Glavni meni

Stritfajteri

Započeo mohikanac, 23 Februar, 2011, 13:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Citat: SSZGO poslato 24 Februar, 2011, 13:53
Citat: rboban poslato 24 Februar, 2011, 13:44
Sta moj onda dodje CAFFE RACER??????

to je fajter u najavi,

ili fajter wanna-be

ili fajter junior


Pa zato sam ga i krstio kao SWEET FIGHTER!!!!
;D [rofl]
Ride It Like You Stole It

Braco

Samo za uffa  velikog poznavaoca street mashina  [glavazid]





Dvije slike motora koji je pobjedio na izlozbi prije dvije godine...

mohikanac

Braco posto znam da i ti imas preradu fzr-a 1000,postvi koju sliku,ako te ne mrzi. [cheers]

Braco

Nisam budala , pa da me banuju  [stop]

Bas sad radim opet nekog fzr ali posto mu je rep ultra tanak post bi otisao u minus  pa bolje samo da gledam...vec dugo nekacim slike na nasem govornom podrucju...znalci me pokolebaju pa pomislim da sam prevarant ...

mohikanac

Sta ima veze,debeo rep,tanak,bitno je da se nesto radi :).


UFF

Mohikanac ako hoces dosta snage fighteru to razumem ali zar onda nije bolje da uzmes neki naked pa u njega da ubacis jaci agregat i da lici na nesto?
Braco ja nikad nisam rekao da sam poznavaoc niti me takva drkanja interesuju (svi znaju bolje od fabrike) samo kazem.. ma sta kazem TVRDIM da bi me bio blam ovo da vozim
Ako se zove fajter zato sto ga je neko pri proslom fajtu polomio pa mu rep ostao kriv onda razumem


Braco

Kad upoznas materiju onda i komentarisi..nii ja se ne mjesam u politiku  jer neznam dovoljno...

UFF

I Braco okaci slobodno slike nece niko da te banuje budi siguran ja sam i pazio da u svom proslom postu ne okacim slike tvoje prerade pa da ne ispadne kao da te vredjam ali izgleda da nisam jedini koji tako misli o repu u nebesa
Ne moram da poznajem materiju da bi znao da je nesto smesno-ideja je da das licni pect motoru pa ako to vec radis sto ne uradis sa stilom - ne moraju bas svi da znaju da je vlasnik seljak (napominjem da nisam mislio na tebe pricam uopsteno!)
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,318.20.html

Citat: to crank poslato 01 Novembar, 2010, 22:22
Ovaj motor na prve dve slike u prvom postu izgleda kao da ga je BRACO pravio!

Citat: Dzambo poslato 07 Novembar, 2010, 02:27
Citat: to crank poslato 01 Novembar, 2010, 22:22
Ovaj motor na prve dve slike u prvom postu izgleda kao da ga je BRACO pravio!
Care!   [djavo]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: easy poslato 23 Novembar, 2010, 02:38

braco pravio hahahahah idi bre u pershun, puko sam od smeha u po' noci, probudio pola kuce
a tek kad sam vido onog liika sa kesom na glavi
[rofl] [rofl][rofl] [rofl]

SSZGO

ti si decko lud, na slikama su vrhunski motori...

sem ovog zelenog :)



samo da je malo kraca zadnja viljuska...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Pa mogao sam ja i neke kante da postavim ali sam namerno odabrao neki dobro i skupo uradjen jer ne pricam o tome koliko je brz i kakvo je ogibljenje kocnioce itd vec taj debilni rep

A evo vam i dokaz da fighter ne mora da ima rep nebu pod oblake da bi bio lep


Dutchman

tema vrhunska samo krenula na pogreshnom mestu ... ukusi su ralichiti ja volim generalno custom bajkove , e sad dal su R ili SF ili Choperi totalno nebitno , SF bi po pravilu trebao da bude R od koga je napravljen naked , problem je shto naked je samo dizajnerski osavremenjen Classic bike , dokaz za to je hornet okrugao far tipichan Classic bike , pogledash u rikverc deceniju i vishe i dzaba mu shto je rep 3 puta tanji idalje je Classic bike ako me razumete ...

e sa rep u vis hmm ne razumem , malo razumem , moj je malo podignut u odnosu na fabriku , ali kad ga preteraju preterali su ga za sve pare ... po meni najlepshi SF su oni koji izgledaju kao Strshljen na stereoidima najbolji su SHOWY MOTO iz kanade












primera dobrih bikova ima koliko ocesh isto toliko ima i nakaza ...

evo npr jedan pravi fabrichki SF po meni pun pogodak ...

WOLVERINE



     Ovo je K7 IRON HEAD

Dutchman


Braco

Ja sam 184cm  pa valjda nemoram kupovati novo  zbog toga.

UFF

Wolverine moze da kosta koliko hoce kad je grdan dzaba mu

Ovaj sto je Dutchman okacio je po meni CISTA PERVERZIJA i da mogu da biram pre bi ga takvog uzeo nego u fabrickom stanju  [balavi]

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 24 Februar, 2011, 16:49
Wolverine moze da kosta koliko hoce kad je grdan dzaba mu

Ovaj sto je Dutchman okacio je po meni CISTA PERVERZIJA i da mogu da biram pre bi ga takvog uzeo nego u fabrickom stanju  [balavi]


http://www.mototuning.com/galerie/suzuki/gsxr-iron-gixx/

mohikanac

Citat: UFF poslato 24 Februar, 2011, 16:13
Pa mogao sam ja i neke kante da postavim ali sam namerno odabrao neki dobro i skupo uradjen jer ne pricam o tome koliko je brz i kakvo je ogibljenje kocnioce itd vec taj debilni rep

A evo vam i dokaz da fighter ne mora da ima rep nebu pod oblake da bi bio lep
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=2179.0;attach=9599;image


Uff-e ovaj fajtera nije ni video :)

UFF

#39
Nego?

Da nije serijski-fabricki mozda? :)

usotalom onaj fajter sto je dutchman postavio mi se svidja ali najvise volim fabricke fajtere koji se tako i zovu ;)