Glavni meni

Pomaze Bog

Započeo Cetnik011, 22 Januar, 2017, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cetnik011

Citat: eclipse4 poslato 23 Januar, 2017, 00:57
Citat: Cetnik011 poslato 23 Januar, 2017, 00:56
da se niko ne uvredi ... jesam i patriota i nacionalista .... jer na zalost dok mi svenesto pezimo , drugi nam udaraju cajpere .. ko sto se hrvat ponosi svojima  i siptar svojima ,  a mi se kunemo u postenje ,, nemojmo ovo , nemojmo ono ... postadosmo nacionalna manjina u sopstvenoj zemlji .. . :D da ne serem za prvi put ... hvala lepo svima

s tobom cemo na celo na ovog pickoustog da krenemo kad dodje vreme  ;D ;D

vreme bi nama odavno .. jos od zutih .. nego sve dok ovaca  ima nece faliti vune .. :D
narod " nema " vremena da krene :)
Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


Hohštapler

Citat: Cetnik011 poslato 23 Januar, 2017, 00:59
Tek æe sad teme o letovanju u Hrvatskoj biti dinamiène :D

uvek vruca tema  u bilo kojoj doba godine  :D

aj kad vec kenjamo po temi...
Es letovo nekad u Hrvatskoj? Ili makar bio samo?
Ko i svugde, zavisi uvek sa kim ide¹... meni bilo extra pro¹le godine...
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Misli¹ da svako ima potrebu da letuje kod njih, ja sam bio kao klinac i od onda vi¹e nemam ¾elju da idem, daleko im lepa kuæa, kad bolje razmislim ¹to dalje od mene.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

(jebat æe me Èetnici,ljetujem svake godine u lijepoj njihovoj)   :D
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Januar, 2017, 12:53
Citat: Cetnik011 poslato 23 Januar, 2017, 00:59
Tek æe sad teme o letovanju u Hrvatskoj biti dinamiène :D

uvek vruca tema  u bilo kojoj doba godine  :D

aj kad vec kenjamo po temi...
Es letovo nekad u Hrvatskoj? Ili makar bio samo?
Ko i svugde, zavisi uvek sa kim ide¹... meni bilo extra pro¹le godine...
;)

ja letovao predugo....i zimovao....krenuo 89 kad sam otisao u vojsku u Zadar...pa sa kracom pauzom do polovine 92....nije mi se dopalo uopste.....zrnasta im ta hrana kojom nas gadjaju a i energetska bomba je sve sto serviraju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Triput. Kad ispunite bonus, javite se Alahu.  :)

Dobrodo¹ao    [cheers]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Bio i ja u Cro.

Ali za razliku vecine, ja ne volim poznata izletista vec preferiram manja mesta gde mozes da upoznas lokalno stanovnistvo. Tako da je izbor pao na jedno malo mesto na Velebitu. Ispostavilo se da je to okruzenje gde istinski vole srbe. Stvarno je lepo. I ljudi su fini. To sto su jedne noci neki likovi razbijali oko naseg smestaja i pevali neke pesmice, to mi je onako, simpaticno.
Do ne bude da iznosim samo negatvne strane, jednom prilikom je drugaricu iz NS-a i mene vozio covek. Normalan covek. Hrvat. Cak je rekao da ne brinemo zbog toga sto su mu srbi ubili sina. Ne znam zbog cega su nam rekli da tamo vise nikada ne stopiramo.

Hohštapler

Citat: viper poslato 23 Januar, 2017, 14:13
Misli¹ da svako ima potrebu da letuje kod njih, ja sam bio kao klinac i od onda vi¹e nemam ¾elju da idem, daleko im lepa kuæa, kad bolje razmislim ¹to dalje od mene.

Послато са HUAWEI G7-L01

Ne mislim da èovek treba da ima potrebu za tim.
Idu ljudi i u Bugarsku. A kolko sam ja uèio istoriju sa njima se tradicionalno ne volimo takoðe (kad bolje razmislim, retki su nam susedi da se s njima trpimo).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 23 Januar, 2017, 22:23
Triput. Kad ispunite bonus, javite se Alahu.  :)

Dobrodo¹ao    [cheers]

hvala gospod bogu alahu....

http://www.youtube.com/watch?v=43D3GDxcu1k

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Januar, 2017, 01:21
Citat: viper poslato 23 Januar, 2017, 14:13
Misli¹ da svako ima potrebu da letuje kod njih, ja sam bio kao klinac i od onda vi¹e nemam ¾elju da idem, daleko im lepa kuæa, kad bolje razmislim ¹to dalje od mene.

Послато са HUAWEI G7-L01

Ne mislim da èovek treba da ima potrebu za tim.
Idu ljudi i u Bugarsku. A kolko sam ja uèio istoriju sa njima se tradicionalno ne volimo takoðe (kad bolje razmislim, retki su nam susedi da se s njima trpimo).
Ako si zavrsio osnovnu skolu, mislim da bi trebao biti upoznat kakva su zlodela srbi cinili po bugarskoj, madjarskoj i hrvatskoj....to je sada svima poznato...ne vidim sto bi trebali da ih volimo....
Jedini iz okruzneja sa kojima nikad nismo ratovali su Grci....samo zato sto imamo zajednicke neprijatelje izmadju nase dve drzave....Makedonija je i naprvljana kao republik au vreme avnoja, da bi se Srbija oslabila i odsekla od Grcke...kao i sto je Crna gora odsekla Srbiju od mora.....Velikaa Srbija bi predstavljala preveliki zaloga za bilo koga i imali bi direktnu podrsku Grcke....a Albanija bi bila izolovana i bez sanse da svercom narkotika (osim morem) napravi bilo kakav pomak....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2017, 09:47
Citat: Ho¹tapler poslato 24 Januar, 2017, 01:21
Citat: viper poslato 23 Januar, 2017, 14:13
Misli¹ da svako ima potrebu da letuje kod njih, ja sam bio kao klinac i od onda vi¹e nemam ¾elju da idem, daleko im lepa kuæa, kad bolje razmislim ¹to dalje od mene.

Послато са HUAWEI G7-L01

Ne mislim da èovek treba da ima potrebu za tim.
Idu ljudi i u Bugarsku. A kolko sam ja uèio istoriju sa njima se tradicionalno ne volimo takoðe (kad bolje razmislim, retki su nam susedi da se s njima trpimo).
Ako si zavrsio osnovnu skolu, mislim da bi trebao biti upoznat kakva su zlodela srbi cinili po bugarskoj, madjarskoj i hrvatskoj....to je sada svima poznato...ne vidim sto bi trebali da ih volimo....
Jedini iz okruzneja sa kojima nikad nismo ratovali su Grci....samo zato sto imamo zajednicke neprijatelje izmadju nase dve drzave....Makedonija je i naprvljana kao republik au vreme avnoja, da bi se Srbija oslabila i odsekla od Grcke...kao i sto je Crna gora odsekla Srbiju od mora.....Velikaa Srbija bi predstavljala preveliki zaloga za bilo koga i imali bi direktnu podrsku Grcke....a Albanija bi bila izolovana i bez sanse da svercom narkotika (osim morem) napravi bilo kakav pomak....
[thumb_up] [thumb_up] [clapp] [clapp] [clapp]

sasa ns 1

je..mater je.. oca ko ne mrzi dinamovca ,to sam pevo u zagrebu pa je ispalo sta je ispalo mnogi su naj.. ni krivi ni duzni

Boban_m

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2017, 09:47
Jedini iz okruzneja sa kojima nikad nismo ratovali su Grci....
A Rumuni?

mrle

Citat: Boban_m poslato 24 Januar, 2017, 15:28
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2017, 09:47
Jedini iz okruzneja sa kojima nikad nismo ratovali su Grci....
A Rumuni?

postoji neki manji rat.

Boban_m


Biker-Boy

Jbg tako je to svuda u svetu, s kim ces ratovati ako ne sa najblizima to jest komsijama, nekad nije bilo aviona kao sad, pa Ameri mogu sad da ratuju sa bezbedne distance 5000km daleko od svoje zemlje...
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

A jebem mu misa ajmo i sa tim Grcima da zaratujemo,i da odradimo i to,pa da nam niko ne moze prigovorit da smo nekom propustili da isprasimo dupe,ili oni nama,nebitno bitno da se puca!!  Nema rata bez Turaka,puc,puc,ozezi,ozezi!!!    ;D
jin-jang

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2017, 09:47
Citat: Ho¹tapler poslato 24 Januar, 2017, 01:21
Citat: viper poslato 23 Januar, 2017, 14:13
Misli¹ da svako ima potrebu da letuje kod njih, ja sam bio kao klinac i od onda vi¹e nemam ¾elju da idem, daleko im lepa kuæa, kad bolje razmislim ¹to dalje od mene.

Послато са HUAWEI G7-L01

Ne mislim da èovek treba da ima potrebu za tim.
Idu ljudi i u Bugarsku. A kolko sam ja uèio istoriju sa njima se tradicionalno ne volimo takoðe (kad bolje razmislim, retki su nam susedi da se s njima trpimo).
Ako si zavrsio osnovnu skolu, mislim da bi trebao biti upoznat kakva su zlodela srbi cinili po bugarskoj, madjarskoj i hrvatskoj....to je sada svima poznato...ne vidim sto bi trebali da ih volimo....
Jedini iz okruzneja sa kojima nikad nismo ratovali su Grci....samo zato sto imamo zajednicke neprijatelje izmadju nase dve drzave....Makedonija je i naprvljana kao republik au vreme avnoja, da bi se Srbija oslabila i odsekla od Grcke...kao i sto je Crna gora odsekla Srbiju od mora.....Velikaa Srbija bi predstavljala preveliki zaloga za bilo koga i imali bi direktnu podrsku Grcke....a Albanija bi bila izolovana i bez sanse da svercom narkotika (osim morem) napravi bilo kakav pomak....
Pri tom Makedonija ne bi danas imala problema sa Grcima oko imena jer bi se zvala kako treba... Jebem ti tita i avnoj...




Citat: mrle poslato 24 Januar, 2017, 15:29
Citat: Boban_m poslato 24 Januar, 2017, 15:28
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2017, 09:47
Jedini iz okruzneja sa kojima nikad nismo ratovali su Grci....
A Rumuni?

postoji neki manji rat.
I ja sam bio ubeðen da nismo sa njima ratovali...