Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

navajo

Pa ovde jedino lud moze da opstane...svi normalni pobegnu jos nakon predstavljanja [rofl]

Kostić

pobegnu jer neæe da okaèe sise. sve se ne¹to femkaju, ati iz prve   [klanjam_se] [kralj] ;D. jo¹ samo da promeni¹ dru¹tvo za vo¾nju (da se vozi¹ sa pravim manijacima) i da ti damo titulu - naopaka armonika¹ica ;D

znaèi -  kr¹tenje na most u vojske, da se spreme kamere i televizija!

;D

navajo

Armonike nosim obavezno, a bilo bi super da neko ponese i gitaru....i da zna da vrti bluz, dvanestice obicne, i milina:)

Kostić

to maèko! da zabodemo alkohol i bluz, pa na most da rasteramo strahove ;D

ako nema gitare, poneæu ja neki muzièki kur¹lus na 12 v i kumulator, pa zakaèimo sa telefona neki rtam, a ti da pegla¹ armoniku (samo da se ne razbe¾e ljudi, slabo ko to tripuje ;D )

megaidiot


Major

Citat: navajo poslato 08 Jun, 2017, 14:51
Pa ovde jedino lud moze da opstane...svi normalni pobegnu jos nakon predstavljanja [rofl]

Ko lud?
[panic]
[flashing] [flashing] [flashing]

Andreja

Citat: MIGE poslato 08 Jun, 2017, 14:15
Citat: kosta66 poslato 08 Jun, 2017, 14:14
jebotebog, ovakva nam nikad na forum nije do¹la... ;D
si se malo zaljubiska?  :D

Ma ajd' ¹to je on, on to tako èesto, nego...
:)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

jok, nije moj tip. mnogo je debela za moj ukus ;D al riba pije ko smuk, voli bluz, svira bluz, voli dva toèka, ima interesantan vokabular... ima ludu babu, koja cepa traktor ko besna... jedina mana je ¹to se pona¹a ko pomodar, al ajd, niko nije savr¹en. ja to po¹tujem i volim takve ljude a i gotivim vesele budale jebiga. al realno, kad smo takvu imali na forumu? meni realno izmami osmeh ponekad ;D

balcan girl

kosta za tebe smo sad trenutno sve debele :D :D :D osim nadaline :D al nadalina je u kini i sta æe sirota mora da jede pirinaè :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Kad doðe na odmor mama je verovatno saèeka sa par peèenih prasiæa... :D

mali_zmaj

ebo vas mis,ja mislio vi se sprdate po pitanju ove "mumije" ,p..de materine,to stvarno postoji!!  i nek neko kaze da su ovdje same budale,svasta covjek nauci!!  😁

poslato sa rupovke uz pomoc kurble
jin-jang

navajo

Ce duvam u prazno, nikakav problem...hahahahah

megaidiot

Citat: mali_zmaj poslato 08 Jun, 2017, 20:37
i nek neko kaze da su ovdje same budale,svasta covjek nauci!!  😁
vec vidim jednu sliku alana cumaka na karburatorima i jednu na svecicama.

Lazic

Citat: navajo poslato 08 Jun, 2017, 23:49
Ce duvam u prazno, nikakav problem...hahahahah
Greota u prazno... ;D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

navajo

Sa ovim Tvitijem nema sanse da te ne vide na putu...osim ako ne bulje u mobilne dok voze:)

Kostić

Citat: balcan girl poslato 08 Jun, 2017, 19:27
kosta za tebe smo sad trenutno sve debele :D :D :D osim nadaline :D al nadalina je u kini i sta æe sirota mora da jede pirinaè :D :D :D :D

niste vi debele, nego sam ja mnogo trezan ;D

MIGE


Kostić

nemoj ¾ut. ¾ute ¾ene vole ... ;D

Major

Ma zut da te svi vide :D