Glavni meni

ocemo li na druzenje

Započeo goranvojska, 11 Jun, 2016, 19:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dukags

Kakol je vama lepo bilo, a mislio biæe smor od vruæine,  pa gde na sve to jo¹ i jaka 'rana... al vidim podneli ste nekako i dobro se proveli  [thumb_up]

juga












































Bilo je mnogo lepo, dru¾ili se, jeli, pili ali kao ¹to reko¹e kolege pre mene, ko nije bio mnogo je propustio. Hvala Goranu , Nemanji i naravno ostalim èlanovima porodice Nastasoviæ na lepom vikendu, hvala Laziæu ¹to nam put nije bio dosadan [djavo] :-*



zagadjenje

Bilo vrhunski!!! Hvala Goranu za veliki trud oko svega! Mogu misliti koliko je tek bilo dobro u subotu :)

Par komada od mene



Na kraju pivce za sumiranje utisaka :)




Tjuning bud¾ing

mareskin


Gorane svaka èast. Sigurno nije lako da ovo porodièno izgurate svake godine.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

#404
..teksta sam bez, samo jedno najveæe H V A L A Goranu, familiji i prijateljima, kao i svim manijacima na svemu..

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

jednostavno nema se reèi za ovako ne¹to...


p.s. jesu li svi stigli kako treba, ovo se ne odnosi na to da li ste putovali 4 ili 5 sati u odlasku i povratku, to je ok  [zvizdi], nego ovako?

BOKYBOY


Lazic

Stigli danas... ;D

Samo da odem do Majke pa æu da stavim slika i napi¹em par reèi... ;D

Gorane hvala na najlep¹em dru¾enju do sada... :-* [srce]

clutch&brake

A da i mi smo stigli jos juce...

HVALA Gorane jos jednom
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DraganPavlicevic

Goranove organizacione sposobnosti su nesumnjive; ovog puta je prevazi¹ao sebe. ®ao mi je ¹to sam bio samo u nedelju.Vo¾nja èamcem je bila izuzetna. A tek kupus? Drago mi je ¹to smo svi do¹li i oti¹li bez ikakvih kvarova. Tu ne raèunam na Laziæa; verujem da je on sam hteo da mu rikne guma, tek toliko da putovanje uèini jo¹ lep¹im.

goranvojska

bez lazicevih putnih problema ne moze da prodje ni jedno druzenje.neka nas covek.
od sada ne menjamo mesto.to je to.
ko nije bio jbg.sledeci put.ovima sto su bili hvala.
nadam se da ce biti bolje sledeci put.(mislim posecenije).

Lazic

#410
Pre svega da se zahvalim, Uraganu i Landseru ¹to su mi je pomogli oko demontiranja i montiranja toèka i na unutra¹njoj gumi, Hoh¹tapleru, Filgudu i Kosti 66 ¹to su podjebavali, i najvi¹e od svih, Jugi i Viktoru ¹to su se iscimali nazad do Mladenovca da mi naðu drugu gumu...  [cheers] [cheers] [cheers] [srce] [srce] [srce] Nikad nisam imao veæu pomoæ na putu... ;D


Sad redom.. ;D

Danima nisam mogao da spavam èekajuæi dru¾enje da opet vidim Nastasoviæe i onaj ludi most i Moravu... ;D
Posle sumanutih dogovaranja krenuli sa Miljakovca, mala grupa ludaka... Samo ¹to smo pro¹li Mladenovac, mo¾da 10km, poèe motor da ¹eta, a vruæina, natovareni, obuèeni, a hlada ni za lek, pola metra u sred krivine... :o ;D

Kako sam naravno kao i uvek trèao pred rudu, na svu sreæu sam bio prvi, a i naravno po obièaju, posle 50 kilometara smo uspeli da se pogubimo tako da sam sa sve bu¹nom gumom èekao ostatak ekipe 20 minuta... ;D

Onda je krenulo tovarenje zbog gume koja je poèela da se raspada pa u¹tinula unutra¹nju i probu¹ila je... :o Kupio je pro¹le godine, i super izgledala i odlièno dr¾ala, ali posle zime poèe¹e da se pojavljuju uzdu¾ne pukotine izmeðu ¹ara... Mislio sam da æe izdr¾ati ove godine, ali po obièaju sam se zajebao... :D

Posle kraæih konsultacija Juga i Viktor odo¹e do Mladenovca i 2000 dinara kasnije vrati¹e se sa skoro novom anaki 2 i zakrpljenom unutra¹njom... :o ;D

Posle toga je ostatak puta bio skoro pa nezanimljiv, jedino ¹to je Hoh¹taplera usput ujela osa, pa smo se opet pogubili... ;D

Goran i ostatak Nastasoviæa su prevazi¹li same sebe, lokacija je bila savr¹ena, Morava topla i brza a èamac skoro pa gliser... ;D Klopa neopisiva... ;D Oporavljaæu se nedelju dana... ;D

[ljubav] [srce] :-* [srce] [ljubav] :-*  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Upoznao sam Nind¾utsua saznao da je i on iz Vojske, jedino ¹to brzo ode pa nismo uspeli malo vi¹e da prièamo...


Evoooo slikaaaaaa umesto 1000 reèi... ;D


























































































mkt



Glava Dole

Letvica svemoguca naprava ;D Da si vozio kvalitetnu staru i 20 i kusur godina ko mi normalni ljudi to ti se ne bi desilo ;D


lord_oblivion

A ¹to je Laziæ slomio preèku na merdevinicama deèje kuæice i pored upozorenja da se ne majmuni¹e i ne kvari klincima igraèke?  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

castor

Æuti, bolje da je to slomio, nego da je upao u Moravu... Ko bi ga èupao odande, suncetijebem...
It's the ride that matters, not the bike…

juga

@ausvajs, ti nisi morao da skuplja¹ reteovizore! [rofl]

Kostić

kad je kosta dizo motor na letvicu, svi se smejali. onda je mudri landser vido pa turio u alat. ;D most je ove godine bio ko nov. pro¹le je bilo mnogo gore. al ona stara rakija.... ka¾e goran da smo popili ¹es litara, ja znam za ove dve ¹to fla¹e smo juga i ja tro¹ili.... i mikajlo uragan sa nama, al ta rakija sad nedostaje ko ¾ena... ;D

realno, moto manijaèko okupljanje u selu vojska by goran - keva foruma. mesto kraj morave - reè od tri slova - RAJ. lepa stvar je i to ¹to je i uff krenuo dobrim putem, pa sad imamo dva vredna dogaðaja.

bio je i titel kod ¹ekija, da se ne zaboravi, isto bez mane i domaæinski, pa to ispada na tri vredna dogaðaja.

ako uz to dodamo i gostoprimstva i okipljanja by ho¹tapler i ekipa iz NSa, to mu doðe èetiri.

realno, napredujemo kvalitetno, kolko god jeli govna po forumu i glodali taster i ekrane.
[flashing]  nema dalje.

FANTOM

    E hvala puno Goranu njegovoj familiji i prijateljima za super druzenje, organizacija je bila na nivou , krivo mi sto nisam dosao u subotu , ali nema veze .... Bilo je odlicno , evo i par slicica ...