Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick


Lazic

Citat: PECA BMW poslato 05 Februar, 2017, 20:39
Sipaj ti njemu kompresiju i teraj ! pusti ti sta pricaju drugi ...

http://www.modifikator.rs/env/images/faq/foto4.jpg

http://www.modifikator.rs/o_proizvodu.php
Pre 20 godina sipao to sranje, zakovao mi agregat posle 500km... Okrenuo le¾aj/eve u bloku...

aæimo

Kod tebe sve naopako pa i lezajevi.

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 05 Februar, 2017, 22:23
Pre 20 godina sipao to sranje, zakovao mi agregat posle 500km... Okrenuo le¾aj/eve u bloku...

pa kad si kupio neki fus na bubnju , verovatno ga pakovao neku u podrumu tamo negde mali mokri lug i slicno ...
znali tih devedesetih svasta da uvale :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Jok, bio ruski "original", 50 maraka...

@pli¹ani meda:
Uvek, sve naopako... :D

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 05 Februar, 2017, 22:33
Jok, bio ruski "original", 50 maraka...


ok , znaci ipak je do tebe a ne do aditiva ... poceo da brinem ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Pazi, taj agregat je pre toga obrnuo milion kilometara, moguæe da bi zakovao i bez toga, ali ako mu je to sranje diglo kompresiju, logièno je bilo da æe da zakuje na le¾eæim le¾ajevima... :D O tome tada nisam razmi¹ljao... :D

Brrka

Jel se meni cini ili je i danas bilo lepo vreme a Milosa opet nema da se javi? :D

Grof


Lazic

Citat: Brrka poslato 06 Februar, 2017, 19:38
Jel se meni cini ili je i danas bilo lepo vreme a Milosa opet nema da se javi? :D
Mukica, da je kupio Kawasaki, danas bi izdivljao kao ja... :D

PECA BMW

nema ga ceo dan .. mora da je upalio motor pa otisao da se vozi .. u tom slucaju necemo skoro da ga vidimo ...  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86


Glava Dole

Ehhh da bar jeste... al nisam ja te srece... vala i jesam vise izgubio volju, znas kako je ono kad se mucis, mucis, mucis a ono nista... stalno se ponadas e sad ce a on nece... zaboravis vise i kako zvuci, ne mozes ni da ga zamislis vise ispravnog...
Danas bila i neka kisa, treba da se nakanim da ga odguram do uzbrdice pa kao ne bude hteo ima da skinem i raskupusam ceo agregat... najlon lepo ispred kuce i polako... da oteram kod majstora nista mi ne znaci, cim izmeri kompresiju sigurno ence da se jebe s njim ko ja, gura, isprobava sve i svasta itd reci ce mora odma otvaranje, ruke lupam 150e plus sta jos bude trebalo... a para nema jbg... opet sve sto moze majstor mogu i ja, jedino sto nemam uslova al... snaci cu se valjda nekako ako do toga dodje...
Kolko za njega kostaju novi leteci i lezeci, da se zameni preventivno ako se vec otvara? I proverim stanje karika, ako budu morale i one to mu dodje 30ak evra po klipu kolko vidim, pa gumice i vodjice, pa dihtung glave... pa svi semerinzi kad se vec otvara... s druge strane mogu drugi da kupim za tolke pare... da jos malo otopli pa ja doterujem speeda, nije upaljen godinu ipo dana bukvalno nijednom, ali je ispravan... samo valjale bi mu nove gume, akumulator, lanac i lancanici i teraj sa potrosnjom od 2,5l na 100... pa ovo kad bude da bude... al ja se sve nadam da ce, ako ikako uspem da ga upalim to posle da legne na svoje mesto i da ce da pali i sam...

Andreja

Dobro je da ima¹ Kiwija, sredi ga malo, vozikaj a ovo lagaaaano sreðuj. Bitno da ima¹ prevoz a realno, ni Kiwi nije lo¹ za u¾ivanciju. Èini mi se da je ovo jedini naèin da krene¹ uskoro da se vozika¹, FZR neæe skoro  :(
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Mislim da bi te jeftinije ispalo da pojuris neki istog godista a taj raskokas za delove.

Glava Dole

Ovaj je na A2, nema u oglasima nijednog takvog kolko vidim... samim tim je i ovako vredniji, makar i samo papiri... da polazem sad punu A nema sanse... hocu ali ne jos... i razmisljam opet, koja je to otimacina jbte, sve redom ispolagao, istu stvar vec 2 puta i treba sad i treci... nekad bilo sa 16 A1, sa 18 odes da ti samo lupe pecat i teraj sta hoces... al to nije punilo budzet jbg...

stilgar

ne bih da ti stajem na muku al moram malo :) da ga nisi cackao mozda bi neko ko zna sta radi da ne kazem majstor mogo da ucini nesto da se vozis i ovu sezonu. Mozda jos nije kasno da se neko posveti nezi tvoje jasmine :)

bigbad86

Citat: Milos96 poslato 06 Februar, 2017, 23:41
Ovaj je na A2, nema u oglasima nijednog takvog kolko vidim... samim tim je i ovako vredniji, makar i samo papiri... da polazem sad punu A nema sanse... hocu ali ne jos... i razmisljam opet, koja je to otimacina jbte, sve redom ispolagao, istu stvar vec 2 puta i treba sad i treci... nekad bilo sa 16 A1, sa 18 odes da ti samo lupe pecat i teraj sta hoces... al to nije punilo budzet jbg...
Iskreno podrzavam ovaj zakon sto se tice kategorija ali ne podrzavam sto mora svaki put da se polaze. Bilo bi ok da kad polozis A1 da ti sa 18 samo lupe A2 a 24 punu A, ili posle odredjenog broja godina. Ali da je lopovluk, jeste. Nije bilo u redu da klinci sa 18 godina mogu da voze Hayabusu. Ja polozio sa 21 pa sam opet poceo sa 250cc. A i sa njim sam imao rizicne situacije cak i pijan vozio. Da sam vozio 750 tad, ko zna sta bi bilo...

Brrka

Vredniji zato sto je A2? Kome? To uglavnom misle oni koji nemaju punu A kategoriju a iance stavi da ga prodas, videces da opet niko nece da ti se javi.