Glavni meni

Da li Debeli Zmaj zasluzuje ban ili ne?

Započeo Joker, 14 Decembar, 2016, 22:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Da skupimo pare i platimo mu "kaku kurve¹tiju"... Mislim da bi procvjetao odmah!!  Mo¾da ga je nejebica sfatala!!??   ;D
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 15 Decembar, 2016, 13:13
Da skupimo pare i platimo mu "kaku kurve¹tiju"... Mislim da bi procvjetao odmah!!  Mo¾da ga je nejebica sfatala!!??   ;D

Ne poma¾e! Meni drugari plaæali kurvu vi¹e puta i nije ni¹ta pomoglo. Sad skupljaju pare za jo¹ jedan poku¹aj. Bojim se da æe i ovaj put da omane terapija.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

jevta

Mora da bude neka "musava" protiv uroka [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin

DZ ne poznajem lièno. Mislim da smo se videli na nekom dru¾enju, ali nisam 100% siguran.
Ne sla¾em se sa nekim njegovim postovima i na njih mogu da odgovorim ili ne moram.
Ono ¹to nisam siguran je da li lièno poznaje neke od ljudi koje proziva i koji prozivaju njega. To je veæ neka druga prièa.

Siguran sam samo da ne volim previ¹e "politièku korektnost", jer zbog te gluposti ispada da ni¹ta ne sme¹ nikome da ka¾e¹ da se, ne daj bo¾e, ne uvredi.

Nije mi logièno da se neke teme zabranjuju po¹to smo veæinom svi odrasli ljudi. I te teme su deo ¾ivota bez obzira da li vozi¹ motor. Nemojte pratiti teme koje vas ne interesuju.

Moj moto je ¾ivi i pusti druge da ¾ive (pod odreðenim uslovima).
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini

Ja verujem da treba da ima povlastice i pogodnosti. Uostalom kao i sve hendikepirane osobe i invalidi.

Lazic

Petrova osobina koja me najvi¹e nervirala je ¹to ume da se predstavi kao èovek od poverenja i iste sekunde kad èuje ne¹to ¹to ne bi trebalo da se laprda, on navali kao magarac da podjebava i proziva, javno... :o Koliko se seæam zato ga je Andre(j)a blokirao na fb, verovatno i mnogi drugi... Lek je plasirati mu dezinformacije i onda se on posle blamira u dru¹tvu... Kad malo bolje razmislim znam jo¹ par ljudi kojima, kad ne¹to ¾eli¹ da sazna ceo grad, samo ka¾e¹, nemoj nikom da prièa¹... :o ;D Neæu ih pominjati koji su... ;D

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2016, 00:20
npr bokiboy rece pre neki dan da je forum otisao u kurac, zar to nije uvreda za forum, jos gore nego da uvredis clana, a vec je odlazio sa foruma kao drama queen pa ako mu se vise ne svidja sto onda dolazi na njega da ga pljuje, da ga banujem zbog toga a?

Da nisam u pravu, ovakvih tema ne bi ni bilo na forumu, a jos manje politickih, pogledaj sta je moto forum postao,a najvise si sam zasluzan jer tolerises debilizam (ne znam zasto a i boli me bas,ionako je TVOJ forum) nekih ljudi koji nemaju svoj zivot pa po ceo dan kenjaju po tastaturi u svakoj jebenoj temi i lece svoje frustracije i komplekse. Na forum dolazim iskljucivo zbog nekih dragih ljudi, a znaces kada stvarno odem odavde, ne brini.Mislis da me plasi TVOJ ban? Slobodno, izvoli, rekao sam ti vise puta, ionako mi se vise ni ne pise jer svaki moj dobronameran post bude sacekan ''na noz'' pa zato izvoli, budi baja

badvej...who the fuck is DZ i sta ova skracenica uopste znaci?

free image upload

prpa_zr


Lazza

Citat: Laziæ poslato 15 Decembar, 2016, 14:17
Petrova osobina koja me najvi¹e nervirala je ¹to ume da se predstavi kao èovek od poverenja i iste sekunde kad èuje ne¹to ¹to ne bi trebalo da se laprda, on navali kao magarac da podjebava i proziva, javno... :o Koliko se seæam zato ga je Andre(j)a blokirao na fb, verovatno i mnogi drugi... Lek je plasirati mu dezinformacije i onda se on posle blamira u dru¹tvu... Kad malo bolje razmislim znam jo¹ par ljudi kojima, kad ne¹to ¾eli¹ da sazna ceo grad, samo ka¾e¹, nemoj nikom da prièa¹... :o ;D Neæu ih pominjati koji su... ;D

Mislim da i Lazic treba da bude banovan.

Preterao je... u svemu :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

ts.marko

Ovo je forum otvoren za sve ljude kakvi god da su. Ali, treba imati osnovne mere ponasanja i kulture, kako na forumu, tako i u svakodnevnom ¾ivotu.
Generalno, ovo me podseæa na ono "pusti ga, nemoj da se kacis sa njim, on je takav". Noj, zabijanje glave u pesak.
Malo sam guglao, to se u psihologiji zove :
Histerièni (histrionièni) poremeæaj liènosti

Da, treba ga banovati

Slaninar

Ovo je moje neko gledi¹te, prihvatam sve kritike i ispravke. Mada najbolje ignore.   ;D

Na forumu se genralno toleri¹e slobodnije pona¹anje - sa svim prednostima i manama.

Koliko je to kome bitno: na bjb-u sam popio ban bez da sam prekr¹io i jedno pravilo foruma. Onda su me kao vratili i javi mi drugarica. I ja onda javno napisao da je bezobrazno banovati nekog iako nije prekr¹io pravila foruma i da iz principa neæu vi¹e da uèestvujem i da treba pored mog nicka da stoji banned. Pobrisali postove, vratili ban. Sve u roku od sata.

Mislim da je lo¹e brisanje postova - bullshit tema je OK mesto za zaslu¾ne, da slu¾i na èast autorima (redovni sam "posetilac" iste  [rofl]).

Jo¹ gore, po meni, je banovanje ljudi koji nisu prekr¹ili pravila foruma. Prepravka pravila, tipa, od sada æe svako implicitno prozivanje i vreðanje donositi ban na dan, pa duplo, pa opet duplo... sasvim OK. Ako Uff proceni da treba.

Mada, ovako kako je sad je meni OK. Imao sam ba¹ direktnih liènih vreðanja od strane èlanova koji se ne sla¾u sa nekim mojim stavom, ali mi je bilo potpuno glupo da spominjem to, kamo li tra¾im ban (to mi je u rangu tu¾akanja vaspitaèici). To je vi¹e razlog da se (pametan? :) ) èovek zamisli - mo¾da je njegov stav previ¹e ekstreman, ili previ¹e ekstremno izlo¾en. Isto va¾i i obrnuto.  Forum je od starta koncipiran kao slobodniji, pa bi bilo malo bez veze da se sad strogo sreðuje.

Opet, to je na uff-u da proceni. Èinjenica je da trovanje nije dobro. Ignore opcija radi super za stare èlanove, ali za nove malo te¾e, dok ne skontaju ko je tu ko. Ali to bi iskljuèilo i sve "teèna kompresija" fazone kao nekorektne.

Sad, po cenu da na svim buduæim sastancima nosim fluorescentne pertle za izvlaèenje: mislim da je Uff napravio super stvar. Ovo je jedini domaæi moto forum koji pratim (¹to mo¾da govori i lo¹e o istom  :)  ), sa svim prednostima i manama. Moja puna podr¹ka ¹ta god procenio da je najbolje. Do sad ne vidim da je povlaðivao na bilo koju stranu. "Ko je nas poznavao..."

P.S. Da iskoristim priliku da po¾elim autonomnu Vojvodinu od nove 2017. godine svima koji slave. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Slnnncu za preCednika... ;D






Citat: Lazza poslato 15 Decembar, 2016, 16:23

Mislim da i Lazic treba da bude banovan.

Preterao je... u svemu :)
Realno, danas pogledao sluèajno, skoro 30.000 puta ne¹to lupio a nisam banovan, pa gde to ima... :o ;D





mareskin


@Slaninar
Tebi je mo¾da bilo bolje da se nisi javljao, po¹to si verovatno i ti na spisku za glasanje [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Gavrolini poslato 15 Decembar, 2016, 14:15
Ja verujem da treba da ima povlastice i pogodnosti. Uostalom kao i sve hendikepirane osobe i invalidi.

eto joker nek proceni da li je ovo uvreda i da li je za bananu iako te ja zbog nje necu banovati

srbac

Змају Плаво зелена слова !!!

kepo

Zmaj ko Vicic. Ubi, al i dalje je svakodnevna tema.

mali_zmaj

Citat: mareskin poslato 15 Decembar, 2016, 13:50
Citat: mali_zmaj poslato 15 Decembar, 2016, 13:13
Da skupimo pare i platimo mu "kaku kurve¹tiju"... Mislim da bi procvjetao odmah!!  Mo¾da ga je nejebica sfatala!!??   ;D

Ne poma¾e! Meni drugari plaæali kurvu vi¹e puta i nije ni¹ta pomoglo. Sad skupljaju pare za jo¹ jedan poku¹aj. Bojim se da æe i ovaj put da omane terapija.

Bem mu sve treci put Bog pomaze!!!
jin-jang

monsterbnt

Eo jedna specijalno za DZ...
Znam da mu je omiljena

Smrt SVIMA!!!!

srbac


Gavrolini

Banuj slobodno samo prvo objasni gde sam bilo koga uvredio.