Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Da se razumemo ni DJB mi nisu cvecke al jednostavno mi njihovo najmanje smrdi. Ostali su ili bili na vlasti pa usrali ili su neku sitni ili nebitni. Svidja mi se jer su kulturni, trude se da sve radi po zakonu. A ovo za firmu njegove zene sta znam. Mozda mu je namesteno a mozda je i sve to bilo legalno. To sto je namestio da posluju sa firmom njegove zene ne znaci da su nesto krali ili proneverili. Da je sukom interesa, vrv jeste. Pa i ja da sam bio na njegovom mestu, svojoj zeni bi nabacio posao. Da je imam :P

balcan girl

ja cu za radulovica :D al mislim i da pobedi na izborima nista ne moze da uradi jer ce skupstina da ga blokira :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Jbt dal je moguce da ima i ovde botova pa nas minusiraju :P Alo bre nije vam ovo Blic!

balcan girl

sve sam se potresla sto ce neko da mi da minus :D a da ima botova :D neko posteno zaradjuje svoj sendviè :D al cu da ga pitam samo za taj sendviè oæe li da proda svoju decu u belo roblje :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bojan

Belo roblje??? hm
Jeli moze neko da mi kaze koja je najbolja vlast bila od Slobodana Milosevica
Koja je bila najgora?
Koja politicka stranaka nije promenila program od perioda kad nije bila na vlasti, do perioda od kad je na vlasti.
Molio bih one koje su voljni da mi odgovore da iznesu cinjenice a ne info sa nazovisajtova.
Hvala u napred

Radulovic nije ni dva meseca u skupstini a vec se gusi u aferama i obecanjima koje nije ispunio.

PS
Ako moze da ne bude sa uzrecicom samo u Srbiji posto nikad nije samo u Srbiji
(npr. komentari za ukradenu ogradu duz autoputa kao samo u Srbiji a u UK ukradenih kablova duz zeljeznice u desetinama miliona funti)

balcan girl

pazi nije stranka nije na vlasti da mi nama bilo bolje vec da bi oni mogli da se nafatiraju para kao pleve :D poenta je da kad vidis gde srljas a srljamo u propast velikom brzinom bar nesto da probas da promenis :D druga stvar jebe se meni za èinjenice iz novina ili sajtova :D meni je za mene :D :D :D :D a da smo bili iole pametni pa kad smo izasli petog oktobra vlast obesili ali kompletnu mislim da bi se svi sledeci malo zapitali sta rade :D bar  malo bi se zapitali dal mozda nece i mene da vesaju za banderu ako npr. uradim to ili ovo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bojan

Citat: balcan girl poslato 21 Novembar, 2016, 20:57
pazi nije stranka nije na vlasti da mi nama bilo bolje vec da bi oni mogli da se nafatiraju para kao pleve :D poenta je da kad vidis gde srljas a srljamo u propast velikom brzinom bar nesto da probas da promenis :D druga stvar jebe se meni za èinjenice iz novina ili sajtova :D meni je za mene :D :D :D :D a da smo bili iole pametni pa kad smo izasli petog oktobra vlast obesili ali kompletnu mislim da bi se svi sledeci malo zapitali sta rade :D bar  malo bi se zapitali dal mozda nece i mene da vesaju za banderu ako npr. uradim to ili ovo :D
A sta to tebi nedostaje ili sta je to za tebe.

balcan girl

npr. posao, i to fali ne samo meni nego svima :D npr. pola klinaca koje znam odavde prosek na faksu drzavnom im je bio 8 i gore a zamisli ili prodaju pljeskavice ili paprike na pijaci, rade u maxiju ili kod kineza za bedne pare :D eto jel dosta èisto za poèetak :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Citat: Ivicat poslato 21 Novembar, 2016, 10:35
Citat: Ostoja poslato 21 Novembar, 2016, 00:51
Ili DJB ili Jeremiæ....


Samo jedno pitanje, mo¾e?
Pod pretpostavkom da si 100% u pravu, ja ne smem imati svoj stav i svoje mi¹ljenje nego moram prihvatiti tvoje? Ja samnekog nagovarao za koga da glasa?
Ne brate, rekao sam za koga æu JA glasati a drugi neka to urade po svojoj slobodnoj volji i ubeðenju, ko god to bio, to je NJIHOV izbor, a ovo je bio MOJ.
[neampojma] [neampojma]

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

opet ja moram da citam sranja o politici iako ne znam ni o kome se radi, nit citam novine nit gledam tv i sve to sto zmaj hoce konstantno da drka karu na forumu

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat

Citat: Ostoja poslato 21 Novembar, 2016, 22:20

Samo jedno pitanje, mo¾e?
Pod pretpostavkom da si 100% u pravu, ja ne smem imati svoj stav i svoje mi¹ljenje nego moram prihvatiti tvoje? Ja samnekog nagovarao za koga da glasa?
Ne brate, rekao sam za koga æu JA glasati a drugi neka to urade po svojoj slobodnoj volji i ubeðenju, ko god to bio, to je NJIHOV izbor, a ovo je bio MOJ.
[neampojma] [neampojma]



Ostoja, nije mi namera bila da te ubedjujem u nesto, vec samo sam zeleo da pokazem da (na nasu veliku zalost), ni te dve opcije nisu dobro resenje.

Sto je najgore, JA ne vidim NIKOGA, ko zasluzuje nas (tvoj, moj, ili neciji glas), pa da te ubedjujem da je moja opcija bolja. Voleo bih da ti meni kazes, Ivice, glasaj za tog i tog. Ali mucak. Svi aktuelni ucesnici ove dramske tragikomedije su losi.

Ili jos uvek nismo spremni (pali dovoljno nisko) pa da iznedrimo nekog novog...

Uffe, ovo nije politika. Za ovo se na selu kaze, mlacenje prazne slame. :D

Ostoja

A i zima je brate...
Ivicat, jebi ga, voleo bih ja da ti nisi u pravu...
[cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Bojan

Citat: balcan girl poslato 21 Novembar, 2016, 21:42
npr. posao, i to fali ne samo meni nego svima :D npr. pola klinaca koje znam odavde prosek na faksu drzavnom im je bio 8 i gore a zamisli ili prodaju pljeskavice ili paprike na pijaci, rade u maxiju ili kod kineza za bedne pare :D eto jel dosta èisto za poèetak :D
Ali to nema veze sa predsednikom, vladom pa cak za pocetak ni sa politikom, lokalnom. I ako su objavili da nema kriza, kriza puca po savovima. Nemci pale azilante, Britanci izlaze iz unije da nebi primili azilante i da bi se zatvorili, ameri biraju Trumpetu da bi zaustavili prodor imigranata i itd. Samo ovde je popularno kako hiljade mladih ide da radi, zaposljava se i sl. Notorna laz takvih nema ni 1% ostali prodaju pljeskavice al' na stranom jeziku.
Ne znam dali si ispratila ali je bila emisija o uspesnim mladim ljudima koji su ovde poceli i napravili pare (ja je vidih samo jednom) ili reportaza o sajmu ideja tj ti predstavis svoju ideju za biznis a oni je finansiraju. 
Ima,(ne kazem da je dovoljno) ali treba i poraditi i zeljeti. A na kraju nisu za sve ni bile studije.

Lazic


mrle

jutros na vestima, inflacija u ovoj godini samo 1,2%...

naravno, prvi put u novijoj istoriji

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bi povesao sve politicare na vrhu i zaplenio im imovinu....uveo bih diktaturu i ukinuo parlament.....demokratija je i onako privid.....misljenje mase je dirigovano ona nije sposobna da razmislja svojom glavom.....Nama treba diktator i dobro placena profesionalna uprava koja ce dobijate bonuse kad privredu i drustvo pomera napred i to u desetinama procenata....jer nama 3 posto od jako malo ne znaci nista...skokovi moraju biti 30 ili vise posto godisnje.....
Po instrukcijama EU dize drzava cene svega , prateci namete i veliki trgovci dizu cene...niko se ne seti da podigne plate kako bi povecao kupovnu moc i povecao obrt.....i smanjio marze...koje bih fiksirao na 10 % kao i porez.....uveo bih kontrolisane cene svega kako bih sprecio malverzacije (prvih par godina dok ne upeglam sistem) i formirao uvozno izvoznu agenciju.....koja bi nalazila i dogovarala najnize cene za uvoznu robu i najvise za izvoznu i kontrolisala kvalitet iste....za propuste u agenciji bi letele glave.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357

Citat: balcan girl poslato 21 Novembar, 2016, 20:57
:D druga stvar jebe se meni za èinjenice iz novina ili sajtova :D

Znamo, za tebe su tacne jedino cinjenice iz radio-amaterskih izvora, pa si nomad imala pouzdane informacije o 3000 podavljenih u poplavama, ali je tvoja procena bila da mozda nije vise od 1500 ;-):-;-)

Ili, takodje iz pouzdanih tvojih izvora (ovaj put sestra), da se ceka samo talasic pa da Borca i Krnjaca odu u p.m. Kao da su na Dunavu talasi kao na okeanu... Ljudi citali i smejali se....

zVuk

...jedino je vucic sposoban da vodi ovu drzavu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti