Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Lone Wolf poslato 09 Mart, 2018, 12:45
Nek je pro¹lo i ovo.
Evo sunca, evo vikenda.
I Osmi mart je pro¹ao jebo on sebe.

Na krs'. AMin.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

durmitor2000

Realno aktivirala se tema kad su gotovi izbori kao i svaki put u Srbiji - kasno pamet i sranje. I naravno skretanje pa¾nje na neva¾ne Petar jebivetar (jelka, slavija itd) a su¹tina nastavlja da vlada i da hara po Srbiji. A narod se hvata na udice i gloðe mrvice.

Lazic

Citat: Andreja poslato 09 Mart, 2018, 19:48
Realno Æizale, ti si ugro¾en svaki dan, nije taj dan ni¹ta posebno :D
Jedino tada sam gledao kako lete meci ka meni bez nekog razloga... Stajali smo na 10 metara od kordona na raskrsnici Narodnog fronta i Kneza Milo¹a i napu¹avali se sa njima...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

DUKE Vuk


[/quote]
Citat: Nika poslato 09 Mart, 2018, 10:55
Jel mo¾e neko da citira post gde Petar pozitivno pi¹e o AVu?

Citat: petar357 poslato 04 Mart, 2018, 12:48
Ja vec glasao. Za listu broj 21, nekakva partija Grka. Nosioca liste znam iz vidjenja, stvarno je Grk, mlad covek. I vozi motor. [cheers]

Ja ovo malo ¹to sam proèitao, uglavnom pljuje po opoziciji (a svi smo videli ¹ta je sada¹nja opozicijia - biv¹a vlast uradila. PREKOPOTREBNA nova lica su daleko od bilo kakvog moguæeg uspeha...).

Ja bih pre rekao da je deèko pregoreo ¹to nema ZA koga da glasa, pa je re¹io da svoje frustracije katastrofalnom opozicijom ovde iznese, i tako je krenula igranka...

I sve mi lièi da je Petar uspeo da zajebe zajebantski forum... Ili ¹to reèe Monster - ¹ta se primate, vidite da zajebava... (Sad, ¹to æe da popije trajni ban - ¹ta ga boli æo¹e. Otvoriæe novi nalog pa idemo iz poèetka.)


Citat: petar357 poslato 05 Mart, 2018, 20:26
Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2018, 19:53
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Mart, 2018, 17:56
Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2018, 16:01
Ja bih samo voleo da ljudi izaðu da glasaju umesto da palamude pre i posle izbora.
Svaèiji glas je bitan i mora da postoji kritièna masa iza¹lih na izbore.
To ¹to "opozicija" ne mo¾e da se dogovori i ¹to se rasipaju glasovi je drugi deo problema.

ne mogu da dam svoj glas kretenu idiotu i lopu....bio na vlasti ili u opoziciji....misli smo svi da ce posle slobe biti bolje....svi su gori nego on....on je bre bio cvece....

Ali ¹ta je re¹enje i alternativa glasanju u ovom trenutku?


Da ne okolisamo... Resenje je - ustanak. Evo ide Djurdjev danak, hajducki sastanak.

Samo, kad bi narod cuo da ce mu cetovodje biti mali Pozderac, ljigavi Jankovic i ekipa, bojim se, malo ko bi se odazvao.


Stvarno. Mnogo toga nije kako treba u ovoj zemlji, ali kada bi krenuli da ru¹imo vlast i da menjamo stvari na bolje, ko je èovek koga bi ste pratili?

Ne mogu sebi da oprostim ¹to sam 5. oktobra bio na trgu. Ne zato ¹to sada mislim da je Sloba ipak bio dobar, nego zato ¹to sam shvatio da su ovi gori (ili nesposobniji, ¹to mu doðe na isto). Ko je dao pare, ko je uzeo pare, ¹ta je dao u zamenu za te pare i vlast...

Ja OD KAD GLASAM jo¹ nisam glasao ZA nekoga, veæ PROTIV onih ¹to su u tom trenutku na vlasti, i to je tu¾na istina.
Sad, kako to da je stalno na vlasti neko ko (po meni) nije dobar za Srbiju? Pa tako ¹to je dobar za neke druge (pogledajte sve kljuène poteze koji se p(r)ovlaèe godinama unazad). I na ¾alost, svestan sam da ni opozicija nije sluèajno ba¹ u tom sastavu u kome jeste - i taj sledeæi koji æe smeniti AVa kada ga ovi sa zapada potro¹e, pla¹im se da æe biti postavljen od strane istih da nastavi tamo gde je ovaj stao, a mi æemo (kratko vreme) imati lep oseæaj da smo ne¹to promenili...

A onda æemo ubrzo zatim opet iza taastature da pljujemo vlast, a vetar æe to sve da odnese...
E ovako stvari vidi neko ko gleda "neostra¹æeno" , ¹to bi rekao gospodin ©ojiæ i na ¾alost to je na¹a realnost.
Istu "ljubav" sam gajio prema svakoj vlasti do sada i bio ubjeðen da gore ne mo¾e.
I svaka sljedeæa me demantovala.
©to reèe Petar, sad bi u revoluciju, istog momenta, "ne ¾aleæi da u toj borbi dam i sopstveni ¾ivot" :) , samo kad bi imao ideju i osobu kojoj bi vjerovao.
Ali nema je.
Svi oni imaju istu ideju kuda æe kako da nas vode, nema razlike.
Kuda bi to Srbija krenula da se vlast promeni ? Na neku drugu stranu ? Vodila bi neku novu spoljnju ili unutra¹nju politiku ?
Ne.
Samo bi se tada ponovo morali zapo¹ljavati neki drugi roðaci i neke tuðe ljubavnice i puniti tuði d¾epovi. Na ¾alost na¹i nikada.
Ni¹ta drugo se projenilo ne bi.
Njih 250 jo¹ od 90-tih godina su zaja¹ili u parlament i vode nas. Od njih 250 iz prvih dana fale samo oni koji su umrli u meðuvremenu. Ba¹ kako se i iz mafije izlazi.
Ostali mjenjaju partije i ideje i opstaju i dalje u igri.
Nama je jedini spas neka vrsta revolucije posle koje bi se udaljilo od bilo kakvog oblika vlasti èak i oni koji su je vr¹ili po mjesnim zajednicama (bez obzira kojoj su od trenutno aktivnih partija pripadali), a da ne prièamo o op¹tinama ili dr¾avi.
Svi su oni rak koji treba odstraniti jer ako bilo ¹ta ostane brzo æe zaraziti ostale.
Samo to bi bila stvarna promjena.
Ali... jebiga, nema hirurga.
Ovako mi se promjenilo samo to ¹to mi vi¹e iz fri¾idera ne iskaèe Tadiæ nego Vuèiæ.
A meni je pun kurac stalnog gledanja i jednog i drugog i bilo kog treæeg.

monsterbnt

Nama treba Kemal Pasa Ataturk... Da sve politicare pohapsi i otera u zatvor i istoriju... Nijedan nikada nije odgovarao za svoja ''dela'' i zato su se svi osilili.... A pogotovo pizdousti... On je tezak egomanijak, okruzen svim mogucim retardima, a kolicina nepotizma nikad nije bila veca... I da... Ne mislim da ce ga iko od politicara smeniti. Pre mi je verovatan rumunski scenario jer je narod mnogo prso... Ljudi se ubijaju za gluposti, pitanje je momenta kad ce sve da pukne, a kad pukne raja ce da pobije sve.
Smrt SVIMA!!!!

Ivicat

Budimo realni. Mi smo sitni i slabasni. Preveliki je uticaj stranih sila. I ko god da dodje na vlast, pa bio on i novi Karadjordje, ne bi mogao da ucini mnogo toga. I ne mora. Ali bar da zaustavi ovaj sunovrat. I umesto da kao Vucic stalno menja nase za nase, da cini male stvari za nas. Jednu po jednu. A ne velike stvari, protiv nas.

slave74

Nikad gore vlasti u Srbiji. Ajd sto je najgora, ni sledeca nece biti bolja, verovatno, al sto je neskolovan kadar. Pre na politickim i svim drugim funkcijama tesko je moglo bez fakulteta, i to fakulteta, koji je drzao neke obrazovne kvalitete.

Sad se takmice, u kupovanju diploma, fakulteta i nelegalnih diploma koliko hoces. Prvo se zaposlis pa kupis diplomu. Naravno prvo da si dokazana SNS ovca.
Mozes i keramicar da budes, da se ne uvrede keramicari, ima medju njima dobrih:)
Moral i porodicne vrednosti se degradiraju. Pustaju nam razne izbeglice da nas dotuku, svako ima veca prava u Srbiji od njenih gradjana, pa i zivotinje.
Zemlja sve prljavija, kriminal polako cveta, stanjeu drzavi jako lose u globalu.
Izdaja otadzbine na svim planovima od strane vlasti.. Nijedna vlast pre nije to radila bas tako i u tolikoj meri.

Zato su i smenjene, od strane "zapada", ovaj ce da vlada dok god im cini, a cinice im i vise neg li traze..
A ovi botovi se toliko jeftino daju, da im ni strokave kurve nisu ravne.

I sta treba da drobe i ovde na forumu i pisu hvalospeve o vodji. Pa, na forumu postoji glasanje, minus po minus ban, sto da ih zalim. Ko ih  j*be.



viper

Tako je, bravo 👍

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

#1309
Slave ,a sto su vama izbjeglice toliki problem? 

Mislim nasrao sam se teksta,pa sam se sjetio da sam u gomili postova do sad,proteklih godina, objasnjavao probleme o izbjeglicama..,al slaboo vi to kuzite!!  Obrisao sam sad sve,sto sam napisao ne da mi se vise samo se nerviram!!  Ne vrijedi,nisu vam izbjeglice krive..,shvatit ce te jednom..
jin-jang

Ivicat

Mozda. Ali kad udjem u opstinu, rade izbeglice. Kad me zaustavi policajac, izbeglica. Poreski inspektor, izbeglica. Posta, izbeglica.

mali_zmaj

I sta ti to govori!?  Sta ti bi bio zadovoljan da su ih u oluji pobili?? Da li bi te to zadovoljilo! Dosli su i snasli su se!! Opet te pitam sta ti to govori o tebi!!  Pa nemoguce da su svi imali vezu,da se uvale!! Neki su i vrijedno radili!!!!  Kad cete shvatiti da su migracije stanovnistva da li ratom,bijedom ili zbog neceg treceg da tako kazem nazalost realno stanje stvari.  Sta ne valjaju ti Srbi iz Krajine i Bosne,i sa Kosova.. Pa onda referendum,da ih sve iselite,ima ovih Sirijaca pun moj,ako su vam oni bolji!!

Nisu vam izbjeglice krive!!  Sami ste krivi,napravili ste demonstracije skinuli Slobu,znaci sve ste uradili kako treba i sta onda..??  Izabrali ste debile da vas vode,i vode vas dan danas!!!!  Mislim kod nas je jos tri puta gore,sto se tice ovih na vlasti, ali i ovdje ima cestitih patriota Srba,kojima smetaju Srbi koji su se naselili poslije oluje!! 

Kenjate po svom narodu..,vidim da ponosno imas na avataru srpsku zastavu!!  E pa druze to je i moja zastava!! Srbin sam,izbjeglica..
jin-jang

MIGE

ako me ko zna,to je lazic...ljude delim na dobre i lose..ako pitas da li su nam krivi izbeglice,reci cu ti da ne zelim u to da poverujem..nije lako otici sa ognjista,izgubiti nekog dragog i milog,doci u tudjinu..ali..veliko ALI..svako ko dodje sa strane ,ima veca prava od nas..mnoooogo veca...romi,sirijci,braca Srbi sa kosova,bosne ,hrvatske...jedino mi treba da imamo puno razumevanja za svakoga..ne tearj me da ti pisem primere iz licnog iskustva..ali ,ja opet verujem da ima samo ljudi koji su dobri ili zli..imam drugara muslimana,bosnjaka,hrvata...  [cheers]

Ivicat

Nismo se razumeli. Ja ne govorim o tim izbeglicama. Vec o onim sa Kosova koji su svoje prodali siptarima a ovde dosli. Znas kako, dok ljudi ovde muku muce da nadju jedan posao, neki od tih izbeglica rade ovde (posao koji su dobili jer su izbeglice) a primaju jos jednu platu dole...

milomir22

Ne mrzim nikog, pa ni izbeglicu, sto bih mrzeo nekoga ko je pobegao od rata, pa ja bih prvi to uradio. E sad, majka ima koleginicu izbeglicu, zaposlila je obe cerke, mene nema ko da zaposli, svi sa vezom, ja bezveze. Nisu nista sposobnije od mene, ali izbeglice se jako drze zajedno i uglavnom su u vladajucim strukturama, pa i moji su se doselili 1700-i neke ovde gde sada zivim. E sad, u KG-u mahom dominira zubin potok republika, gde god se okrenes neko polupismen ti kroji kapu, ume da iziritira. Neka i oni rade i neka se zaposljavaju, ne trazim nikakvu prednost i privilegiju, ali neka se i oni smiluju da i neko iz kg-a u kg-u dobije posao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Citat: Ivicat poslato 11 Mart, 2018, 20:19
Nismo se razumeli. Ja ne govorim o tim izbeglicama. Vec o onim sa Kosova koji su svoje prodali siptarima a ovde dosli. Znas kako, dok ljudi ovde muku muce da nadju jedan posao, neki od tih izbeglica rade ovde (posao koji su dobili jer su izbeglice) a primaju jos jednu platu dole...

To je totalno nepravedno,sto se tice dva posla!!  Ali ljudi realno gledajuci,Kosovo je izgubljeno,ja bih prvi otisao sa Kosova,nego strahovao da mi neko nece izbosti djete na ulici.  Za jedno deset do petnaest godina,necete primjecivati te ljude,jer ce se prilagoditi..  Adaptirati,a njihova djeca ce govoriti kao vi,ponasati se isto...  Te stvari da jedni vuku druge je istina,ljudi iz manjih sredina su kao pleme..,tako mi ovdje imamo poslovice za ljude iz Drvara i Glamoca.. Svugdje su se uvalili,al ja ih ne mrzim..  Ja sam se izborio za svoje mjesto pod suncem,bez ikakve veze i protekcije!!

A recimo da vam kazem jedan primjer kod nas!!  Znate li da su nama nametnuti zakoni po kojima se kod nas zaposljava po nacionalnom kljucu!!  Pa mora biti jednak procenat zaposlenih u drzavnim institucijama,sva tri naroda. I onda se na konkurs u B.Luci prijavi sto Banjalucana nezaposlenih,a posao dobije Bosnjak iz Tuzle!! I onda mu se placa iz naseg djepa,odvojen zivot,prevoz bla,bla...  A da li je tako u federaciji B i H,ni blizu. Oni taj zakon ne sljive dva odsto!!  Srbi nemaju prava nikakva!!

Znam da ste kivni,nekad ste i u pravu..,ali ljudi se bore za sebe,takva su glupa vremena dosla!!  Nepotizam,veze,sukob interesa..,je nasa realnost..
jin-jang

MIGE

sta znaci,bore se?gaze preko zivih?u gradu gde si rodjen,otvore firmu i zaposljavaju samo njihove?kunu se u decu da auto nije havarisan a desetak dana pre toga,dovezen na prikolici odvaljen od napred?platis jagnjetinu 1900 din kilo i dobijes vise kostiju nego mesa a zema njiov dobije zaponjke i krtinu?

MIGE

i da ne bude zabune,opet ponavljam..nije bitno odakle si vec da li si covek ili govno..moj drugar i serviser iz Indjije je pravi jaran..poreklom iz Bosne..nema boljeg coveka..moj brat jaro,moja zakletva

MIGE

i vecina od vas ne slusa ovu vrstu muzike..poslusajte samo reci,jebes muziku
! No longer available

mali_zmaj

 Dobro zali se,tuzi,zovi inspekciju,ili jednostavno nemoj kupovati kod njih,idi kod "svojih".
Mislim da je ova tema pogresna u startu!!  Nisu vama Vucic,Tadic,Zivkovic,Dacic,Vulin..,i sva ta plejada politicara koje ste birali godinama krivi za vasu bijedu..,izbjeglice su krive,bagra jedna neopjevana izbjeglicka!  
Odjavljujem se,necu vise postovati,usadili ste si mrznju i zavist prema svom narodu,ni meni ne odgovaraju neke stvari od strane ljudi koji su isti takvi,i ponasaju se tako,ali ih ne pljujem..,uzdaj se u se i u svoje kljuse!!  Kakvi su takvi su nasi su,a na vama je da ih uredujete,da se sazive sa starosjediocima,a ne da oni vama namecu nacine ponasanja i rezonovanja..  Da i vi primite nesto dobro od njih,a i oni od vas!!  

Caos,nema smisla kenjati...,necete vi promjeniti misljenje, a necu ni ja, uzdravlje!!   [cheers]
jin-jang