Glavni meni

Suzuki sv650s

Započeo viper, 14 Oktobar, 2016, 00:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Zavrnuo si onaj tockic do kraja? S njim ti se steluje snaga udara, zavrsnes vise = jace moras da zapnes ali i jace nakucava :)

viper

Ma znam, reko ako to ne pomogne  :D

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Ko klinac cale kupio to, ja prisvojio i igrao se po ceo dan sa tim, lamperiju sam celu izbusio dok su oni bili na poslu pa vadio iz nje, pravio se lud [prebicute] [rofl] Popravljao par puta tako da sam doktorirao, nece uglavnom da se sjebe ona sama nego eventualno zaglavi patrona pa mora da se rastavlja... ja jednom tako skroz odvrnem ovo pozadi, i treba sad to vratiti... i ja predpotstavio da puca tek posle kad ga sklopim i stisnem al kurac, dok je opruga bila opustena okidac ostao otkacen, ja ovo gurnem, krenem da zavrcem a nisam izvadio patronu... kad paf- pravu u ruku, do daske.... odmah ispod kaziprsta... izvadio sam odmah ono iz ruke ko u onim akcionim filmovima, pravo da vam kazem nije ni zabolelo... bukvalno gledam i ne verujem, bola u prvim sekundama nema... ni prilikom pucanja ni prilikom vadjenja nista posebno, tek je posle oteko ceo taj deo i bolelo par dana, kapiram zasto ljudi kazu da cak ni metak u prvom mahu ne boli (mada ne bih da isprobavam u svakom slucaju :) )

Lazic


UFF


viper

Zavrnuo do kraja toèkiæ sad zakucava kao besan :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Elektrièni po sedam eura na pijaci kod nas,evo danas mi stolar,mu¹terija prièa,,,neki kinez al ka¾e zakucava nasmrt,njima to za poleðinu na namje¹taju treba...
jin-jang

Lazic

Imam elektrièni, ne mo¾e do kraja da zakuca u ¹asiju od sedi¹ta, debela i tvrda plastika... Mada mo¾da i moj ima pode¹avanja, al' nisam otkrio, batalio sam ideju da sam presvlaèim sedi¹te, jer imam izdignut suvozaèev deo i ne mo¾e od jednog parèeta, mora da se kroji...

viper

Ovaj zakucava u plastiku sedi¹ta kao od ¹ale, samo jo¹ da kupim materijal za presvlaèenje.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

Citat: Laziæ poslato 14 Februar, 2017, 11:40
Imam elektrièni, ne mo¾e do kraja da zakuca u ¹asiju od sedi¹ta, debela i tvrda plastika... Mada mo¾da i moj ima pode¹avanja, al' nisam otkrio, batalio sam ideju da sam presvlaèim sedi¹te, jer imam izdignut suvozaèev deo i ne mo¾e od jednog parèeta, mora da se kroji...

provozaj se da presvucemo kod mene  [cheers]

Lazic

Ma bre, presvukao sam pre godinu dana, nisam lud bar jo¹ 4-5 godina... :D :-*  [cheers] [cheers]

Gavrolini

Jesi ali u crveno....

Lazic

I fabrièko je bilo crveno... :D

viper

Da uz bo¾ju pomoæ otvorim sezonu  8)


Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Dali neko pravi ovakve nalepnice za sv?

Trebaæe mi posle farbanja oklopa.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


Malenov

Ja sam uzimao kod nekog baje iz NS a. Dosta povoljno a stvarno dobre.
Imas ga na face u... Kice nalepnice.

viper

Znam za njega, uzimao sam od njega za Alfu ume da opali veæu cenu.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Pa za Alfu skuplje, ¹ta se buni¹  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Ma kad sam mu rekao da je skupo dobio jo¹ par nalepnica gratis  :D
Moram sam da probam, ispolirao sam izduvnu granu mnogo je bolje i sad kad je potamnela od temperature  :D

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)