Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: bigbad86 poslato 22 Februar, 2017, 20:12
Sad ce 100% da odjebe friziderdziju jer voli da glumi Judu :D

Respekt za ponudu.

ne javlja se,mozda se i dvoumi!!!!??? sunce ti ako pristane,ima da mu se cetri generacije unatrag okrecu u grobu, zato sto je odustao i otisao u krstenu,grijanu garazu sa alatom!!!   ;)
jin-jang

PECA BMW

Onaj motor kad bi usao u garazu on bi se sam 50% popravio .

On u garazi nista ne moze da nauci , bolje ovako kako je poceo , svakako ce da odustane kad bude trebao da vrati klipove u blok . A ovako imamo i sta da citamo ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Jok bre, ovakva ponuda se ne odbija... ©ta god da je, lak¹e je u normalnim uslovima... Neæe Fri¾iderd¾ija da mu plaæa obrade i delove, i dalje æe mo¾da/valjda/nadamo se, sam da ga napravi...

Glava Dole

Hvala na ponudi ali ipak ne... nije da me nisi bacio u dilemu ali kad sam vec dosao do ovde... neka, ostalo jos samo da se ispusti ulje i odvrne glava :D Ne znam ni sta ce trebati, ni kad cu imati para da zavrsim posao itd ne mogu da ti zauzimam radionicu... a i gde da uterujem ovo moje cudo sa 3kg raznih sranja na sebi u apoteku, a rastavljen motor ne mogu da perem :D Plus i curi ulje, antifriz iz creva itd na sve strane, transport sad maltene nemoguc :D
Osim toga volim da mi bude pri ruci i da ga cackam kad mi dodje, ako nekog cimam budem ko na trnju :)

Neizmerno sam zahvalan u svakom slucaju  :-* [cheers] [cheers] [cheers]

perlx

Citat: friziderdzija poslato 22 Februar, 2017, 19:58
milo¹e, prvi put gledam ovu temu, i stvarno mi nije jasno ¹to se muèi¹. Rastura¹ to na livadi, smrzava¹ se, nema¹ alata...Èoveèe, da mi tu skalameriju potrpamo u moj kombi i donesemo u moju radionicu da to napravimo, ima alata ¹ta god ti padne na pamet, uslovi kao u operacionoj sali... èisto, toplo, osvetljeno, muzika svira, alata za tri-èetiri majstora, kompresor...ja da ti pomognem, ovih dana sam kuæi po ceo dan, strug i glodalica na raspolaganju ako zatreba....da to nabud¾imo pa da se vozimo, stiglo lepo vreme
Gospodin, dzentlmen.  [klanjam_se] [kralj]

friziderdzija

sinko....ne seri...ako bilo ¹ta curi, poturiæemo lonèe, a kad sam zidao postavio sam polimerni pod koji ne upija ni¹ta, samo se pobri¹e. to i nije gara¾a nego mala radionica od 130 m2, jeste da je puna ali mesta æe se naæi za toliko. ¹to se tièe posla ja tu radim motore i kompresore za thermo king i carrier ureðaje, hladnjaèe...i jo¹ sva¹ta pomalo,to tvoje sokoæalo ne mo¾e da bude masnije od toga ni u kom sluèaju.
no, kako god hoæe¹...ako ni¹ta drugo mogu da ti ponesem fla¹u muèenice iz dragaèeva i da pomognem u rasturanju....
ma¹inska obrada...nikakav problem...ima dosta ljudi koji a to rade a duguju mi uslugu a meðu njima ima i bajkera, tako da....
siguran sam koliko je interesovanje za ovu temu da bi manijaci iz drugih gradova pomogli koliko mogu...
'ajmo ljudi da detetu popravimo igraèku!!!

Glava Dole

Ma rasturao ga tamo il ovde isti djavo... ko posle da se pohvata gde sta kako, samo delova i srafova pun q oko njega... on vec polurasturen, razupcen... hladnjak, karbovi, bregaste, vodena, sve spremno samo jos da se odvrne glava... i to bih danas nego se smracilo...
Kad sam dosao do ovde onda da dovrsim i vidim prvo sta cu da zateknem dole... onda polako... samo ti uzivaj pa ako ikad upali pali i ti tvog pa idemo na pivo i neki rostilj, na to pristajem ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Grof

ne mogu jebeno da poverujem :wtf:... ponudi ti èovek da radi¹ u pismenim uslovima i da ti pomogne i znanjem i vezama a ne u blatu, na ki¹i i bez alata i ti ga odjebe¹.....  :o :o :o [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo].... povlaèim se iz ove teme....

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Dunðerski, ne seri... :-*




Citat: friziderdzija poslato 22 Februar, 2017, 21:28
sinko....ne seri...ako bilo ¹ta curi, poturiæemo lonèe, a kad sam zidao postavio sam polimerni pod koji ne upija ni¹ta, samo se pobri¹e. to i nije gara¾a nego mala radionica od 130 m2, jeste da je puna ali mesta æe se naæi za toliko. ¹to se tièe posla ja tu radim motore i kompresore za thermo king i carrier ureðaje, hladnjaèe...i jo¹ sva¹ta pomalo,to tvoje sokoæalo ne mo¾e da bude masnije od toga ni u kom sluèaju.
no, kako god hoæe¹...ako ni¹ta drugo mogu da ti ponesem fla¹u muèenice iz dragaèeva i da pomognem u rasturanju....
ma¹inska obrada...nikakav problem...ima dosta ljudi koji a to rade a duguju mi uslugu a meðu njima ima i bajkera, tako da....
siguran sam koliko je interesovanje za ovu temu da bi manijaci iz drugih gradova pomogli koliko mogu...
'ajmo ljudi da detetu popravimo igraèku!!!
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [cheers] [kralj]

Andreja

Milo¹e, okej si deèko ali stvarno si konj.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

kako god da ispadne na kraju moze on na MM druzenje da dodje i biciklom ( provereno vec) doduse dal` moze da se vrati ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Ja sam i dalje za to da se skupimo i da ga bijemo. Krenemo sa kljucem 6-8 viljuskastim po glavi pa povecavamo brojeve dok se ne dozove pameti :D

Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 23 Februar, 2017, 01:31
Ja sam i dalje za to da se skupimo i da ga bijemo. Krenemo sa kljucem 6-8 viljuskastim po glavi pa povecavamo brojeve dok se ne dozove pameti :D

! No longer available

[rofl]

Al ozbiljno mi je udobnije da radim kad mi se radi ispred svog stana nego da idem bilo gde dalje da srafim, nema potrebe da otezavam sebi bespotrebno i odstupam od plana kad sam vec dosao do ovde :)

Lazic

+1

Citat: Andreja poslato 23 Februar, 2017, 00:56
Milo¹e, okej si deèko ali stvarno si konj.
Jeste, al' u pravu je... :D

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2017, 01:38
Jeste, al' u pravu je... :D

Rece mu decko i usrafi tablicu u akmulator  [zvizdi]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF


Hattrick

Citat: bigbad86 poslato 22 Februar, 2017, 20:12
Sad ce 100% da odjebe friziderdziju jer voli da glumi Judu :D

Respekt za ponudu.

Zar je neko uopste ocekivao da ce biti drugacije ?  [rofl] [rofl] [rofl]

Friziderdzija  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Kostić

èoek mu ponudi alata i pomoæ, on odbije. konj. on jo¹ ne svata da se stvar bolje opravlja uz dru¹tvo i pivo. mlogo piva. bure. ;D dobra strana prièe je ¹to misli da sve mo¾e sam da nauèi. znaèi kad sve rasturi, èe¹kaæe se. al bar je za poèetak poèeo da slu¹a alju

lord_oblivion

Da, i u narednih 60 strana æe da shvati da ipak treba da otera gajbice kod Fri¾iderd¾ije. Znaèi, sad treba da naðe Ladu lubenièarku...  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.