Glavni meni

Zidani rostilj ideje i resenja

Započeo UFF, 01 Maj, 2016, 21:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gorki

THINK BIKE !

Glava Dole

Ovo jos jedna kuca bog te mazo :D

Serpente

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 17:32
serpente ovaj sa prasetom kosta od 600 do 900e i dolazi sve sa raznjem i elektromotorom, predpostavljam da ti je to sad preskupo?
neskez hoces da odemo zajedno da pogledamo kad dodjes u bg ili da idem ja da slikam ? (nema sve napravljene kaze samo neke, ostale radi po porudzbini)
nalazi se u kacarevu iza panceva
nazalost u ovom momentu mnogo,tako da picite vi bez mene :( ja cu da pravim jedan sa Sebom,evo ti link,samo ja cu da ga napravim za nijansu veci, stavicu red bloka ili dva vise i eto ti za prase :)


https://www.facebook.com/craftsofficial/videos/vb.1767404743479484/1775627629323862/?type=2&theater
Be the change you want to see in the world!

UFF

taj nema dimnjak a prase ces da okrenes jednom u god dana, to moze i na livadi a ovaj gore sa pocetka ove strane ce da kosta toliko da za te pare ima narednih 10 god da mi donose svaki dan po kilo sveze pecene jagnjetine na kucnu adresu narednih 10 godina

Serpente

Pa i razmisljam upravo o tome da mi za prase i ne treba bas zato,a dimnjak mi ne treba ,koji ce mi,a i to moze da se sazida za 30ak e vise:)
Be the change you want to see in the world!

UFF

ako ne stavis samotne ploce ili specijalane aditive u beton sjebace se od toplote
ako ne stavis dimnjak ima da se nadises i naplaces
ako ga retko koristis uzmi plinsku bocu koju sad svi bacaju zbog isteklog atesta i odnesi kod sebe da je presece na pola i da ti izvari resetku i nogare, koji qrac zidas?


ja cu duzmem ovaj modularni iz dva razloga:

1. svaki zidani koji sam do sad bio je ruzan a vala i zauzima previse mesta
2. sutra ako mi se ne svidi polozaj mogu da ga premestim gde pozelim a i mogu da ga rasklopim i prodam

tj to su 4 razloga :D

neskez

sutra svracam na Bubanj potok, pa ti javljam ima li nesto zanimljivo

bigbad86

Ne mora plinska boca samo, moze dobar stari bojler ili ekspanzioni sud od parnog grejanja.

eclipse4

Ja sam od dva bojlera napravio 2 rostilja sa poklopcima i ventilacijom......noge sam iskoristio dva tripoda od nekih malih staklenih stocica sto idu u spavacu pored kreveta...dobio taj kic od nekog za svadbu,nikad nisam ni koristio....

Prezadovoljan hehe

juga

Mo¾e bojler samo mora prvo da se dobro zalo¾i da izgori cink, jerbo je malkice otrovan

eclipse4

jerboooda ga jebem mi ne umresmo ;)

Taraba

Umirali ljudi, nije da nisu.
Jako otrovna stvarèica, pogotovo kad sagoreva.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

juga

Ja sam jedared zavarivao pocinkovano gvod¾e malo du¾e,  pa sam teo dumrem, bila mi muka, a ortak povraæo, nije zezanje!

Andjelo

ako jos nisi nista nasao idem ja u  Temisvar  za vikend  ,pa cu pogledati tamo znam da je bilo u Praktiku za jeftine pare  al se ne secam  tacno koliko je kostao  ...............ako ti bude odgovarala cena  mozemo da donesemo

eclipse4

zalozio sam ga jedno 10 puta do sada valjda je otislo to u kurac?

Andjelo

evo koja ideja mogu ovako nesto da ti odradim






Andjelo

a ovako nesto jos pre 10-tak godina sam hteo da pravim za iznajmljivanje tj ,velika slavlja




Andjelo



Joker

Citat: Joker poslato 03 Maj, 2016, 00:05
Drugar mi je zidao sve to, dole ima kao pusnica ili vec sta li je da se pece prase ili jagnje, iznad razanj sa mehanizmom i rostilj. Pored sudopera sa elementima, ogromno... Ali ga je izaslo sve oko 600e. Slikacu sutra pa cu pustiti sliku, nije jos 100% zavrseno ali 90 jeste.


Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...