Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grof

Aljo brate, namesti detetu motor, svi æemo dotirati para.... izludesmo èitajuæi :D
P.S. Ovo bre ko mala nevesta nikada da se zavr¹i :)

Lazic

©ta vam je, meni je samo ¾ao Milo¹a ¹to nije proleæe, mogao bi znaèajno br¾e da se zeza, da ga gura i ostalo... :D

viper

Nastavlja se kao Kasandra  [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Andreja

I ja jedva èekam krajnji ishod, vala brate, te¹ko mi i da èitam kakve su to (bespotrebne) muke :) Go Milo¹, go!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

mislim da moras opet da ga rasklopis i da ispeskiras masinu iznutra

Andreja

E da mo¾e dupali pa da na punom gasu sipa pesak u airbox, to bi ga ispeskiralo za sekund, prstom ne bi morao da mrdne.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2017, 09:43
Neæe akumulator da popije kompresiju... ;D

Tako je :D

Citat: PECA BMW poslato 18 Januar, 2017, 10:28
Citat: Milos96 poslato 18 Januar, 2017, 02:00
al zasto mi je onda duvao ko besan na iberlaufu a kompresije nema...

Zalepile karike od ladnocu , zato i duva na iber ;)

E vis, to mi nije palo na pamet... matoro ulje puno vlage od kratkih relacija plus mraz jednako karika koja lose dihtuje tj ... nista nije nemoguce...

Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2017, 12:34
©ta vam je, meni je samo ¾ao Milo¹a ¹to nije proleæe, mogao bi znaèajno br¾e da se zeza, da ga gura i ostalo... :D

:-*

Citat: viper poslato 18 Januar, 2017, 12:43
Nastavlja se kao Kasandra  [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl]

A epilog ni ja ne mogu prosto da docekam... prosto je mnogo nelogicnosti tu... al jbg... polako...





mkt

saznaces na kraju da si sam sebi otac

perlx


PECA BMW

Citat: perlx poslato 18 Januar, 2017, 16:10
Nakon sto ostane trudan [rofl]

od muske tetke njegovog strica ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

Imao sam drugara iz Uzica.....kazem imao jer se odselio u neku stranu zemlju i nikad se vise nije javio...nikome...na prolece izgura motor iz garaze i pusti ga da se zaleti i onda u drugu.....ziveo u nekoj ulici gde koze pasu pod rucnom..mislim da ima skoro kilometar nizbrdice.....nema sanse da ne upali.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

I ja mislim, zavrnem druge suve svecice i ako pri verglanju kad vrti... pa jbmliga ne verujem preko 500 obrtaja nabija makar i 3-4 bara kad se zavrti na 2-3K nema sanse da ne upali, mora da bude visestruko veca... a na guranjac u drugoj provereno moze toliko... nizbrdicu nemam nigde u blizini jbg...

Prevezan neutral pomocu spajalice tako da moze da vergla i u brzini, najteze mu je da krene da okrece radilicu, tad tocak najvise proklizava pa ce ovako vec da se okrece i kad ga cimnem na kvacilo nece tek tako da prokliza tocak...


(ne pokusavajte ovo kod kuce ;D opasno je, ako se zaboravi i ostane u brzini na copki npr... pada 99% )

Ostoja

Ne poku¹avajte ovo kod kuæe, ja sam utrenirani profesionalac..... [thumb_up] [thumb_up] [kralj] [klanjam_se] ;)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Nadalina se mo¾da seæa kad smo odrali prekidaè æopave na kleu, ima tome skoro 6 godina... :D Mada i dalje neæe da vergla u brzini...

Glava Dole

#677
Ja nisam prevezao copavu nego neutral, bas zato... u brzini nije hteo da vergla uopste bez obzira na copavu, zato sam prevezao neutral... po pravilu bi trebalo da moze da pali i u brzini ako je pritisnuto kvacilo al taj prekidac mi ne radi otkad imam motor tako da je oduvek mogao da vergla smao u neutralu... mogao sam da prevezem i samo zice kod rucice tako da registruje da je kvacilo pritisnuto i ako nije al ovo mi bilo lakse :D

Inace mislio sam prvo da je dovoljno samo da otkacim, da ovaj kabal sa senzora ostane da visi a da ja samo prespojim ove zice koje idu dalje kratko i da je to to... medjutim jok, vidim ne desava se nista... posle unimer u ruke i vidim imam izmedju mase i obe zice sa instalacije 12 V na kontaktu... posle unimer na pistalicu, vidim izmedju kontakta na drugom kraju kabla sa senzora nista... a izmedju jednog kontakta i mase u leru spoj, u brzini nista... a ova druga ispade da je od indikatora za nivo ulja, znaci na istom dzeku je jedna zica za ulje a druga za neutral signal a izlaze sa istog mesta... tako da sam morao do onog dzeka da dovedem za neutral direktno sa mase, tu je extra posluzila spajalica i fungcionise :D

Sve to pisem da ne bi neko pomislio "mogao si samo na dzeku da prespojis" :)

Lazic

E da, moj vergla ako je stisnuto kvaèilo...

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2017, 01:55
E da, moj vergla ako je stisnuto kvaèilo...

Meni ne radi prekidac... a i fora je sto mi ne bi znacilo sve i da radi... ja necu da vergla samo dok je pritisnuto nego hocu da vergla i da ne staje ni kad pustim kvacilo, najteze mu je da u pocetku okrene radilicu, tad krene da proklizava tocak i posle tako nastavi... a kad se radilica bude vec okretala mislim da nece biti problema, onda ce tocak da ga zavrti samo jos brze i nastavi i upalice valjda jbmga bas... samo da bude prilike, sutra jos hladnije, -2 maximalna... ko da se cima i gura na toj temperaturi i snegu... neka fala... :D