Glavni meni

... za sa bez dobrog naslova ...

Započeo DebeliZmaj, 11 April, 2017, 06:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ja ne smem da se javljam [rofl]
Inace jeste sto se voznje pod uticajem alkohola tice, ali nikako nije u pravu za ovo oko oduzimanja imovine i trajnog oduzimanja dozvole... to bi vec bilo preterano...

megaidiot

aaaaa znaci prava stvar je trajno oduzimanje dozvole, cim se bunis.  ;D

Kostić

ceni¹ da on neæe da se vozi? dal zna¹, koliko se ljudi vozi u zabrani? svi. e, to je poenta. sad æe zakon da mu pi¹e novèane kazne. to je cilj. inaèe ja ne pijem od kad mi je pijani lik polupao motor. ako se njemu desilo, mo¾e da se desi i meni, a sad znam, kako je kad ti pijan èoek polupa imovinu. znaèi, dok se ne desi tebi, ne postane¹ normalan.

a za vozaèku nikoga ne boli ðoka, imo je il nemo, svejedno je. ona nije merilo normalnosti, nego dokaz o poznavalju propisa. a kad ide¹ na polaganje za motor, daju ti ga pa idi vozi se sa l tablicom i nauèi sam, al pre toga sedi da polo¾i¹ testove. ako ne zna¹ da vozi¹ a polo¾i¹ testove, mo¾e¹ da se razbije¹ iks puta dok ne nauèi¹, a pustili te u saobraæaj. kako da te nauèe, kad instruktor nema gde da sedne, a poligon pola¾e¹ kad nauèi¹.

A kategorija je budala¹tina, ako èoek ima B C E D F XXX. osim u sluèaju da ¾eli¹ samo tu kategoriju, a ostale nema¹

Kostić

Citat: Milos96 poslato 11 April, 2017, 17:19
Ja ne smem da se javljam [rofl]
Inace jeste sto se voznje pod uticajem alkohola tice, ali nikako nije u pravu za ovo oko oduzimanja imovine i trajnog oduzimanja dozvole... to bi vec bilo preterano...

a di¾e mog dominatora na zadnji toèak na putu koji je zabranjen za saobraæaj motornih vozila, gde hodaju ljudi i idu biciklisti. i zapinje njegovog biv¹eg giksera ko besan. hehe, aj da njemu uzmu imovinu :)

prc

Kostić

ja sam juèe napravio gre¹ku. èuknuli se neki na ulici, auto stoji na ulici uz belu liniju na sred pe¹aèkog, ja idem 20 na sat, usporim na 5, na tri i prolazim desnom stranom sa tri na sat, znaèi kreæem se, ne stojim. èovek stoji desno uz ogradu i gleda me. ja ga pogledam, stoji, ok idem dalje, neæe da preðe nego je uèesnik ili posmatraè dogaðaja. proðem auto sa 3 na sat, kreæem se, a iz suprotnog pravca auto oæe da skrene, dao migavac, al kad me video, stao, ja ga gledam i i dalje idem 3 na sat, a on krene, ja stanem on me lupi u toèak i ode. pa jebemti mater, stani bre i stignem ga a ono deda iz kraja znam ga. pa deda ¹to si krenuo kad si me video? a deda ka¾e, onaj mi je mahnuo da mogu. znaèi 'onaj' neko je dedi mahnuo da mo¾e dok sam ja nailazio i deda je po¹ao, nije me video jer je gledao u 'onoga' a onaj mene nije video, jer sam ja nevidljiv ko f117.

naravouèenije, za¹to ja nisam lepo stao i pustio ga da proðe èim sam ga video? znao sam da æe da krene, al sam ja morao da budem ja i da me boli kurac, moje je pravo prvenstva. nema vi¹e 'kolegijalnosti' u saobraæaju, svi smo besni. realno smo prenatrpani, gu¾ve, politika, ¾ivot i sve to iznosimo sa sobom na ulicu. to je problem. posle mi je bilo krivo za dedu, znam da sam terao inat, a skoro pa sam se izleèio od te bolesti, al se ponovo pojavila kad mi je lik slupao motor i sad bi nekome jebo kevu. inaèe deda je ok lik, mator ima sto godina, ne juri, ne divlja vozi ceo ¾ivot, al ume i on da pogre¹i. isto kao i ja.

malo sam se isprièao sa dedom, izvinio sam mu se ¹to sam tero inat, umesto da sam ga pustio, jer je zadr¾avao saobraæaj dok je èekao da skrene, plus je udes na tom mesto. i jeboga, sam me grize savest, iako sam po zakonu imao svoje pravo prvenstva.


lako je biti sudija, te¹ko je reæi, jeste, pogre¹io sam. inaèe, najveæi prekr¹ioci propisa su najve¹e svaðad¾ije i sudije u saobraæaju.

bigsheki

zato mi treba da mislimo kako misli i ona druga strana za volanom,tj. da razmisljam uvek da ce u svakom momentu da mi neko izleti,skrene bez zmigavca,da me nece videti kada zapocnem iz daljine obilazenje....ma nekada me i zamori bas gradska voznja,zato uglavnom vozim otvoreno.i na otvorenom mi se desilo x puta da obilaze iz suprotnog smera i ne fermaju me 2%,jaci ker faka njihovo je misljenje.

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 11 April, 2017, 17:19
radi motor. idem sa peðom i talibanom po ofu da se malo zajebavamo
Da li ti uop¹te zna¹ kuda mi idemo?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

A i vi ste neki prilagodite se da mo¾e èovek sa vama da se vozi :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 12 April, 2017, 04:47
ceni¹ da on neæe da se vozi? dal zna¹, koliko se ljudi vozi u zabrani? svi. e, to je poenta.
A zamisli da te smeste na posmatranje ako si nadjen dva puta da vozis bez dozvole iako su ti lepo rekli da to ne radis i naplatili oogromnu kaznu.
Pa onda da sa posmatranja izadjes kao covek za koga je dokumentovano da nije u stanju da upravlja motornim vozilima.
Pa onda kad trazis posao oni uzmu normalnog jer ti nisi u stanju da razumes zakon zemlje u kojoj si pa ces da im pravis manjak ili stetu.
I tako, dovedu te u red ili bar sklone od ostalih da ne smetas, nedobog povredis nekoga.

A babe i dede i ovi sto ne znaju da voze su normalna pojava, po evropi 80% ljudi ne zna da vozi.
Mi zapravo super vozimo u odnosu na njih, tehnicki gledano, bolje procene pravimo, bolje improvizujemo - samo smo toliko bahati i ne odgovaramo za svoje postupke pa nas bole nas kurac i onda kad neko strada kazemo eto ja eto tako stalno volim kroz crveno i stalno vozim pjan - a onaj vidi ga, pogibe. kuku sta cu sad. nisam namerno. prc.

Slaninar

Po nekom mom utisku, u NS se prilièno lo¹e vozi.

Sever Italije je raj, ¹to se vo¾nje tièe. Nemci su kulturni i po PS-u uglavnom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

#31
Citat: megaidiot poslato 12 April, 2017, 10:00
Citat: kosta66 poslato 12 April, 2017, 04:47
ceni¹ da on neæe da se vozi? dal zna¹, koliko se ljudi vozi u zabrani? svi. e, to je poenta.
A zamisli da te smeste na posmatranje ako si nadjen dva puta da vozis bez dozvole iako su ti lepo rekli da to ne radis i naplatili oogromnu kaznu.
Pa onda da sa posmatranja izadjes kao covek za koga je dokumentovano da nije u stanju da upravlja motornim vozilima.
Pa onda kad trazis posao oni uzmu normalnog jer ti nisi u stanju da razumes zakon zemlje u kojoj si pa ces da im pravis manjak ili stetu.
I tako, dovedu te u red ili bar sklone od ostalih da ne smetas, nedobog povredis nekoga.

A babe i dede i ovi sto ne znaju da voze su normalna pojava, po evropi 80% ljudi ne zna da vozi.
Mi zapravo super vozimo u odnosu na njih, tehnicki gledano, bolje procene pravimo, bolje improvizujemo - samo smo toliko bahati i ne odgovaramo za svoje postupke pa nas bole nas kurac i onda kad neko strada kazemo eto ja eto tako stalno volim kroz crveno i stalno vozim pjan - a onaj vidi ga, pogibe. kuku sta cu sad. nisam namerno. prc.

jel ti zna¹ na koji si forum do¹ao? prvo si uvredio na¹eg druga koji ima feti¹ da vozi kroz crveno, pa malog bandera¹a koji je nedokazano biæe, a sad i mene, ka¾e¹ mi da sam lud i da treba da me sklone sa ulice da ne povredim nekoga? pre æe buljuk vas treznih nekoga da povredi nego ja pijan. inaèe imamo i dve budale koji skaèu po pandurskom autu, jednog laziæa uglavnom pijanog kad su ¾urke koji nije normalan do te mere, da nema ¹anse da ikada ikoga povredi a vozi klepu po gradu kolko mo¾e da ide.


èoeèe, aj u titel....


peða, ne znam kuda idete, taliban je reko aj sa nama, ja reko oæu. spomenuo je da èe pola da se vozim, a pola æe da guramo i nosimo kravu. dopala mi se ta ideja :)

DebeliZmaj

kosta66 zadnji put vidjen ... u retrovizoru endurasa na putu ka titel-u
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

 [djavo] [flashing] [zvizdi]

a imamo i jugu na¹ega. i batali de anðeoske tripove, ovde je crna pozadina :)

Kostić

#34
Citat: bigsheki poslato 12 April, 2017, 09:00
zato mi treba da mislimo kako misli i ona druga strana za volanom,tj. da razmisljam uvek da ce u svakom momentu da mi neko izleti,skrene bez zmigavca,da me nece videti kada zapocnem iz daljine obilazenje....ma nekada me i zamori bas gradska voznja,zato uglavnom vozim otvoreno.i na otvorenom mi se desilo x puta da obilaze iz suprotnog smera i ne fermaju me 2%,jaci ker faka njihovo je misljenje.

ja sam imao snimak sa puta sa sradom pre dve godine. idem 190 vidim u daljini kamion single nigde nikog drugog na putu, pu¹tam na 170, ali avaj prebrzo idem veæ sam tu, kamion ko avion. i ? eto ga jugi¹a, crveni, op ispred mene. ¹ta sad? uz ivicu na lakad od juga proðem. video sam u autu krajem oka èetvoro ljudi u crnini. vozaè me nije video dok mu nisam bio ispred nosa. samo se pribio uz kamion i sve je dobro pro¹lo. imao sam mnog takvih situacija kao i svi drugi. ko me tuko po u¹ima da vozim 190 na praznom putu, koji eto iznebuha nije bio prazan jel. u trenu. uvek treba popustiti gas kad ti neko naiðe u susret, malo valja se a kad ti kolona ide u susret, valja se 60 ako ne i 50. ibarska je ¹kola, a pre¹o sam je milion puta i do¾iveo lamord¾inija ispred sebe. ¾utog. i mnoge druge. do¾iveo sam da me kombi umalo opalio u leða kad sam stao na pe¹aèki  prelaz da ne zgazim pe¹aka al se i to dobro zavr¹ilo jer sam gledo i ogledalo pa pobego desno u ivicu. ja æu da idem pe¹ke, dokurèilo mi je vi¹e sve. na kraju sam do¾iveo da mi èoek slupa motor. nema dalje

inaèe momci, sve ¹to sam hteo da ka¾em u ovoj temi, je to, da svi mi gre¹imo, da brzo vozimo i da neke stvari koje mi radimo, zakon karakteri¹e kao bahatost, ¹to i jeste. retki priznaju da nisu anðeli. i nikoga ne osuðujem, kad napravi udes jer je tupav, bleji u telefon, ne po¹tuje pravila, jer svi mi radimo isto.

tolko od mene.  [cheers] [flashing]

megaidiot

ma razumemo se mi odlicno, trezni na telefonu pobise pola sveta, pjani ostatak. resenje je edukacija, a to ce da traje 100 godina ako ikad pocnemo.
a u jednom normalnom sistemu bi se i sam prijavio u instituciju, zar ne?  ;D
Citat: kosta66 poslato 12 April, 2017, 10:30
èoeèe, aj u titel....
rade volje, ali imam jedan problem - nemam dozvolu.  [rofl] [rofl] [rofl]
ozbiljno.

DebeliZmaj

Citat: megaidiot poslato 12 April, 2017, 11:36
ma razumemo se mi odlicno, trezni na telefonu pobise pola sveta, pjani ostatak. resenje je edukacija, a to ce da traje 100 godina ako ikad pocnemo.
a u jednom normalnom sistemu bi se i sam prijavio u instituciju, zar ne?  ;D

u srbiji se niko nije vezivao dok nisu poceli
da cerece sa kaznama ... znachi odvale ti 10.000 onako
za dobar dan...:D ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

pa ¹ta. i ja sam lud, pa idem. ako me usput ne ulove na njivi i odvedu u ludnicu :)

debeli, ja uvek vezivo pojas u autu, dobro mi je do¹o kad sam se podavio u potoku... al eto, sad neæu da ga ve¾em, zato ¹to je kazna 10 000...

Gavrolini

A zasto? Zato sto je kosta stara kajla i moze mu se. Stari prejebani igrac. Vozi pijan sa cigarom u ustima 200km/h. Vezao pojas dok se nije kaznjavalo, sad kad se kaznjava on nece da veze jer on je kosta, kosta starog kova, muskarac u pravom smislu te reci. Nije kao ovi novi muskarcici sto voze nove motore. On vozi 40 godina star kawasaki, u opancima i koznoj jakni jer on je KOSTA STARA KAJLA

Kostić

ljubomoran si na moje godine? biæe¹ i ti mator, ne brini.

i 240 bez kacige. i giksera po ¹umi, al to se ne raèuna, nije off.