Glavni meni

Put za CG, tacnije ada Bojana

Započeo Kanarinac, 31 Jul, 2016, 23:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojan

Citat: Mik poslato 06 Avgust, 2016, 01:55
Svidja mi se ta ideja "kroz Bosnu", s tim da treba imati opremu za kisu, nemati nikako kratak fitilj za muslimane, ne ici sam, i da, ne ici bez grupe tuda. Samo u grupi, i to razumno bezobraznoj.  [neampojma].  Ja tuda drugacije ne bi'  [neampojma].

(Zao mi je sto je tako, u vojsci sam upoznao tu vrstu vere, to je sumanuto! Nisam neki vernik, al' ono jeste zatrovano. )

" @Kiro

Ne treba biti nacionalista, treba drzati do licne higijene, licne nehigijene, svejedno. Kad se u'vatis za sipku u autobusu ... nije vise tvoje!!

Sve sto je muslimanske vere nema nivo higijene koji bi nam se "svideo".

Dalje, ili sto brze kroz to, sa slaninom i belim lukom kao prva pomoc

@Kanarinac
Obazzrivo!




Gde li ti zivis?

Bojan

Po meni kroz Bosnu moze da se vozi iu jednom danu ali mnogo izgubis u stvarima koje treba videti.
Ja bih spavao ili u kod ovih sto organizuju splavaramje "Hum" gomila bajkera odseda tamo vec godinama ili u Pluzinama u klub/restoranu Zvono. Imaju i smestaj.
na te dve lokacije si put podelio na dva dela sa jednakim vremenom za voznju i uzivanje.

Bojan

Evo mog predloga
https://www.google.rs/maps/dir/Belgrade/44.8952822,19.8639679/44.5399571,19.1855621/Sko%C4%8Di%C4%87,+Republika+Srpska,+Bosnia+and+Herzegovina/%C4%8Celopek,+Republika+Srpska,+Bosnia+and+Herzegovina/Mili%C4%87i,+Republika+Srpska,+Bosnia+and+Herzegovina/Han+Pijesak,+Republika+Srpska,+Bosnia+and+Herzegovina/Sokolac,+Republika+Srpska,+Bosnia+and+Herzegovina/Rogatica,+Republika+Srpska,+Bosnia+and+Herzegovina/Ada+Bojana/@43.2736628,19.5133599,9z/data=!4m28!4m27!1m2!1m1!1s0x475a7aa3d7b53fbd:0x1db8645cf2177ee4!1m0!1m0!1m2!1m1!1s0x47595e6d68208a71:0x8fe3184773551640!1m2!1m1!1s0x475967d222380b09:0xc202ffe619eeb1c0!1m2!1m1!1s0x47590568242a00d5:0xa5443a37eaf1902b!1m2!1m1!1s0x47591b9a0a5ad1c7:0x7c6998c2fa71bd44!1m2!1m1!1s0x4758e6e9311db1a5:0x4ad03dca69186d9a!1m2!1m1!1s0x4758f6f94f0ab333:0x83f9968bdb748259!1m2!1m1!1s0x0:0xbb9f82f6b3c2388c!3e0!5m1!1e1

Kanarinac

Nazalost tih dva dana nemam, plan je da prespavam u selu ako krenem 10, a najverovatnije hocu.

Mik

Citat: Bojan poslato 07 Avgust, 2016, 15:50
Citat: Mik poslato 06 Avgust, 2016, 01:55
Svidja mi se ta ideja "kroz Bosnu", s tim da treba imati opremu za kisu, nemati nikako kratak fitilj za muslimane, ne ici sam, i da, ne ici bez grupe tuda. Samo u grupi, i to razumno bezobraznoj.  [neampojma].  Ja tuda drugacije ne bi'  [neampojma].

(Zao mi je sto je tako, u vojsci sam upoznao tu vrstu vere, to je sumanuto! Nisam neki vernik, al' ono jeste zatrovano. )

" @Kiro

Ne treba biti nacionalista, treba drzati do licne higijene, licne nehigijene, svejedno. Kad se u'vatis za sipku u autobusu ... nije vise tvoje!!

Sve sto je muslimanske vere nema nivo higijene koji bi nam se "svideo".

Dalje, ili sto brze kroz to, sa slaninom i belim lukom kao prva pomoc

@Kanarinac
Obazzrivo!


Gde li ti zivis?

Pa u Parizu, jbg,  :) Sta cu kad moram  :). (Sala, zivim u Pancevu, i neprijatno mi je kad odem u  gradski park pa se sjate da mi pevaju "hare krsna, hare krisna, hare hare, hare hare")

Andreja

Citat: doktor poslato 06 Avgust, 2016, 17:32
Ako nisi isao dolinom jorgovana (tj. ibarskom kroz klisuru), nemoj propustiti. I cepaj tako sve do Berana, dobar je put i lepo za voznju. Od Berana, ali samo pod uslovom da ne zuris, ja bi isao na Andrijevicu-Mate¹evo-Bioèe i ukljucujes se u kanjon Morace ispred Podgorice. Onda se u Virpazaru iskljucis i ides uz Skadarsko jezero skoz do kraja, spram Ulcinja o samo predjes preko brda (odlican vidikovac) i u Ulcinju si.

Deo od Andrijevice pa sve do Ulcinja, izuzev oko Podgorice, je malo uzi put, ali pristojan i prelepe prirode.

https://goo.gl/maps/s8M5EbpUm3E2



Andrijevica-Mate¹evo  [klanjam_se]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Mik poslato 08 Avgust, 2016, 01:51
...
Pa u Parizu, jbg,  :) Sta cu kad moram  :). (Sala, zivim u Pancevu, i neprijatno mi je kad odem u  gradski park pa se sjate da mi pevaju "hare krsna, hare krisna, hare hare, hare hare")


A ti kao sluèajno zna¹ sve reèi pesme??? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kiro

©to se tièe Bosne (i Republike Srpske zbog Trebinja :) ), pre 2 meseca na putu za Split i¹ao Zvornik - Sarajevo (noæenje) - Mostar - Trebinje. To su gradovi u kojima sam se zadr¾avao. Na putu do Sarajeva sreo 4 bajkera, Muslimana iz Gora¾da... Isprièao se sa njima, popili po pivo (ja sok, ne tro¹im pivo) i rastali se u prijateljskom raspolo¾enju. Kao ¹to rekoh, trudim se da ne sudim o ljudima na osnovu vere/nacionalnosti i prijateljski sam nastrojen... Pro¹le i ove godine sam pro¹ao celu Hrvatsku obalu skoro 2 puta motorom, bio sam u Splitu 2 dana, Sarajevo, Mostar - nigde nikakvih problema, naprotiv uglavnom jako prijatna iskustva. Nemoj da te to ne¹to koèi. Ove godine sam na celoj toj turi bio sam. Istina, mnogo se prijatnije oseæam u Trebinju nego u Sarajevu na primer... Ali lo¹a iskustva nisam imao nigde. Ne kurèim se, gledam svoja posla. Mo¾da imam sreæe, mo¾da je to mi ljudi iz moje okoline prièaju zastarela informacija, ne znam... Uglavnom, znam da bi bila mnogo velika ¹teta da nisam video to ¹to sam video na putovanjima kroz SFRJ. ;)

srbac

Danas sam bio na Adi Bojani, moze se motorom do plaze bez problema ali je zato u Ulcinju i skoro do same Ade Bojane nenormalna guzva. Najbolje je za izbegavanje...

Mik

Citat: mareskin poslato 08 Avgust, 2016, 12:34
Citat: Mik poslato 08 Avgust, 2016, 01:51
...
Pa u Parizu, jbg,  :) Sta cu kad moram  :). (Sala, zivim u Pancevu, i neprijatno mi je kad odem u  gradski park pa se sjate da mi pevaju "hare krsna, hare krisna, hare hare, hare hare")


A ti kao sluèajno zna¹ sve reèi pesme??? ;D


Bas slucajno  [povracanje]!
To sam slusao dobrih 15 - 30 minuta, i doslo mi da prizovem Jovanceta i njegove skinhedse, fasiste, sta god samo da se to istrebi.

(Postajem mator za dedinu sablju, inace bi' poseko.)



Bojan

Citat: Mik poslato 08 Avgust, 2016, 01:51
Citat: Bojan poslato 07 Avgust, 2016, 15:50
Citat: Mik poslato 06 Avgust, 2016, 01:55
Svidja mi se ta ideja "kroz Bosnu", s tim da treba imati opremu za kisu, nemati nikako kratak fitilj za muslimane, ne ici sam, i da, ne ici bez grupe tuda. Samo u grupi, i to razumno bezobraznoj.  [neampojma].  Ja tuda drugacije ne bi'  [neampojma].

(Zao mi je sto je tako, u vojsci sam upoznao tu vrstu vere, to je sumanuto! Nisam neki vernik, al' ono jeste zatrovano. )

" @Kiro

Ne treba biti nacionalista, treba drzati do licne higijene, licne nehigijene, svejedno. Kad se u'vatis za sipku u autobusu ... nije vise tvoje!!

Sve sto je muslimanske vere nema nivo higijene koji bi nam se "svideo".

Dalje, ili sto brze kroz to, sa slaninom i belim lukom kao prva pomoc

@Kanarinac
Obazzrivo!


Gde li ti zivis?

Pa u Parizu, jbg,  :) Sta cu kad moram  :). (Sala, zivim u Pancevu, i neprijatno mi je kad odem u  gradski park pa se sjate da mi pevaju "hare krsna, hare krisna, hare hare, hare hare")


Pa pomoglo bi ti da odes malo , do Pariza
Ako nema para otidji do biblioteke pa uzmi par knjiga o Bosni. (moze i neki udzbenik osnovna - srednja )
Garantovano ce ti biti lakse i lepse u zivotnom razmisljanju

Mik


Kanarinac

Ja samo da se javim da sam stigao :) Na adu Bojanu nikad vise :D Ako dodjes na plazu posle 10 nema kupanja, kajtovi su sve zauzeli tako da djoka. Ka tamo sam isao preko Bosne, na Focu pa na Pluzine. Krenuo sam u podne po najvecoj guzvi, usput mi pukle gurtne pa mi Borko pozajmio mrezicu da se dokrpim :D Do Foce je put odlican, panudra nigde nije bilo, od Foce do granice sa CG razrovani makadam, 2 na sat se vozi, put uzan, a sleperi izlecu kao budale. Kanjonom pive mi je asfalt bio mokar i klizav pa sam se i tu vukao, ali sam se dovukao. U Niksicu sam prespavao kod Strica jer vise nije bilo sile da vozim. Nazad sam isao preko Zabljaka, a svratio sam i pod Otsrog. Velika greska, put do gore me izmorio do jaja posto je duvao neki vetar da me u svakoj krivini ispravljao.
Sto se motora tice, do jaja je neudoban, ne moze da se pored sa r6 i gsxr koje sam vozio. Sedi se na pola dupeta nekako, heblovi su u nekom cudnom polozaju tako da su me zglobovi odvaljivali,a dlanovi utrnuli, dupe isto nisam osecao :D
Nisam puno slikao, posto me mrzelo da stajem svaki cas, a u kanjonu Pive me vec hvatao mrak pa sam pozurio da stignem do Pluzina. Sve u svemu, nisam puno slikao, mrzelo me da stajem. ALi evo par slicica da ne ostanem duzan :)




















Bori¹a


Lazic

URL signature expired

Nema slike...