Glavni meni

Repriza VI-og MM Rodjendana 23.07.2016

Započeo UFF, 17 Jul, 2016, 12:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Black Adder

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Jul, 2016, 11:14
el to svratio i neko od biciklista-savksi kej-fotografa?
koliko sam shvatio Dragana, njegov kolega, svratio na èast


mareskin


Koliko vidim na snimku Kostin motor je bio br¾i.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Izgleda je Uff ukrotio lovca lavova ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Za Koleta cu samo reci onaj poznati citat " ovaj covek je neunistiv",i jos bem te blentava!!!

Al ima nasljednika,kad se penzionise!!!

Uffe da ne ispadne da pametujem,nemoj psu davati da jede zacinjenu hranu,tj. svu hranu koju ljudi jedu..,nije dobro..,al vjerujem da ti to sve znas....

Al vidim lijepo vam je bilo,svaka cast manijaci!!!
jin-jang

Glava Dole

Ahhh da, uff i pitona cak pokazao... al ne vredi... nes jebat i to ti je ;D


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 24 Jul, 2016, 11:30
Reèe onaj da su pomerili mesto okupljanja zbog nas i stavi u komentar klip iz mad max-a... :o [rofl]

Lepa rec i gvozdena vrata otvara [rofl]

Za one koji ne koriste fb....


! No longer available

Darko

pickice ....

ili , kako je volm da kazem , slepci ...

kako sam se spremao nekome da polupam picku , nesto sam se nakupio negativne energije , ne znam koji mi je

Hohštapler

Nejebica? 😉
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

jebem li ga ...

ma , kad razmislim ... nije to ;)

aæimo

Resio si mnoga zivotna pitanja ali nesto ti nedostaje, a ne znas sta.

E pa prijatelju, kad bi harmoniju iz kuce mogao da izjednjacis sa harmonijom na drzavnom nivou, ne bi imao poriv za nasiljem.

Jednostavno se skuplja u svima nama i mora jednom da pukne.

Danas gledam na nekom trgu oterali majku dojilju sa bebom jer nije prikladno da je tu hrani, a da se tu okupljaju kojekakve mentalne i fizicke karakondzule jese.


Kostić

Citat: Darko poslato 24 Jul, 2016, 17:37
jebem li ga ...

ma , kad razmislim ... nije to ;)

iako sam bio pijan, video sam ti oèi. ti il se drogira¹ il ne¹to nije na mestu. ¹to bi ih tuko, pa jedan nam  je pomogao da izuramo motor... ba¹ biciklista

Andreja

Ma treba ga tuæi :D

Dare, daj link od posta na FB, ne mogu da ga naðem.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Darko

Ne ne ne ... Cekaj cekaj... Nije u tome fora... Nemam ja potrebe za nasiljem ili tako nesto ... Ja sam od onih koji me mogu da podnesu neku nepravdu ili tako nesto , sitnice me nerviraju , kad znam da sam u pravu idem kroz zid...

Da je gore neka akcija policije , drzave ili jebem li ga , ne bih ja rec prokomentarisao .. Nego , dosao neki Edin , da on ispravlja krive drine na nasipu ... On ce da slika bajkere i da salje fotografije muriji... On ce da polomi 200 flasa da bajkeri izbuse gume ...

More , nabijem ti ga mame ja , aj slikaj me pickice jedna , da ti otvorim lobanju , mamu li ti bolesnu... Ko si bre ti ?
Evo sad sam se iznervirao...

@ kosta , ti druze lupas sa tim tvojim filozofijama da je to bolesno... Pa ja nikad nista nisam probao ... Nikad... Ni vutru..  NIKAD !
video si mi ti oci.... A da mi pogledas u kurac da vidis kad sam ga zadnji put gurnuo negde ,a ?

Video mi oci... Hahahahahahaha

Lazic

Sad se svi izle¾avaju na Ufovom travnjaku... ;D

Kostić

travnjak je keva. da nema onih debila ¹to prave sranja, ovo ne bi bilo manijaèko okupljanje, nego porodièno... ;D

Kostić

usput, ja se izvinjavam, ako se neko prepao, gledajuæi ovu matoru budalu, pijanu jel... posle kad sam odspavo, gledam tu idilu na travnjaku i kapiram, eeeeee jebem te kosta kretenu, sve mora¹ da pokvari¹... u buduæe æu da budem dobar i neæu da pijem ;D

Lazic

Iskreno ni meni se ne sviða¹ pijan... :-*

BOKYBOY

...ni meni...al je veci problem sto se ja njemu svidjam... [rofl] [rofl] [rofl]