Glavni meni

penzija

Započeo Kostić, 19 Maj, 2016, 19:56

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#60
moram da priznam, da mi se krava jako sviða, posle svega ¹to sam za ovih skoro 50 godina protero ispod dupeta, u njoj sam na¹ao ono izgubljeno - neki jebeni bolesni du¹evni mir i radost. jes da nije gikser, al isto je to, to je taj trip 'tristaæ far'. jebeno sam sreæan ovih dana. [flashing]



edit post:

najveèi uspeh (ne za mene i ne po meni) u mom sitnom ¾ivotu je 'kanarinac', jako lep motor za sve pare, al nije me radio. najlep¹i motor koji sam imao je srad 'redak sluèaj pakla', ali ni¹te ne mo¾e da izleèi bolest jednog 'deèaka', kao njegov san.

sanjajte svoje snove, ne sanjajte 'modu'. snovi su veèni, moda je prolazna.


pijan sam, boli me kurac.

VR 46

Коле видим да ти је предња гума катастрофа,имам једну скинуту са мог мотора Метцелер М3  није нова али је боља од ове твоје бар дупло.Донећу ти ових дана,добијаш је на поклон од мене.

Нек је са срећом крава!
Twist of wrist!

Kostić

ma jebe¹ gume, zadnja mu je stara 15 godina. danlop sportmaks. nem namere da je skidam dok se ne podeli na dva dela. prednju nisam gledo, al i ona je bajata. tako to ide, bajat motor bajate gume... ;D

al ako si ba¹ zapeo, donesi. prednja ipak èuva glavu...

VR 46

Доносим ти ових дана  [thumb_up]
Twist of wrist!

bogdan

Bas takvog je imao moj burazer ( crveno crnog ) okretan ko bicikla  a kad se podlozi osmeh od uveta do uveta , cestitam

Kostić

taman sam bio miran sa onim kr¹em koj me nigde nije ostavio. sad sam em pokiso, em me obio grad, pa smrznute kajsije, em mi se ugasio motor. sve u krugu od kilometar. krava je stala 300 metara od kuæe...

mkt


BOKYBOY

...iiiiiiidemo ponovo... [yahoo]




DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 20 Jun, 2016, 21:57
taman sam bio miran sa onim kr¹em koj me nigde nije ostavio. sad sam em pokiso, em me obio grad, pa smrznute kajsije, em mi se ugasio motor. sve u krugu od kilometar. krava je stala 300 metara od kuæe...

sad krece nova tema...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


Kostić

do juèe je radio ko sat, jebo mu ja mater. danas se taman poradovo, seo dobiðem krug po ko¹u, on stade. verglam ko budala jok. æuti. ¹ta æuti¹ sad pièka ti materina, kad nemam drugi prevoz. posle teo al preðe 500 m i stane pa opet æuti petnes minuta. na kraju je stao u jezeru, pa smo ga gurali kuæi. enoga sad æuti pièka dole. znaèi, sutra alat, ¾ivci, pivo, ako ne proradi, èekiæ. a znao sam, èim sam po njega i¹o u opancima, umesto uredno u belim prokletim patikama....

UFF

jebo takvu voznju i takav motor

Andreja

Motor je kupljen u full stanju, ne znam ¹ta bi se moglo desiti... Osim ¹to je Kosta vlasnik :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Cuo sam kad se zagasio ... To je bilo negde kod moje zgrade ?

Inace , samo si prosao kroz jezero po najvecem pljusku , cudi me sto se ugasio

DebeliZmaj

a da sipash gorivo kole ?:)

sutra radim od kuce ... mozda navratim dok radish da
podjebavam :)
[watching]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

I ja sam jos na bolovanju ... Doci cu da ga jebem uzivo , posto se na forumu ljuti ... A ko se ljuti ...

Kostić

ugasio se u ko¹u. pa dva puta stao do tebe, nije do bare. il mi je neko sipo ¹eæer kako je obeæao, ili ne¹to sa dotokom goriva nije u redu, nem pojma, sutra æu vidim. ni¹ta mu nisam radio, stoji ko mumija, vozim ga samo èetvrtkom posl kruzersa, kad se napijem ;D

DebeliZmaj

da nemas motda prekidac koji kaze
dal sme gorivo sa dna tanka ... kod mene
ima to ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

VR 46

Ил је слаба струјa или је пећ покварена.
Twist of wrist!

Gavrolini

Majkala krava. Ili sto bi se reklo a ti kosta znas sta ta izreka znaci "okrenula krava pizdu"