Glavni meni

nas Joka imao udes :(

Započeo bigsheki, 03 April, 2017, 22:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

boki68

jutro mi je osvanulo crno, crnje nego noc prijatelji ,moj i vas veliki drugar Joka je izgubio trku. jutros mi je javila cera da je umro .

mrle

sauèe¹æe porodici i prijateljima

zanemeo sam  èitajuæi.

Kostić

tu¾na vest. imao sam priliku da ga upoznam, bio je fin èovek. putuj prijatelju nekim novim putevima, jebiga, uvek si nazdravljao, pa evo popiæu tuborg u tvoje ime manijaèko  [cheers]  :(

(mo¾da nije za temu, ali ako neko organizuje kolektivni manijaèki odlazak na sahranu, ja bi i¹ao sa nekim, nisam mobilan, a bilo bi lepo i pristojno ispratiti ga na nama svojstven naèin - kolektivno u ime foruma)

banevuk

 :'( :'( :'(   Oèajan sam i totalno skrhan

grber

Nisam lièno upoznao èoveka a otvaram forum svako malo u nadi da æe biti dobrih vesti. I sad ovo  :'( Neka mu je laka zemlja....

zagadjenje

Au ne mogu da verujem!!! Sauèe¹æe porodici

Ba¹ usrano jutro
Tjuning bud¾ing

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigsheki

neka mu je vjecna slava,bas me steglo u grudima :(  :( :(

Charuga

Strasno...zadnji dani su mi bas usrani...tetka se bori za zivot...Stefan na ivici...nema donora....iskreno sam se nadao da ce Joka uspeti da krene na bolje....avaj...zivot je ....
Pocivaj u miru prijatelju....

Hurricane

 :( :( :( :( :(


...jebem ti ¾ivot bre


¹iroki mu putevi nebeski i neka mu je laka zemlja..


Grof

Iskreno sauèe¹æe porodici :(

megaidiot


ninja66

Pocivaj u miru. Saucesce.

Jovan D

Iskreno sauèe¹æe porodici i prijateljima.

Lazic

Poslednja poruka pitao Uffa da li je kupio KTM... U tri lepe kako ode ¾ivot... :(




Trebalo bi otiæi na sahranu. Ko mo¾e...


Joakime ako ima neèega na onoj strani, ka¾i im da nije lepo tako skidati ljude sa motora, a da ni proleæe nije stiglo kako treba... :'(


ZEMZEM

Najiskrenije sauèe¹æe porodici i prijateljima.
Pratio sam temu u nadi da æe stiæi bolje vesti ali ...
Tog dana kad je dovezen na urgenti bio je prisutan i moj buduæi zet, reèe dovezli nekog bajkera iz ZR. Ispostavilo se da je to bio ba¹ on.
Za¹to pre vremena odu oni koji vrede a oni lo¹i ostanu.
Jedina stvar koja me pla¹i na motoru kad sam sa ¾enom je varijanta da mi srce zabaguje o ostalom i ne razmi¹ljam.

rboban

Kucam, brisem, kucam....  Reci mi nekako izgledaju nespretne. Pozdrav kolega, i vidimo se na nekim drugim drumovima jednom...
Ride It Like You Stole It

VR 46

Нисам познавао Јоку,али то је предност форума што некога иако не знаш као да га знаш цео живот,велика туга,почивај у миру,широки ти путеви небески!
Twist of wrist!

yzf750


Glava Dole

Auuuh 'bem ti zivot, ne mogu da poverujem  :'( :'( :'(

Iskreno saucesce porodici i prijateljima, pocivaj u miru ljudino :(