Glavni meni

07. MotoGP - Gran Premi Monster Energy de Catalunya - ©panija

Započeo Hohštapler, 03 Jun, 2016, 20:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Eeeee , Zvuèe , treba imati malo u glavi da se shvati ta cinjenica ...

PS - al moja baba sto gleda skijanje , nemate pojima ;) ( pocela "juce" da gleda , kad je videla da sve njene drugarice iz ulice prate skijanje , ali nema veze , vec sve zna , najpametnija je

stilgar

Rosijevcima cestitke za pobedu, al Mladjani Markez vodi u sampionatu 😊

nuadal85

Citat: zVuk poslato 05 Jun, 2016, 16:08
Citat: BOKYBOY poslato 05 Jun, 2016, 16:01
...bolje sto je Lorenco pao,Janone mu je samo ucinio uslugu i postedeo ga blama i zavrsetka na petom ili sestom mestu...


...i postedeo ga 11 bodova sa kojima bi lorenco i dalje bio vodeci u sampionatu.....kucka rosijeva....

Sad je kucka Rosijeva a sta je bilo prosle godine? Spanski sampion bez muda i  bodyguard na poslednjoj trci? To nije kucka a? Mada i ta mala kucka ocigledno ima veca jaja od Lorenca. Izgleda da u toj vezi sampion prima ;-)

nuadal85

Citat: stilgar poslato 05 Jun, 2016, 16:20
Rosijevcima cestitke za pobedu, al Mladjani Markez vodi u sampionatu 😊

Ne cestitke nama. Cestitke kralju voznje. Pokazao je skill. Mladjanom Markezu svaka cast na borbednosti. Mozda nekad bude veliki kao Rossi. Pre toga da nauci da bude covek, ne kuckica.

zVuk

Citat: nuadal85 poslato 05 Jun, 2016, 17:38
Citat: zVuk poslato 05 Jun, 2016, 16:08
Citat: BOKYBOY poslato 05 Jun, 2016, 16:01
...bolje sto je Lorenco pao,Janone mu je samo ucinio uslugu i postedeo ga blama i zavrsetka na petom ili sestom mestu...


...i postedeo ga 11 bodova sa kojima bi lorenco i dalje bio vodeci u sampionatu.....kucka rosijeva....

Sad je kucka Rosijeva a sta je bilo prosle godine? Spanski sampion bez muda i  bodyguard na poslednjoj trci? To nije kucka a? Mada i ta mala kucka ocigledno ima veca jaja od Lorenca. Izgleda da u toj vezi sampion prima ;-)

....znas kako, i prosle godine je bio rosijeva kucka......a ako se vec pozivas na proslu godinu i poslednju trku, pogledaj i predposlednju gde je spansko govno otkinulo bodove upravo lorencu, i proslu trku gde su se trkali na noz i rizikovali sve u poslednjih par krivina.....ah da to nisi gledao jer si verovatno ugasio televizor kad je zabarskoj slini zveknuo motor....

....na kraju krajeva to sto je/ako je spansko govno izigravalo bodigarda lorencu, ne menja cinjenicu da je jajanone rosijeva kucka......i proslu i ovu sezone vozi za rosija kad god je u mogucnosti....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

Ko, ono, otkide Rosiju krucijalne bodove pro¹le sezone?! U Aragonu Pedrosa a u Muðelu i Melburnu ba¹ "kuèka" Janone.

eclipse4

sta ces...moraju svi da mu se ulizuju....deda je kralj  :P :P


eclipse4

nego jel on ove godine dva puta bese pobedio u spaniji ili? ajajaj  :drka:


andrijadragan

samo se vi smejte videcete kad lorry predje u moto 3 i krene da dere......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

mozda povuce i Marka ,,,zajedno su jaci, jaka je konkurencija tamo...  hot bro .....Spanci
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

srbac

Cestitam dedi, skidam kapu, mada je ne nosim !
Janoea na goli otok !

eclipse4

sic i ianone slicna skola....po meni jako jako neozbiljno za sport u kome zivot uvek visi o koncu...ako ne zivot bar prelom,nedaj boze gore i od smrti za njih,invaliditet....

ja sam se salio pa salio ali decko bukvalno nisani deo motora gde udara :)

stilgar

Vidim ovde se mnogi razumeju u gay muske odnose i ko koga trpa ko je kucka a ko topdzija 😊 kuda ide ovaj svet....

Dominik


yamahar6dejan

ajde manite se teorija ko je cija kucka,nego pravac pred tv u 22h repriza dedine lekcije ovim mladjanim djacima,pa da odgledamo jos jednom ko je doktor moto sporta :D :D :D

castor

https://kat.cr/usearch/motogp%202016%20round%20720p/

Eto vam za ovu sezonu...

Pola sata max nakon zavr¹etka trke, torrent je tu kompletan.
It's the ride that matters, not the bike…

nuadal85

I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.

Rece Ianone.. Ako stvarno telemetrija potvrdjuje onda je Lorenco trebao da se skloni udesno, kad vec ne vozi :P