirala vodim.nabolju drugaricu sa sobom, i sve resim.u svoju korist...ona im izvristi, pripreti inspekcijama i ocas posla sve bude kako treba.

Tvoja noga je u pitanju, ne cekaj, grizi, jebi naninu nanu ako treba svima, ali ne odustaj i trazi za sebe najbolje...nema peedavanja i crnih misli...sve ce biti u redu, ali se za to bori najjace sto mozes...preti lekarima tuzbom, ma svime sto ti padne na pamet...trazi drugo misljenje i ne miri se sa njihovim prebacivanjem odgovornosti!!!!

Glava Dole

ja ne bih smeo da se dernjam nekom ko treba da mi cacka nogu, radije bih platio privatnika ako mora i u mogucnosti sam... bas mi zao viperu, nadao sam se da oporavak tece ako treba al jbg... bice to okej, ne daj da popusta optimizam ;)

megaidiot

Citat: navajo poslato 23 Jun, 2017, 01:41
ne cekaj, grizi, jebi
mudar savet, ne nuzno tim redom.

balcan girl

moraæes ponovo da namestis kosti, jebes tog ko ti je vec radio vidis da pojma nema, nadji novog doktora, ovom samo preti advokatima i novinama :D :D to trenutno uvek pali :D nije strasno moze opet da se namesti, vruæina smeta opasno, ali ne umire se tako lako vidi mene :D :D :D jos sam u funkciji :D prema tome samo lagano i sa advokatom :D i da pretis tuzbom za odstetu naravno :D :D :D :D al bice to ok :D evo i moj bivsi predsednik kluba kome je celo stopalo bilo odseèeno sad vozi ponovo motor bez problema :D :D mada su i njemu sjebali nogu prvi put :D oporavak malo duze traje al se oporavio tako da æes i ti nista ne brini :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citat: balcan girl poslato 23 Jun, 2017, 03:22
evo i moj bivsi predsednik kluba kome je celo stopalo bilo odseèeno sad vozi ponovo motor bez problema :D :D mada su i njemu sjebali nogu prvi put :D oporavak malo duze traje al se oporavio tako da æes i ti nista ne brini :D :D :D
Ti bas znas da dignes moral ;D

balcan girl

a sta cu :D ja kad dignem to je dignuto ako pre toga ne umres jbg :D :D :D mnogo bre kukumavèite svi :D malo sjebali stopalo pa sta :D to se da ispraviti :D :D :D koske æe da srastu bitno da je jetra cela :D kako bi pio jeboteeeee???? to bi vec bilo opasnooooo :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

A ¹to se pijenja tièe to redovno treniram, Staropramen svaki dan 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

balcan girl

e viper to je bitno :D staropramen je zakon :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

I sad bih mogao jedno ladno, svakako ne mogu da spavam, sva¹ta mi se mota u glavi.😔

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)