Glavni meni

honda NX650V dominator 1996

Započeo Kostić, 22 Maj, 2016, 08:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić


bigbad86

Prodaj i skid plate ako ces ga samo do prodavnice.



Kostić

https://www.youtube.com/watch?v=PiFL5iqNtBY

ipak neæu da ga rasturam. il glave voðice ventila il je ovo ra¹telovano. æe napravim polako.

Kostić


srbac

Nastelujte ventila i pravac njiva !

stilgar

Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2016, 17:50
Citat: stilgar poslato 26 Maj, 2016, 17:07
Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2016, 14:19
https://www.kupujemprodajem.com/honda-nx-650-dominator-1996-33910691-oglas.htm?filter_id=64
posto ti stitnici za ruke?

neæu da ti prodajem, mnogo bi tra¾io, a ne mogu da ti poklonim. ima na oglasima delova, kopaj malo.
Nema bele samo crvene i crne. Na KP novi su 1000 din par ti obicni. Ok ako ti dune da rasturas znas koga da zoves za stitnike.

Kostić

neæu za sitne pare da skidam delove. nije kvar ba¹ takav da ga raskupusam, a malo mi je falilo : )

izduvni èukaju, usisni malèice. sutra æu da ga lepo rasturim, sad sam samo zavirio da vidim ¹ta ima unutra.

bigbad86

Opusteno Stilgar, sjebace on nesto kad ga rasturi pa opet ide u delove :P

Kostić

ma boli mene kurac za traktor, nego mi gori za pare, da prenesem kravu, ko kuæu da sam kupio. overa tamo, pa overa ovde, skuplje nego porez, plus porez, plus ¹etaj papire tamo vamo po¹tarine, kurac palac. a nem ni za duvan, a moram da prevedem, tra¾i biv¹i vlasnik... da imam pare, boleo bi me kurac, zalepio bi mu iljadu evra i æao. oæe¹ neæe¹, meni predobar i ovako za moje potrebe.

tako da, ne rasturam gospodna : ) samo ceo za 800 evriæa.

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Kostić

nem pojma, èovek je danas tamo overio èetiri primerka, pa sutra sti¾u papiri ovamo na overu, to je ovde 1860 dinara, mali kole juèe svoje platio toliko, pa vraæam dokumenta i tablicu, pa kolko bude porez da po¹aljem èoveku postnetom, pa da mi vrati papire nazad, izaæe bruka. iam ne¹to, dao mi mali koje juèe al ne znam dal æe pokrije sve, a pu¹im, a jedem, sreæa pa ne jebem, pa tu nem tro¹ak :D

Bishke

Smorio sam se kad sam video koliko je prenos za 636, ali jbg...mora se :D
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Porez za suzuki gsxr1000 k2 je bio 3700din tako da za tu kravu nece preci 1500din

stilgar

porez na hondu xl 600 1986 god. na novom beogradu 1670 din. registracija sa novom tablicom, saobracajnom, nalepnicom, tehnickim i svim taksama 20100 din pa ti racunaj.

Gavrolini


Gavrolini

Kosta popravi taj motor i ne seri vise pa okaci oglas kao normalni ljudi. Tvoj smisao za humor je ok za forum ali tako se ne prodaje nista. Sredi to sto lupa i postavi normalan text. Ako ti ne znas ja cu ti napisati :) sve ostale opcije su samo pogubne za tebe. I da ti kazem da ne rasturas te plastike dzaba jer 200e nije ni blizu realne cene. 100e bi mozda izvukao ako je nekom bas zapelao, a to tesko. Nije to R pa da se toliko traze plastike. A i drugar je skoro za 220e kupio sve komplet plastike u prvoj boji za k4 1000.  

Kostić

i takoja danas '¹telovo' izduvne ventile bez repera na 'uvo' pa mi sad motor ide ko pu¹ka, al leva strana zveèi, desna se ne èuje.... kakav sam ja sebi car.... sutra ¹telovanje po manualu ;D

gavro brate, takav sam ja od roðenja. ni moj æale to nije uspeo da popravi.... nije meni ni zapelo da prodam motor, nego proklete pare... vidimo se u ¹abac u subotu

Gavrolini

Pa zapelo ti cim nemas pare. Ja ne bih nista nikad prodavao kad bih imao pare za nesto drugo bez prodaje.