Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

..dok bi npr taj deo sa drkanjem sa pumpad¾ijama nama doneo dodatno uzbuðenje za èitanje kojeg nije manjkalo dok rekao bih nije poèeo da te boli tuks ovih dana za Yamahicu i ¹to neæe dupali..

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 10 Januar, 2017, 22:17
..dok bi npr taj deo sa drkanjem sa pumpad¾ijama nama doneo dodatno uzbuðenje za èitanje kojeg nije manjkalo dok rekao bih nije poèeo da te boli tuks ovih dana za Yamahicu i ¹to neæe dupali..

A ti bi na -15 sa svog obrisao sneg i nastavio da ga popravljas dok napolju veje a i govno se zamrzava cim izadjes? Voznja ispravnog motora moze, popravka neka hvala u takvim uslovima... da sam rus pa ajde... niko normalan ne bi ni na -2 skidao bregastu i uzubljivao motor pod vedrim nebom, tako da nije da nije da me boli tuks ali sta sad da mu radim... oko njega sneg bre... nadam se da ce do vikenda, kako kazu, malo da otopli pa onda nastavljam :)

Lazic

Mihajlo troluje... ;D

Inaèe Jager je u Fritaunu isto tako natoèio pun rezervoar vode u nekog d¾ipa(slu¾benog), ¹atro zbog oluje... Dodu¹e, oni poklopci na rezervoarima su sranje...

E da, jebem te ba¹ ako posle toliko prolivenog goriva ne razlikuje¹ benzin od vode... ;D Da te jebe voda, do sad bi je primetio...


Glava Dole

Ruka mi se provereno zapalila a i karburatori, dakle goriva ima, samo pitanje da li u gorivu ima i delica vode koja se ledi :D Ono jes da je voda teza od goriva i da prvo nju uvlaci cak i da je ima minimalno al ako je tu negde na ivici, izmedju, onda moze da uvlaci ravnomerno... zato i nisam pametan da li je to... moraju karbovi dole, da se sve isprazni, da donesem u balonu sveze gorivo(kako nem pojma, u zubima najbolje), da nabudzim spravu sa flasicom za doziranje goriva pa da probam onda... ako ne bude hteo bar znam sta nije da ne lupam glavu sad i oko toga i nagadjam :D

Lazic

Definitivno da lepo osu¹i¹ karbove i da proba¹ sa fla¹om.

Glava Dole

Hocu hocu, samo da malkice grane sunce i otopi mi bravu, ne mogu ni kontakt cak da dam :D

I donese mi postar malo pre iz kine one bluetooth prijemnike... kolko je ovo dobra stvar, ton cist, nema sumova, smetnji, prekidanja... cela kuca bukvalno potpuno prekrivena, ton svuda isti... i doneo APN-om, apenac sestica drnda ispred on me zove... jbte ljubomoran sam na postara, on se vozi po snegu meni prodje zimska sezona bez motora  [veryangry]

mkt

ok, sta smo sve imali u ovoj temi ...  ;D ;D ;D

niki64

Mislim da jos niko nije posumnjao na copavu ili sam to u ovoj odiseji propustio. Ako jesam ja ulazem izvinjotinu.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Glava Dole

Kad je u neutralu pali i na njoj... a neutral radi, varnicu ima... dakle nije to...

Andreja

Citat: Milos96 poslato 11 Januar, 2017, 12:18
jbte ljubomoran sam na postara, on se vozi po snegu meni prodje zimska sezona bez motora  [veryangry]

Nisi ni svestan koliko je po¹tar ljubomoran na tebe ¹to si iza¹ao iz toplog stana po paket dok se on 6+ sati vozi po snegu sa verovatno neadekvatnom opremom :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Ti po¹tari su jedini pravi bajkeri koje znam...

Glava Dole

#411
Stigla oprema i za mene i za njega pa sad polako :D Jos se nije razledila brava, sutra 7 stepeni tako da ce taman da se malo otopi a danas skidam karbove da ih dotle rasusim, otvorim loncice u kupatilu itd... kupio balon vode, vodu prosuo, gorivo sipao, uzeo i levak, filtere metalne nisam nasao, rece mi jedan da ih pravio jedino... dal bese neki frap tako nesto da ih vec duze nema... samo plasticnih... nisam znao koji duzmem a bagatela su, 100din manji 120 veci pa uzeo oba, mada videcu da montiram veci...




mrle

ko æe da èeka sutra... do veèeras da si sklopio i probao.

mkt


Glava Dole

Citat: mrle poslato 12 Januar, 2017, 16:16
ko æe da èeka sutra... do veèeras da si sklopio i probao.

Vrlo rado al necu moci danas sve... ima tu posla a mnogo se rano smrkava... kad cekao do sad nek saceka jos malo... u pocetku sam zurio, sve sam se nadao da ce da proradi... u pocetku bilo najteze, sad se vec kolko- tolko navikao da budem pesak... pomirio se sa sudbinom... a brava je trenutno u ovakvom stanju:
! No longer available

Citat: mkt poslato 12 Januar, 2017, 16:21
sta ces sa senfom  ;D

Da sipam u cilindre da vidim dal moze da posluzi umesto tecne kompresije ;D

Hattrick

Ova Galax Korsantin tecna kompresija, nije za motor, to je za Opel Korsu. Uvalio ti neko.  :)

Ostoja

Ne¹to razmi¹ljam, ¹ta æemo mi èitati kad ti upali¹ Yamahu i naðe¹ kvar.... Ode forum u kurac, ovo bre postalo bolja tema od "Obavezno pogledati".
[rofl] [clapp] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

#417
Aj sad neko da mi objasni ¹to ti je brava onako smrzla...? Nije bilo ki¹e pre ovih minusa... Jedino ¹to vi¹e od 20 godina radim kao pripremu vozila za zimu je da brave poprskam wd-om, nikad mi nijedna nije pravila problem zimi...

PECA BMW

Si probao da odvrnes ono srafce na dnu lonceta sto sluzi za ispustanje sljama ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

U bravu èim odmrzne pola boce WD-a. ©to ka¾e Laki, pre-zimski tretman, samo WD.
Ja ceo motor okupam u WD-u, potro¹im celu bocu spreja.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.