Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

a cudili se sto sam ja zapalio u iznajmljeni smestaj :D

Hurricane

ma da, ti si zapalio zbog jer se popilo, to nekom drugom pevaj pièko¾eljniku jedan


da, be¹e to ba¹ luda i duga noæ  [cheers]

drinska tura i dogodine da smo ¾ivi i zdravi


i da, jesam besan dok ne popijem, ajmo fla¹u rakije da ne poènem da bijem nekog  [bejzbolka]


Lazic


Gavrolini

Frizederdzija testerisao a ja spavao nula minuta. Onda kupanje u onom otrovnom jezeru pa pun gas kuci

El Jefe

Значи одатле потиче она рика што се разлегала целу ноћ Требињем прошле године на мото сусрету. 
Друштво за заштиту од животиња

mrle

Stavio alu kuhinjsku foliju na masku hladnjaka.
Do¹ao do Vraniæa, osetno toplije u autu.

Lazic

Kako je mene Gejmobil razmazio, èak sam i alat poèeo da dr¾im kuæi... :o Pro¹le zime gledao neki test grejaèa od 6kw u Tesli kako mo¾e da zagreje do 45 stepeni unutra, probao da vidim koliko mo¾e Pikaso, na -5 posle 20 minuta bilo 43 stepena... :o ;D Jeb'o te Fiat... :P :D



@Gavra:
Ono jezero mo¾e opu¹teno da se pije, mo¾da nisam napomenuo, pio si ga u kafi... :o :D

Glava Dole

Nije fiat kriv vec termostat :) Na svakom polovnjaku nam do sad bili pokvareni termostati... za 1.2 16V fiata primera radi citavih 1200din plus litar antifriza... zamena pola sata... sa njim za 300-500m u vrh glave pocinje da duva toplo koliki god minus bio, posle kilometra banja u autu, za 2-3 u vrh glave kuca na polovinu makar bio upaljen vent i na max... i ne mrda odatle sta god mu radio... mada ruku na srce i ja sam ga uvek menjao samo kad zazimi i smrzne se guzica :)

Kostić

moj pe¾o ima 17 godina ene greje posle minut a do kanarevog i nazad po ovu ladnoæu golotinja u autu. al kavasaki greje bolje ;D

Kostić

dobio d¾abe èetri nove zimske gume dve kleber krisalp napred dve tigar pozadi i spustio se niz led u prvoj bez gasa malo samo dr¾o koènicu tek da zadnji toèkovi znaju da radi i nije se okliznuo tamo gde smo vadili ljubi¹inog bemvea iz trnja pre sto godina

MIGE


Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2018, 20:30
Kako je mene Gejmobil razmazio, èak sam i alat poèeo da dr¾im kuæi... :o Pro¹le zime gledao neki test grejaèa od 6kw u Tesli kako mo¾e da zagreje do 45 stepeni unutra, probao da vidim koliko mo¾e Pikaso, na -5 posle 20 minuta bilo 43 stepena... :o ;D Jeb'o te Fiat... :P :D



@Gavra:
Ono jezero mo¾e opu¹teno da se pije, mo¾da nisam napomenuo, pio si ga u kafi... :o :D
Jbg ja skoro pricao sa nekim ljudim koji poznaju materiju. Kazu da je jezivo to jezero i da nikad neces naci nekog iz tog kraja ko se kupa u njemu. Iskreno ne secam se ni da sam pio kafu. Ali se secam friziderdzije i njegovi spaljenih krilaca...nikad bolja. :)

mrle

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2018, 20:30
Kako je mene Gejmobil razmazio, èak sam i alat poèeo da dr¾im kuæi... :o Pro¹le zime gledao neki test grejaèa od 6kw u Tesli kako mo¾e da zagreje do 45 stepeni unutra, probao da vidim koliko mo¾e Pikaso, na -5 posle 20 minuta bilo 43 stepena... :o ;D Jeb'o te Fiat... :P :D



@Gavra:
Ono jezero mo¾e opu¹teno da se pije, mo¾da nisam napomenuo, pio si ga u kafi... :o :D

ma sve ok ovako po gradu. jebe me ibarska kada u petoj vozim 50-80km/h. Motor stalno hladan.

Lazic

@Gavra:
Pre dve godine bila drugarica doktor biologije, radili studiju o èistoæi... Da l' si lud... :o :D Meðu najèistijim vodama u Evropi... Mogu samo neki sujeverni da ne vole da se kupaju zbog potopljene crkve, ali bo¾e moj... ;D Nego sad kapiram, pametni ljudi teraju turiste... U pravu su, jezero je puno le¹eva... :o ;D


Mrle, to je zato ¹to prerano ili previ¹e otvara... :)

Hurricane

Citat: Gavrolini poslato 20 Decembar, 2018, 08:32
Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2018, 20:30
Kako je mene Gejmobil razmazio, èak sam i alat poèeo da dr¾im kuæi... :o Pro¹le zime gledao neki test grejaèa od 6kw u Tesli kako mo¾e da zagreje do 45 stepeni unutra, probao da vidim koliko mo¾e Pikaso, na -5 posle 20 minuta bilo 43 stepena... :o ;D Jeb'o te Fiat... :P :D



@Gavra:
Ono jezero mo¾e opu¹teno da se pije, mo¾da nisam napomenuo, pio si ga u kafi... :o :D
Jbg ja skoro pricao sa nekim ljudim koji poznaju materiju. Kazu da je jezivo to jezero i da nikad neces naci nekog iz tog kraja ko se kupa u njemu. Iskreno ne secam se ni da sam pio kafu. Ali se secam friziderdzije i njegovi spaljenih krilaca...nikad bolja. :)


znaèi definitivno u problemu sam, ja se ne seæam ni kafe, ni krilaca ali se zato Frizine rakije od saTare seæam odlièno  [cheers]


leèenje zonfa

kupanja se seæam, ali ono je bilo dan posle i u pravu si osim nas ne znam da li se iko kupao tada





Gavrolini

Ja se secam i spustanja sa guèeva bez zadnje :)

Hurricane

..i saznanja da se saobraæaj odvija u dva smera, kojom stranom puta kome padne na pamet  [rofl]

kao da nije dovoljan problem ¹irina puta od 4m

friziderdzija

Citat: Gavrolini poslato 19 Decembar, 2018, 16:04
Frizederdzija testerisao a ja spavao nula minuta. Onda kupanje u onom otrovnom jezeru pa pun gas kuci
hvala, hvala...trudio sam se...
u vojsci su me zvali ¹umaher...na spavanju prvi (osvojio pol poziciju) a kad upalim ma¹inu (zahrèem), èuje se ko na startu formule 1...
a i dok ste se vi dovukli do zaovina, ja sam se bavio oko ro¹tilja i popio skoro fla¹u rakije...dodu¹e malo mi je mihajlo pomogao...znate ono ljubav, sve nas voli, itd...

Lazic

A bre i bila mala fla¹a ono vi¹e kao lek, ne za nas alkose ¹to loèemo na Minakve... :o ;D

UFF

vala ja se secam penjanja uz jebene stepenice posle kupanja  >:(
i gavre koji je za malo otisao drugim stepenicama kod komsije  [rofl]