Glavni meni

Prvo manijacko okupljanje - 2017-e

Započeo Darko, 28 Januar, 2017, 19:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 10 Februar, 2017, 21:44
i + dimni signali sto si slao...dzaba
Neke sam cimao i preko fb znajuæi da su æoravi... :D Na¾alost nisam Milo¹a jer sam mislio da je u rajhu...

bigsheki

poslao sam trampu sms da me prevedu ovi njegovi,a i putin kaze da ce kgb da pomogne ...sledeci put cu biti informisan

Lazic

Logièno, po¹to æe¹ ti da kuva¹... :D :D :D

UFF


Darko

Citat: makinjo poslato 05 Februar, 2017, 21:11
U jbt koliko cesto ulazim na forum nisam ni video ovo  >:(  :'(  :'(

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

pa jbt , mogao sam da te cimnem na FB , nego ja mislio Novosadski klan je obavesten i dolaze svi ... ocekivao sam i Slaninicu , ali nista

Citat: bigsheki poslato 10 Februar, 2017, 21:40
zao mi sto nisam bio informisan,dosao bi i ja da sam znao.

e jbg , i ti ... pa bilo je na forumu sigurno 10ak dana ranije

UFF

nema veze jer ionako moramo didemo opet da pijemo za dz sve ono sto smo duplo placali  [rofl]

Darko

Ma to je vec najmanji problem ...
Za cas im banemo tamo :-)

A i one duple cene su jeftinije od normalnih negde drugde..

bigsheki

za sve treba okriviti clana sa nickom  HOSTAPLER :) dobro cika lazic rece,sledece okupljanje ja kuvam.u aprilu boze zdravlja i da nas vreme posluzi.

Bori¹a

Citat: Darko poslato 04 Februar, 2017, 03:58
Od mene , Fantoma , VR46 i jos nekolicine samo jedna kratka poruka Borisi - E STVARNO SI MAGARAC !!! Ko razume - shvatice

ja ne mogu da verujem sta sam procitao... [samoubistvo]


joka

Citat: bigsheki poslato 11 Februar, 2017, 17:22
za sve treba okriviti clana sa nickom  HOSTAPLER :) dobro ÈIKA LAZIÆ rece,sledece okupljanje ja kuvam.u aprilu boze zdravlja i da nas vreme posluzi.
Èika Laziæ, èuj- ÈIKA LAZIÆ   [rofl]  [rofl]  [rofl]  Tako mlad èovek, a veæ ÈIKA   [flashing]         
                                                                                                                                                             [cheers]   

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 11 Februar, 2017, 19:41
Citat: Darko poslato 04 Februar, 2017, 03:58
Od mene , Fantoma , VR46 i jos nekolicine samo jedna kratka poruka Borisi - E STVARNO SI MAGARAC !!! Ko razume - shvatice

ja ne mogu da verujem sta sam procitao... [samoubistvo]



Ba¹ ne kontam ¹ta si zabrljao (ako si). Ne seæam se da je u poslednjih par godina bila ne ka frka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

bila je frka cim sam dosao, posledice se jos osecaju... kao chernobyl

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 12 Februar, 2017, 00:17
bila je frka cim sam dosao, posledice se jos osecaju... kao chernobyl

Zato odsad æuti¹ i jebe¹, jer sve ¹to ka¾e¹ mo¾e i biæe upotrebljeno protiv tebe. Uèi na na¹im gre¹kama :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Bolje æutati i jebati nego lajati i drkati... :D

mrle

Citat: joka poslato 11 Februar, 2017, 22:53

               Èika Laziæ, èuj- ÈIKA LAZIÆ   [rofl]  [rofl]  [rofl]  Tako mlad èovek, a veæ ÈIKA   [flashing]         
                                                                                                                                                             [cheers]   

zato ¹to èika daje bonu.

mali_zmaj

Nije Èiko no je Zagor!!  He He  ;)
jin-jang

joka

Citat: mrle poslato 13 Februar, 2017, 12:36
Citat: joka poslato 11 Februar, 2017, 22:53

               Èika Laziæ, èuj- ÈIKA LAZIÆ   [rofl]  [rofl]  [rofl]  Tako mlad èovek, a veæ ÈIKA   [flashing]         
                                                                                                                                                             [cheers]   

zato ¹to èika daje bonu.
Èika daje gumene ( mekane ), bombone    ;)