Glavni meni

8. Moto GP Assen, Holandija 2016

Započeo srbac, 23 Jun, 2016, 10:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 27 Jun, 2016, 20:37
Ма кацига му маглила,он је мислио да је међу првих 3....

[rofl] [rofl] [rofl]

TEEfqd

Citat: makinjo poslato 27 Jun, 2016, 20:12
Jbg nije onda kompletan kao vozac. I nije mu se meriti sa maestro Rossijem  8)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

meri po cinjenicama. u direktnom duelu od 2008 (od kada inace i vozi u motogp klasi) do sada je vise puta uzeo titulu od rosija, a i ove godine ima vise bodova od njega.
Citat: VR 46 poslato 27 Jun, 2016, 20:37
Ма кацига му маглила,он је мислио да је међу првих 3....

maglice se pehar na kraju ove godine, pametno vozi dok se drugi klizaju na dupetu.
samo se bojim da ne krene da se magli od sledece u dukatiju jer cemo onda morati
da ga proglasimo za svojevremeno boljeg vozaca od rossija. op op :)

srbac

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Jun, 2016, 19:45
Za sve koji misle da Lorenco pièka, voleo bih da vas vidim kako bi vi vozili, da su vam juèe dali da vozite motor u onakvim uslovima - 165kg i 250+ konja...

Èovek jednostavno nUme da vozi po ki¹i.  ;)

Verovatno pratis GP tri godine...

Hohštapler

jok, poèeo sam ove godine...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivicat

Reci za bilo koga iz GP-a da nije kompletan vozac je (najblaze receno), smesna izjava.

Malopre sam pogledao snimak i rosija su prestigla dvojica pre prekida. Tako da je i njemu odgovarao prekid. To sto je posle toga pao, ne znaci da nije kompletan vozac, vec je za  trenutak presao 'tanku' liniju.

Biker-Boy

Citat: Ivicat poslato 27 Jun, 2016, 21:01
Reci za bilo koga iz GP-a da nije kompletan vozac je (najblaze receno), smesna izjava.

Malopre sam pogledao snimak i rosija su prestigla dvojica pre prekida. Tako da je i njemu odgovarao prekid. To sto je posle toga pao, ne znaci da nije kompletan vozac, vec je za  trenutak presao 'tanku' liniju.
Pa da, jer oni non stop voze na krajnjim granicama svojih mogucnosti, mogucnosti guma i masinerije, i zato su tu gde su, ne moze bilo ko da se usunja u moto gp , tu je samo ozbiljna ekipa, sve ostalo se brzo izfiltrira.
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Nize rangirani vozaci pokazali ovim nazovi najboljima kako se vozi po kisi.. Svaka cast Mileru,ako se ne varam,Petruciju i Hernandezu!!!!
jin-jang

VR 46

Citat: redshadow poslato 27 Jun, 2016, 20:55

Citat: VR 46 poslato 27 Jun, 2016, 20:37
Ма кацига му маглила,он је мислио да је међу првих 3....

maglice se pehar na kraju ove godine, pametno vozi dok se drugi klizaju na dupetu.
samo se bojim da ne krene da se magli od sledece u dukatiju jer cemo onda morati
da ga proglasimo za svojevremeno boljeg vozaca od rossija. op op :)

Паметно и пичкасто није исто  [zvizdi] а од следеће године ће му сметати крилца на Дукатију  [rofl]
Twist of wrist!

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

srbac


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: VR 46 poslato 27 Jun, 2016, 22:59
Citat: redshadow poslato 27 Jun, 2016, 20:55

Citat: VR 46 poslato 27 Jun, 2016, 20:37
Ма кацига му маглила,он је мислио да је међу првих 3....

maglice se pehar na kraju ove godine, pametno vozi dok se drugi klizaju na dupetu.
samo se bojim da ne krene da se magli od sledece u dukatiju jer cemo onda morati
da ga proglasimo za svojevremeno boljeg vozaca od rossija. op op :)

Паметно и пичкасто није исто  [zvizdi] а од следеће године ће му сметати крилца на Дукатију  [rofl]

od sledece godine nema krilca niko...zabranjena...unapred su znali da ce da mu smetaju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Nema veze. Zalice se sto ih nema.

srbac


makinjo

Citat: Ivicat poslato 27 Jun, 2016, 21:01Reci za bilo koga iz GP-a da nije kompletan vozac je (najblaze receno), smesna izjava.

Malopre sam pogledao snimak i rosija su prestigla dvojica pre prekida. Tako da je i njemu odgovarao prekid. To sto je posle toga pao, ne znaci da nije kompletan vozac, vec je za  trenutak presao 'tanku' liniju.
Pa cekaj kako je kompletan kad kao sisica malena vozi po kisi sa motorom koji je u top tri ?
Ne vidim sta je tu smesno...??

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Jun, 2016, 19:45
.......da su vam juèe dali da vozite motor u onakvim uslovima - 165kg i 250+ konja...

video sam cure po gradu na cbr1000rr tako da ne vidim zasto ne bi lorenca vozila motor od 165 kg?ipak ove cure sto sam ih ja video voze amaterski a lorenca se timebavi profesionalno....
tako da ne mesamo babe i zabe ;)

eclipse4

Citat: Ivicat poslato 27 Jun, 2016, 21:01
Reci za bilo koga iz GP-a da nije kompletan vozac je (najblaze receno), smesna izjava.

Malopre sam pogledao snimak i rosija su prestigla dvojica pre prekida. Tako da je i njemu odgovarao prekid.

zapravno i ne, kako se katapltirao hernandez tako bi se i ovi katapultirali....rosi bi od 5 kruga na nize poceo da deluje po njima,tada je najopasniji.celo vreme sam i znao da ce hernandez da padne......zna on zasto ih je pustio.

mi¹ko_kolo


Ivicat

Citat: makinjo poslato 28 Jun, 2016, 02:36
Citat: Ivicat poslato 27 Jun, 2016, 21:01
Reci za bilo koga iz GP-a da nije kompletan vozac je (najblaze receno), smesna izjava.

Malopre sam pogledao snimak i rosija su prestigla dvojica pre prekida. Tako da je i njemu odgovarao prekid. To sto je posle toga pao, ne znaci da nije kompletan vozac, vec je za  trenutak presao 'tanku' liniju.
Pa cekaj kako je kompletan kad kao sisica malena vozi po kisi sa motorom koji je u top tri ?
Ne vidim sta je tu smesno...??

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

U pravu si. Nije smesno, ali jeste neozbiljno.

Koliko god mi lorenco bio antipatican, daleko je od sisice:



PS: Verovatno ce i na Ducatiju da bude konkutrentan, pa ce to biti jos jedan razlog da ga rosijevci mrze.

Joker

Ajde da postavimo stvari ovako....
Lorenco:

Voznja po suvom: 9/10
Voznja po mokrom: 5/10
Voznja kada se izgubi pozicija: 7/10
Borba za poziciju: 7/10

Rossi:

Voznja po suvom: 9/10
Voznja po mokrom: 9/10
Voznja kada se izgubi pozicija: 10/10
Borba za poziciju: 10/10


Ako nisam objektivan, slobodno me ispravite...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...