Glavni meni

Humanitarna Akcija Uskrsnji Moto Zeka Zrenjanin

Započeo bornslippy, 23 Februar, 2011, 01:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

kojazr

pozdrav braco moja napacena a pomalo i postena kao sto sam i ja

Havarisan


gorki

THINK BIKE !

kawa ninja

Citat: prpa_zr poslato 28 Mart, 2011, 09:11
Citat: kawa ninja poslato 28 Mart, 2011, 08:24

  Zrenjaninci, zelim vam uspesnu akciju i lepo druzenje....poz   :)

A mi tebi ¾elimo da nam navrati¹ u goste, ovom prilikom ili nekom drugom :D

  Ovom prilikpm necu moci, ali u toku sezone sigurno dolazim u Zrenjanin bar jednom i onda se vidimo ... :) [thumb_up]  [cheers]

P.S.   Da i rodbinu da obidjem tu na Bagljasu... :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Gašpar

Ja samo opet da potvrdim svoj dolazak. Jedino sto me moze spreciti je neka teeeeska kisa  :D

Jos jedno pitanje, gde je tacno okupljanje, dobro bi dosla neka mapa od ulaza iz Vrsca (Ona pumpa je sa leve strane, vasariste sa desne, a gde ja idem?  [neampojma] )

prpa_zr

Citat: Gaspar poslato 13 April, 2011, 13:27
Ja samo opet da potvrdim svoj dolazak. Jedino sto me moze spreciti je neka teeeeska kisa  :D

Jos jedno pitanje, gde je tacno okupljanje, dobro bi dosla neka mapa od ulaza iz Vrsca (Ona pumpa je sa leve strane, vasariste sa desne, a gde ja idem?  [neampojma] )

Ti ide¹ na Motel ©umica.. tamo je okupljanje i kasnije dru¾enje..  ne znam kako bi ti namontirao mapu.. biæe lak¹e da se dogovorimo da te saèeka neko tu na ulazu kod pumpe..

al' videæemo da neko postavi mapu ili koordinate za GPS

Driver023

 Prema Garminu geografske koordinate su:  N45 23.597 E20 25.132

Malo slikovitije:
Dolazak iz Beograda



Dolazak iz Vr¹ca:



Dolazak iz pravca Kikinde



Dolazak iz pravca Novog Sada (moguæe je obiæi grad obilaznicom, gde se prikljuèuje na put koji vodi iz Kikinde, ali meni je lep¹e kroz grad proæi)



Nadam se da æe pomoæi.

prpa_zr

E bravo majstore,

evo Driver023 je odradio mape iz svih pravaca pa izvolte doæi :D

jo¹ jednom bih napomenuo ako neko ¾eli da ga saèekamo na ulazu u grad, nije problem samo se javite

Driver023

Mene zanima samo hoæe li biti majci i ove godine, i ima li ¾iro raèun, po¹to neæu biti u zr-u do uskrsa?

prpa_zr

Citat: Driver023 poslato 14 April, 2011, 14:16
Mene zanima samo hoæe li biti majci i ove godine, i ima li ¾iro raèun, po¹to neæu biti u zr-u do uskrsa?

Biæe majica i ove godine sa logom Moto Zeka 2011.  ako sam dobro razumeo cena æe biti 400 rsd..
o tome æe verovatno Mi¹a dati vi¹e informacija kad bude gotova priprema za ¹tampu

mi¹a bmw

Pozdrav drugari, evo, pripreme su u toku, preliminarno smo se sa vaspitaèicama dogovorili ¹ta da kupimo zavisno od kinte koju skupimo, ono ¹to je sigurno jeste pasulj i dru¾enje na motelu. [dancing]
Majice se ¹iju, ko¹taæe 400 dinara, pa molim sve zainteresovane da se na vreme jave, inaèe tro¹kovi za majice su 317 dinara, pa æemo razliku u ceni da dodamo za akciju. Evo kako bi trebalo da izgledaju:
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Two wheels, one life

Driver023

Prijave za majce:
1. Mi¹a BMW
2. Driver023 velièina valjda M ili L

gringo

Prijave za majce:
1. Mi¹a BMW
2. Driver023 velièina valjda M ili L
3. Gringo XL
4.

prpa_zr


Prijave za majce:
1. Mi¹a BMW
2. Driver023 velièina valjda M ili L
3. Gringo XL
4. prpa_zr  XXL (mu¹ka) i S (¾enska)
5.

Joker-ns

Citat: mi¹a bmw poslato 14 April, 2011, 22:36
Pozdrav drugari, evo, pripreme su u toku, preliminarno smo se sa vaspitaèicama dogovorili ¹ta da kupimo zavisno od kinte koju skupimo, ono ¹to je sigurno jeste pasulj i dru¾enje na motelu. [dancing]
Majice se ¹iju, ko¹taæe 400 dinara, pa molim sve zainteresovane da se na vreme jave, inaèe tro¹kovi za majice su 317 dinara, pa æemo razliku u ceni da dodamo za akciju. Evo kako bi trebalo da izgledaju:

I ja bih bar jednu ako ima za moje gabarite 190 x 140Kg a da mi ne viri pupak :D

prpa_zr

Citat: Joker-ns poslato 15 April, 2011, 10:15
Citat: mi¹a bmw poslato 14 April, 2011, 22:36
Pozdrav drugari, evo, pripreme su u toku, preliminarno smo se sa vaspitaèicama dogovorili ¹ta da kupimo zavisno od kinte koju skupimo, ono ¹to je sigurno jeste pasulj i dru¾enje na motelu. [dancing]
Majice se ¹iju, ko¹taæe 400 dinara, pa molim sve zainteresovane da se na vreme jave, inaèe tro¹kovi za majice su 317 dinara, pa æemo razliku u ceni da dodamo za akciju. Evo kako bi trebalo da izgledaju:



I ja bih bar jednu ako ima za moje gabarite 190 x 140Kg a da mi ne viri pupak :D

za tebe æe da skrojimo neki padobran :D

Havarisan


Tihi_ZR


gorki

Citat: prpa_zr poslato 15 April, 2011, 09:14

Prijave za majce:
1. Mi¹a BMW
2. Driver023 velièina valjda M ili L
3. Gringo XL
4. prpa_zr  XXL (mu¹ka) i S (¾enska)
5. gorki XXL (muska) zbog kroja idem na vecu :)

THINK BIKE !