Glavni meni

deliblato

Započeo nenadlaza, 09 April, 2017, 21:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: Ho¹tapler poslato 11 April, 2017, 22:43
Gledam pre koji dan, u EU imas kurseve kocenja, bezbedne voznje, i na osnovu kojih ako ih polozis imas umanjenu premiju osiguranja.

Pre bi potpisali da svi pocrkaju, nego da paraziti zarade dinar manje.

Citat: eclipse4 poslato 11 April, 2017, 22:02
nek mi se kurca napusi ko smislja takve nebuloze...ah...pa da...pepa krmaca,ministarka koja se u sve razume a najvise u kuceve preko kojih je dosla tu gde jeste

Casting Couch je oduvek bila institucija u politici i administraciji. Nece to skoro nestati.

Kostić

tu gde su poginuli momak i devojka, sam ja pro¹le godine izbegao auto kroz levu traku. isti sluèaj, al me video u poslednjem trenutku i stao u sred moje trake. i¹ao sam oko 100 120. nama je to rekreativna brzina tuda, vozi se mnogo br¾e, a sve je to naseljeno mesto. vozaèi automobila nemaju kulturu, to stoji, al nemaju ni teleskop da nas vide pri 100 na sat. realno, mi ne po¹tujemo ogranièenje brzine za duplo i vi¹e od duplo. realno je da je tuda pro¹lo hilajdu nas, al je hiljadu prvi nastradao. dok se ne desi, niko ne obraæa pa¾nju. kad se desi svako svakom sudi. oni nama. mi njima.


svi smo mi krivi.

Lazic

Sa 100-120 svaki motor stane br¾e od kola koja idu 80, oni su i¹li malo br¾e. Inaèe od kad vozim motor ne seæam se da sam tuda pro¹ao sa  manje od 100...

Kostić

je ne bih smeo da tvrdim da stari motor bolje stane od modernog auta, nisam isprobavao, al sam osetio...

Lazic

Moguæe, al' ovo i nisu bili ba¹ stari motori. Tuga...

Kostić

#25
sve i da su novi iz radnje, opet ne bih smeo da tvrdim tako. ipak su to dve kreditne kartice sigurne samo u pravolinjskoj osi naspram èetiri ¹iroke gume i èetiri amortizera. i nemoj o kila¾i, potisak srazmerno velike kila¾e na prednju osovinu je bri¾na briga prizvoðaèa automobila, a na motoru abs sumnjam da valja, jer je motor zajeban za koèenje u smislu da samo pravolinijski ima ¹anse da naglo stane kako treba bez pada na stranu u sluèaju da kreditna kartica izgubi grip. motor mo¾da bolje stane sa 20 na sat, ali ni u to nisam siguran.

a tuga jeste. velika...

usput, pogleda jsnimak onog turèina, ¹to je vozio 400 na sat....


kawasaki ZXR750h1, poznat po jakoj prednjoj koènici naspram mercedesa ne ba¹ tako mladog 0:1 ista brzina, rastojanje oko pet do sedam metara, plus zakasnela reakcija neka bude pola sekunde recimo. kava zemlja sa izgubljenim gripom, meèka puter...