Glavni meni

Udes kod Belvila, 30.06.2016.

Započeo banevuk, 01 Jul, 2016, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 12:49
ona morbidna radoznalost kaze: pa okaci ih

Ovo je crna hronika, i treba da okaèi kao upozorenje...

DebeliZmaj

a i stavite datume na teme da znamo
kad je koji bio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

DraganPavlicevic

Vozaè se zove Vuka¹in, a jamaha je mt.Nije bilo nikakvog trkanja; momak je vraæao motor u gara¾u i nije nosio svoju pravu kacigu, veæ neku koja je otvorena. Otuda i lom vilice.

srbac


juga


Hohštapler

E... to je ono kad se ja dernjam na kuma - nedam ti da uzme¹ jet kacigu! Jebale ih jet kacige, zakonom zabraniti. El ti toplo? Idi autom. Ukljuèi klimu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Vaske4s

''Trkao'' se sa jos jednim kolegom na F650,poceli na semaforu kod Buvljaka,taj kolega sa BMW-a je stao i sacekao policiju da da izjavu da je bilo zeleno na semaforu za vozila i da je zena istrcala na crveno svetlo za pesake.

U tom trenutku ulicna rasveta jos uvek nija bila ukljucena i rekao je da se bukvalno nista nije videlo.

I traveled each and every highway
And more, much more than this, I did it my way

Lazic

U Srbiji je uvek bilo va¾nije od ¾ivota uhvatiti prevoz...

Jefta

A jel ste primetili kako se poslednjih dana ulicno osvetljenje pali dosta kasnije tipa vec je pao mrak na ulice kada se oni sete u 21h da upale svetla, a do tada vec sranje moze da se dogodi u tom mraku...

Kanarinac

Sad mi drugar javlja da je Vukasin vozio i da je u urgentnom. Znam ga odavno,jako dobar momak u ne verujem sta mu se desilo. Bivsa devojka mu zivi pored moje zgrade. Ne znam kako ce da izgura ovo sve

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vaske4s poslato 01 Jul, 2016, 16:57
''Trkao'' se sa jos jednim kolegom na F650,poceli na semaforu kod Buvljaka,taj kolega sa BMW-a je stao i sacekao policiju da da izjavu da je bilo zeleno na semaforu za vozila i da je zena istrcala na crveno svetlo za pesake.

U tom trenutku ulicna rasveta jos uvek nija bila ukljucena i rekao je da se bukvalno nista nije videlo.



trka izmedju f650 i mt07 je totalni idiotizam....ko izmedju ktma 690 i tdm800.....ako su se "trkali" kako to da je vozac f650 stao.....alo su se trkali motor se cuje na koliko hoces alo gledas i slusam pre nego sto na crveno krenes da prelazis ulicu.....


Prekuce idem od Ceraka kuci i iz OMV pumpe neki retard sa povisenim i produzenim kombijem daje zmigavac kako bi ostavio koleginicu na autobusku...upustena autobuska i napravili pesacki odmah iza....ja sa 50 nastavljam pravo i shvatam da je neka kretenuse krenula da prelazi ulicu....jer zaboga to je pesacki....jedva sam prikocio da je ne pokupim.....sekundu pre toga mi je poviseni i produzeni kombi zaklanjao vidik...nisam preticao...jednostavno ne vidis kretenisu koja prelazi ulicu kako je picka zasvrbi....jer zaboga to je pesacki.....skupo im bilo da naprave pasarelu na tom mestu ili da prokopaju pesacki prolaz...a to je pocetak magistralnog puta i ima momenata kada nema prekida kolone automobila...i onda jos jedan semafor kod metroa i onda jos jedan kod forda za pesake......mogli su da naprave koji semafor i na autoputu....saobracajni strucnjaci...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vaske4s

Zato sam stavio to ''trkao'' pod navodnicima,a kolega na F 650 je stao jer je naravno,bio iza,video sve sto se desilo,i ostao da saceka policiju da da izjavu da su obojca prosli na zeleno,odnosno da je zena prelsa na crveno,ne pricam onako,bio sam tamo 3 minuta nakon situacije.

Sto se tice buke,isto sam pitao,kaze da se Yamaha cula brutalno,ali jbg...eto..zena nije odreagovala...
I traveled each and every highway
And more, much more than this, I did it my way

Lazic

Danas sam video ko savr¹eno zna da prelazi ulicu na crveno, sekundarci. Vraæam se kuæi, Cvijiæeva, zavræem desnom trakom koja je prazna hvatam zeleni talas, snimam cigu kako je krenuo na crveno, kola jo¹ nisu po¹la sa semafora, procenim da opu¹teno ima mesta da proðe pre nego ¹to ja stignem, kad njega nema, pu¹tam gas za svaki sluèaj i snimim ga kako se ukopao odmah pored kola u levoj traci, èuo me i nije hteo da rizikuje, samo sam zavrnuo opet i mahnuo mu u prolazu... Dodu¹e, mene samo mrtav ne bi èuo...

Hohštapler

Sve je to ok...
Nije deèko kriv, ona prelazila na crvenom, ali... treba ¾iveti sam sa sobom... do kraja ¾ivota... ned'o Bog nikome.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Na¾alost, ni kriv ni du¾an...

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Jul, 2016, 18:49
Citat: Vaske4s poslato 01 Jul, 2016, 16:57
''Trkao'' se sa jos jednim kolegom na F650,poceli na semaforu kod Buvljaka,taj kolega sa BMW-a je stao i sacekao policiju da da izjavu da je bilo zeleno na semaforu za vozila i da je zena istrcala na crveno svetlo za pesake.

U tom trenutku ulicna rasveta jos uvek nija bila ukljucena i rekao je da se bukvalno nista nije videlo.



trka izmedju f650 i mt07 je totalni idiotizam....ko izmedju ktma 690 i tdm800.....ako su se "trkali" kako to da je vozac f650 stao.....alo su se trkali motor se cuje na koliko hoces alo gledas i slusam pre nego sto na crveno krenes da prelazis ulicu.....


Prekuce idem od Ceraka kuci i iz OMV pumpe neki retard sa povisenim i produzenim kombijem daje zmigavac kako bi ostavio koleginicu na autobusku...upustena autobuska i napravili pesacki odmah iza....ja sa 50 nastavljam pravo i shvatam da je neka kretenuse krenula da prelazi ulicu....jer zaboga to je pesacki....jedva sam prikocio da je ne pokupim.....sekundu pre toga mi je poviseni i produzeni kombi zaklanjao vidik...nisam preticao...jednostavno ne vidis kretenisu koja prelazi ulicu kako je picka zasvrbi....jer zaboga to je pesacki.....skupo im bilo da naprave pasarelu na tom mestu ili da prokopaju pesacki prolaz...a to je pocetak magistralnog puta i ima momenata kada nema prekida kolone automobila...i onda jos jedan semafor kod metroa i onda jos jedan kod forda za pesake......mogli su da naprave koji semafor i na autoputu....saobracajni strucnjaci...

Mene je prijatelj kao klinca uèio da gledam dobro kad takva kola staju, ispod toèkova se obièno mogu videti noge ako neko prilazi. Svakako se spremim uvek na najgore - èesto se desi ba¹ to ¹to si opisao. A budala sve vi¹e...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Jul, 2016, 19:17
Sve je to ok...
Nije deèko kriv, ona prelazila na crvenom, ali... treba ¾iveti sam sa sobom... do kraja ¾ivota... ned'o Bog nikome.

a ko ce motor da mu popravi?  [rofl]


ja veceras za malo izginem isto u jurija gagarina navrteo ga za sve pare i na par cim ispred mene protrca nesto...
ker, neki vucijak ili nesto drugo dugodlako metar visine..

samo sam pustio gas i udahnuo duboko, ne da ga nisam video nego nemam pojma kako je prosao kroz ogradu sa druge strane ulice
da sam ga pokupio najebao bi za sve pare

clutch&brake

Da li realno mislis da razmislja posle slomljene vilice i ubivsta zene ko ce da mu poravi motor?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

ne
zato je i osmeh na kraju
ne razmislja dok je u bolnici ili prvi dan
posle ce da razmislja i da prica o nepravdi

nije mi se slicno desilo hvala bogu, za nekog neduznog a ja odgovoran ne znam kako i da li bi mogao da spavam ali u ovom sliucaju neko istrcao na crveno i ja ga pokupio?

ne da bi spavao ko beba vec bi dosao na sahranu da pitam rodbinu ko placa popravku?