Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Kazem ja da pravimo diverziju, dok stvar opet ne izmakne kontroli :D
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

loshmirobija69 ...  :))

nego.. sad mora pravi ultrazvucnu kadicu da bi mogao cisti karbove... :))
a i digitalni vukumetar...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

ne treba mu kadica, ima kadu, dokazano vatrostalnu.
jos samo oscilator...

Lazic

Ne treba mu ni gigitalni vakuummetar, ima analogni... ;D

Hurricane

Znaèi sinhronizacija, sada!

U stvari sad æe Milo¹ da nam ka¾e kako nije do toga, veæ mora glava dole..

Kostić

neæe, pre¹li smo stotu stranu ;D al mo¾emo jo¹ 50 ono, fina pode¹avanja ;D

Lazic


Kostić

gde æe vam du¹a, maj je na pola jebote, saæe jun... aj nek mora u novembru ;D

UFF

hoce to kad imas karburatore :D

mrle

Citat: UFF poslato 16 Maj, 2017, 12:36
hoce to kad imas karburatore :D

karburatori su za prave bajkere.

injection... zvuèi kao da si neki doktor :) gej

DebeliZmaj

i na kraju ce bude da je bio samo prljv filter za gorivo ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: mrle poslato 16 Maj, 2017, 12:51
injection... zvuèi kao da si neki doktor :) gej
[rofl][rofl][rofl]
dumrem na poslu od smeha

Glava Dole

[rofl] [rofl] [rofl]

Elem, situacija je ovakva... montirani nosaci, pala prva probna voznja... dakle u visokim je jeo malu decu, na malom gasu cak i u visim obrtajima zvucao kao traktor... ali ipak isao kako treba kad se odvrne gas, dakle karbovi... i onda je vec pri kraju snimka(uzivo se se oseti) krenuo da trokira i prekida, kad sam usao u dvoriste ugasio se sam(dok je pre toga radio sam u leru)... isao kasnije jos jedan krug i nema snage, preko 8K umesto da zarezi i ispuca on se udavi, traktorise, nece dalje... ali ja u svakom slucaju mislim da su to sad karburatori, ipak su stajali toliko dugo... moracu da ih skinem, pa napravim sistem sa flasicama za vakumiranje... pa videcu posle... :)

! No longer available

megaidiot

e svaka cast, iskreno sam mislio da necu ovo videti, ali pobedio si defektizam. :D
a kazem ti, posro se mis.

Hurricane


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

jel kliza lamela? biæe il da kliza il si zapeo da prokliza. to ¹to radi ko traktor na malem gasu mo¾e da bude lo¹a struja. na 12 k mu ne treba dobra varnica

Kostić

Citat: megaidiot poslato 16 Maj, 2017, 14:25
e svaka cast, iskreno sam mislio da necu ovo videti, ali pobedio si defektizam. :D
a kazem ti, posro se mis.



resuerektovao ga je za sve pare na probi ;D

Kostić


Glava Dole

prisecajuci se skupljanja para, bola u ledjima, masnih prstiju, masne i zapaljene kade, ustajanje u 6 ujutru zbog cilindra, vortanje glave na ledjima 200 puta tamo-vamo, kupi ovo kupi ono... i na kraju ovo... NEPROCENJIVO... nema tog novog motora koji bi mogao da mi ispuni srce vise nego ovo... kao ni bilo koji majstor koji ga sredi i ja uzmem na gotovo... znaci definitivno je, sto se vise namucis na kraju bude sladje :) Isto ko i sto je devojka na kraju sladja sto se vise mucis oko nje, preslikana situacija :) Samo me sad bas zabrinuo zato sto ovako rkenuo da prekida, nadam se iskreno da su samo karbovi... nema sad sange u visokim vise, samo traktorise, kao da je neki cilidnar prestao sa radom... nek se ohladi pa cu posle da ga upalim i odma drzim ruku na granama malo nize dok su jos hladne i po osecaju proverim da li se sve greju podjednako...

U svakom slucaju... nemate pojma koji je to osecaj posle ove voznje i jebanijade od 5 meseci... MILINAAAAAAA  [yahoo]