Glavni meni

Kupujem ventilator za motor

Započeo Night Riderr, 22 Mart, 2017, 20:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 24 Mart, 2017, 16:30
A sta ti je cilj?
Voli da ljudi misle da je glup... ;D Problem je ¹to se vremenom stvarno zaglupljuje a ne primeæuje...

Gavrolini

Realno ja ne mislim da je glup. Mislim da je usamljen i bolestan. Nekad me je jezivo nervirao a u zadnje vreme ga bas sazaljevam. Kontam da je jebeno kad su ti hrana i komp najbolji prijatelji...mozda i jedini. I kad bezuspesno pokusavas da se ukljucis u nesto ali ne ide. Trolujes u svim temama da bi bar nekom bio zanimljiv ali ne ide. U pocetku nervira sve jer ljudi pomisle da ih provocira neko ozbiljan , vremenom skontaju ko je i sta je i da ne mozes da mu zameris. Na moto forumu njegovi postovi su bitni isto koliko bi bili i na forumu ribolovaca, planinara, rudara, maratonaca ili sexa....jednostavno bez iskustva.

lord_oblivion

Citat: Gavrolini poslato 23 Mart, 2017, 23:50
Alo ljudi jeste vi debili ili sta? Vecina motora nema akumulator i struja se vuce sa paljenja. Oni koji imaju akumulator ga nece isprazniti jer ventilator radi ppovremeno po potrebi. Sve dok se motor krece brze nego sto se gura on se i dovoljno hladi. Konkretno na tom mom ktm-u meni je zatrebao tipa 10x za dve godine. I to samo kad su usponi bili takvi da motor vise guras nego vozis. Prekidac se stavi bilo kakav samo da palis i gasis. Nikakva pamet.
TDR 125, vodenjak nema akku. Povezao sam jednu 12cu iz kompa preko prekidaèa kojeg sam prvo iskopao iz kr¹a. Struju sam uzeo iza brave. Radi veæ treæu godinu i ne buni se.
©to ka¾e Gavra, prosto ko pasulj.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

jbt kad ti ocenu zivota daje ispijach piva ispred dragstora... :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic