Glavni meni

Kupujem kawasaki 636 2003

Započeo Bishke, 09 Maj, 2016, 16:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

ahahahah , ja mislim prizivas kisu da odlozis mustuluk , a ti zato sto nemas motor ... hahahahahah... "baby , be my bitch" ... hahahaha

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Andreja

Citat: Bishke poslato 10 Maj, 2016, 16:21
Citat: Darko poslato 10 Maj, 2016, 16:14
hahahah , neces se izvuci .. bice jedan cetvrtak suncan pa vala nema sile

Ma nek bude koji hoce, samo dok ja nabavim motor ;D

Probaj i da mi konaèno zalepi¹ ono govno, nisam seo na svoj motor od kad sam ga kupio (video ga jednom) :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Toma RR

Ako nije tajna za koliko si prodao tvoju 6icu ? :)

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Bishke

http://www.polovniautomobili.com/motori/8245517/kawasaki-zx-6-r-636

Zvao ovog danas.

motor dobijen u doplati za stan, covek zna samo da kaze da ima preko 1000eur opreme, da ima 150 konja, polirani kanali, odlicno stanje i da je bio 3200eur.

Drugim recima ljakse.

Na pitanje poslednje cene, kaze 2400eur ili ga bacam u reku.

Rodjace baci ga u reku.
You should do one thing every day that scares you

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Slozio je boje vrhunski ;)

A i ovi uokvireni farovi su mi vrh

;) hahah


PS - sto li si i trosio vreme na poZiv

Bishke

Zanimam se malo ;)

mada skapirao sam da trazim fabricki motor...koliko toliko...nikakvo farbanje, mackanje i lickanje
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Onda ces morati u fabriku po njega. Vremenom ces se pomiriti sa tim da super sport motor star 12 godina je skoro neverovatno neci u dobrom stanju. Ne u odlicnom vec u dobrom. On je za tih 12 godina morao da ima bar jednog vlasnika koji mu se najebao mame. Postoje dobri primerci ali su bukvalno jedan u 5000.

Bishke

mozda sam se pogresno izrazio...ali tipa farban u neku slj boju, ovo mu nedostaje jer zbog jbg i milion falinki koje 'mogu da se rese' ...pass

sto pribliznije fabrici ;)
You should do one thing every day that scares you

Mil@n

Citat: Gavrolini poslato 16 Maj, 2016, 02:02
Onda ces morati u fabriku po njega. Vremenom ces se pomiriti sa tim da super sport motor star 12 godina je skoro neverovatno neci u dobrom stanju. Ne u odlicnom vec u dobrom. On je za tih 12 godina morao da ima bar jednog vlasnika koji mu se najebao mame. Postoje dobri primerci ali su bukvalno jedan u 5000.
Ima i takvih starih 10 god u fabrièkom stanju al ne za te pare za koje se prodaju lomine....takvi i ne stignu u oglase...

Gavrolini

Pa obicno su jako retki. Ne kazem da ih bas bas nema. Ali jednostavno to je tip motora koji se ne kupuje da bih se vozilo 30 na sat. Kao sto i svakom hard enduro motoru starijem od 3-4 i full cross starijem od dve godine vec dusa izvadjena.

BOKYBOY

Bishke,moj ti je savet da gledas neki preko...pozeljno u Svici...a ja mogu da pitam ovog lika sto sam ja uzeo moju 17 godina staru debelu od njega da li moze da se poruci...on uzima samo proverene primerke od prvih vlasnika i sa servisnom knjizicom...videli su neki ovde bolesno stanje svih njegovih motora.

penzos

Citat: BOKYBOY poslato 17 Maj, 2016, 01:33
Bishke,moj ti je savet da gledas neki preko...pozeljno u Svici...a ja mogu da pitam ovog lika sto sam ja uzeo moju 17 godina staru debelu od njega da li moze da se poruci...on uzima samo proverene primerke od prvih vlasnika i sa servisnom knjizicom...videli su neki ovde bolesno stanje svih njegovih motora.
Bravo Boky! Na ¾alost u pravu si. Tamo se mo¾e sva¹ta naæi u stvarno dobrom stanju, ali (jebeno to ali) cene su srazmerne kvalitetu! Velike su ¹anse naæi motorcikl u fabrièkom stanju i sa realnih 30 - 40.000 to godi¹te. Cena æe biti malo zajebana!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bobangsxr

U svici ga mozes naci i sa 5000 km ali ima cena da mu bude pola  od novog

Bojan

Citat: Bishke poslato 16 Maj, 2016, 00:23
http://www.polovniautomobili.com/motori/8245517/kawasaki-zx-6-r-636

Zvao ovog danas.

motor dobijen u doplati za stan, covek zna samo da kaze da ima preko 1000eur opreme, da ima 150 konja, polirani kanali, odlicno stanje i da je bio 3200eur.

Drugim recima ljakse.

Na pitanje poslednje cene, kaze 2400eur ili ga bacam u reku.

Rodjace baci ga u reku.
Ovom je citav rep otisao u stranu


Bishke

U nekim sam pregovorima za 2005...pa cemo videti
You should do one thing every day that scares you

BOKYBOY

Citat: Bishke poslato 17 Maj, 2016, 21:01
U nekim sam pregovorima za 2005...pa cemo videti

...iiiiiiidemooooo!!! +

...auuuu...koja ciganija od motora... :o ...a i neko rece da je rep nakrivo malo...jes vala...

http://www.polovniautomobili.com/motori/8245517/kawasaki-zx-6-r-636