Glavni meni

Uzeli smo godi¹nji, idemo u Umag

Započeo Hohštapler, 26 April, 2016, 08:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ma ja se ne nerviram uop¹te,ali nemam potrebe da èitam...,vrlo jednostavno..,bog,buda,alah,kri¹na i uff su napravili ignore opciju,hvala im!!
jin-jang

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 28 April, 2016, 14:19
ma da al onda kad neko citira nekog ti
opet procitas sta je taj napisao ...

Ja ovo samo da malo bocnem malog nam zmaja... :D

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 28 April, 2016, 15:56
Lak¹e mi je ne gledat i ne èitati,¹ta postuje,usra nam temu,po¹to ja ne mogu da izbri¹em njegove provokacije,mogu barem da ih ne gledam..i ne èitam..

Meni dosta ¹to Slaninara trpim po ceo dan, najbolje jo¹ ovog sad...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 28 April, 2016, 16:34
Citat: DebeliZmaj poslato 28 April, 2016, 14:19
ma da al onda kad neko citira nekog ti
opet procitas sta je taj napisao ...
Ja ovo samo da malo bocnem malog nam zmaja... :D

ahahahha :) ... nemoj da im offtop... ups :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 28 April, 2016, 16:34
Citat: DebeliZmaj poslato 28 April, 2016, 14:19
ma da al onda kad neko citira nekog ti
opet procitas sta je taj napisao ...

Ja ovo samo da malo bocnem malog nam zmaja... :D
ljubi te majka!!   :-* :-* :-* :-*
jin-jang

Darko

Cekaj , ali jajopist 2.0 ...

Znaci , prevrnuo sam se sa stolice od smeha... Idi bre hostapleru u kurac krasni ;)

balcan girl

bozee kakvi steee :D kukate tu dok debeli kenja na forumu :D vama bar ne pise javno na fb na zidu da vas voli ko meni :D :D :D :P pussy :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Pickice...,sta ces,ali IGNORE RULES....,znas zabrinuo bih se kad bi meni pisao da me voli..,mislim postujem samoopredjeljenje,ali nije mi svejedno,mislim doci cu jednom na kakvo okupljanje MM i ako budem dupe morao uza zid stalno drzati,propade mi zurka....
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 29 April, 2016, 11:54
Pickice...,sta ces,ali IGNORE RULES....,znas zabrinuo bih se kad bi meni pisao da me voli..,mislim postujem samoopredjeljenje,ali nije mi svejedno,mislim doci cu jednom na kakvo okupljanje MM i ako budem dupe morao uza zid stalno drzati,propade mi zurka....

Ne brini, ne dam ja na tebe, ©EÆERU!

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

 :-*











malo uvoda..,nije Umag..,Makarska...,al otp. ce biti tako,ako ne i bolje...,Makarska blizu..   ;D
jin-jang

castor

Koliko sam ljeta tu proveo, majko mila... Valjalo bi otiæi, podsjetiti se malo...
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 29 April, 2016, 12:57
Koliko sam ljeta tu proveo, majko mila... Valjalo bi otiæi, podsjetiti se malo...

...cuti brate...uzbudices Debelog Zmaja... [panic]

castor

Uf, zaboli me. Ja za svoje novce idem gdje ja hoæu, a on za svoje kud god on po¾eli...
It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

Taj skup je pocetkom maja..,kamp na plazi,od centra dve minute...,kad dosadi na plazi,spakujes se odes u grad na kafu,klopu..,motor ni ne palis,sem ako hoces malo da se vozikas i za defile...,mada je vrijeme oko maja kriticno,ali mene posluzilo,malo navece padala kisica tada,ali sator nije propustio,divotica....,domacini uredni,svima sam jasno rekao odakle sam,hodao sa bojama bivseg kluba na ledjima gdje jasno pise da sam genuine cetnik iz banja luke...,stekao neka poznanstva,da ove godine ne idem u Umag,isao bih u Makarsku..,MK Sveti Jura,citaj Djordje,ili Djuradj kako kazu ovdje..   [pop]
jin-jang

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

dok vi krenete, izbiæe rat.... (na forumu)

SSZGO

Citat: mali_zmaj poslato 28 April, 2016, 16:27
Ma ja se ne nerviram uop¹te,ali nemam potrebe da èitam...,vrlo jednostavno..,bog,buda,alah,kri¹na i uff su napravili ignore opciju,hvala im!!

khm khm...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: SSZGO poslato 29 April, 2016, 21:16
Citat: mali_zmaj poslato 28 April, 2016, 16:27
Ma ja se ne nerviram uop¹te,ali nemam potrebe da èitam...,vrlo jednostavno..,bog,buda,alah,kri¹na i uff su napravili ignore opciju,hvala im!!

khm khm...
ne zna zmaj... ;D

Mik

#99
Ajde, pet strana ni o sta!

Ajde ja tamo da podjem, po trasi koju vi izaberete, pa idem Yugom, pa stvari (ranceve, satore, kojesta) mi ubacite u auto, dogovorimo se oko mobilne telefonije - gde moram da stanem kad vam nesto treba, i da vas sacekam.

Samo da mi nadjete smestaj za Yugo autic, i da se tamo ne trose neke mnoge pare, upotrebice ih hrvati protiv nas.
Eto!  :)

(I da ne bude sranja, mator sam za sranja, ne mogu da vas branim. Eto to bi bila molba sa moje strane.  [neampojma])

(E sad : rev , lazic , onaj iz Kraljeva (ne secam se nik-name) da kazu sta misle. ja popio. Al' ajde!)


(Uz najavu bar 10 dana unapred! ... da odvojim pare, priprema psihicka za to, odvikavanje od kojesta (sala, nema nesto toga, samo vodka, ali u voznji uzivam samo trezan). )