Glavni meni

Uzeli smo godi¹nji, idemo u Umag

Započeo Hohštapler, 26 April, 2016, 08:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Drago mi je zbog vas. Iskreno.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

brateeeeeeeeeeee .mene bi bilo strah da idem u rvatsku.pa de tamo.pa el citas malo novine a?



ma teraj bre i samo opustancija.na pp ti saljem broj od naseg bajkera da vas doceka,i isprati da sve bude ok.

doktor

Citat: Ho¹tapler poslato 26 April, 2016, 18:23
Citat: doktor poslato 26 April, 2016, 12:34
Voznja za Umag i nazad je vrhunska, ali koridorom (preko Brckog) do Banja Luke je najdosadnije...guzva, kolone, a ni predeli nisu neki...ako imate mogucnosti, spustite se malo juznije i uzivacete. Posle gde god da krenete ne mozete da pogresite.   [thumb_up]

Doco, ja svakako iz Novog Sada do Banjaluke idem sam, ako ima¹ neki put da je bolji za vo¾nju od koridora - ja sam za. Samo vodi raèuna da ja teram SVa a ne super teneru! :D
Tj. asfalt je moja teritorija, vama tenera¹ima kad naiðe makadam vi se samo nasmejete - a ja plaèem! :D

Samo na asfalt sam i mislio...Ako si tanak sa vremenom, manja muka je autoputem do Gradiske, pa na Banja Luku, nego koridorom. A ako bi se malo provozao, unutrasnjost Bosne je fenomenalna gde god da krenes.  Bjeljina-Tuzla-Doboj-Banja Luka je dosta zanimljivije za voznju, a neznatno duze (30-ak km).
Bikers work is never done!

Hohštapler

NS-SM-Bijeljina-Tuzla-Doboj-Teslic-Banjaluka...
To nisam pro¹ao - onda tuda. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

#28
El pro¹ao neko ovuda? Da li je izvodljivo, ili ima neki drugi predlog...
Kakav je put?


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

slave74

Mozes ici autoputem kroz Cro do Zupanja, pa predjes reku Sava ulazis u BiH ,pa ides do Gradacac, i tu ti se spaja vec sa tvojom plavom zamisli na slici. Put je dobar, nije neka priroda, nizi su to krajeve ,  tu imas dosta sela pa pripazi..Ako neces autoputom, idi preko Iloka na Vukovar ,Vinkovci pa na Zupanja opet. dobar je to put..

rboban

Sarajevo-Mostar-Metkovic-Split najlepsa ruta
Ride It Like You Stole It

penzos

Prvo, svaka èast na odluci! Svaki put je dobar! Ruta koju si ti oplavio prolazi kroz dosta sela, saobraæaj je  [panic] ,lokalci koji stalno ne¹to muvaju i prevoze golfovima i ladama, pun k... prikolica, traktora,... Mora¹ dobroooo paziti. O radarima sa lokalnim dembeljanima da ne prièam. A ogranièenje je svuda od 50-70. Ako si veæ re¹io da izbegne¹ auto put, bolja ti je varijanta iæi na Kuzmin, pa odatle na Bijeljinu jer smanjuje¹ ¹anse za gu¾vu i sporovozne kr¹eve. Najbr¾i, najkraæi, najbezbedniji i najkvalitetniji put je do Gradi¹ke auto putem (Hrvati su malo skuplji po pitanju putarine, al put kao pista, gorivo sipaj kod njih, dosta je kvalitetnije,....) pa opet autoputem do Banja Luke.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

nema on motora za auto put..,a i dosadno je... u¹tedi¹ dva sata,to je istina ali jbg.  za radare jednostavno,malo se pripaziti na ulaske i izlaske iz sela i gradova i to je to..,kad vidi¹ ravnicu,nemoj odma 120 raspalit vozi 80-100 da mo¾e¹ usporiti ako vidi¹ patrolu u daljini.. on nigdje ne ¾uri..,u banja luci ga svakako èekaju æevapi... i piva!!!
jin-jang

Slaninar

Za radare je jednostavno: pegla¹ po krivinama koliko ti du¹a ¾eli, na (dosadnim) pravcima vozi¹ po ogranièenju i nikad te neæe uhvatiti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Uglavnom kojim god putem da krene u B i H ili RS ga uglavnom èeka malo gu¾vancije..,sem nekih sporednih koji bi mu vrijeme oduzeli.. evo recimo kad bi i¹ao preko Bjeljine,Tuzle,Doboja,Jelaha,Tesliæa,Kotor Varo¹,Èelinac,Banja Luka.. eto za put od BJ-TUZ ne znam kakav je ali ovaj od Tuzle do Doboja je smor koliko je optereæen..,i onaj od Doboja preko Jelaha do Tesliæa..,al ga nema puno,pola sata vo¾nje..e onda od Tesliæa do Banja Luke preko Borja je san snova,planinski magistralni put srednje kvalitete..,nije puno "propo".... svakako æe izgubiti ¹est sati u putu minimalno...
jin-jang

Che

Citat: Ho¹tapler poslato 27 April, 2016, 09:20
El pro¹ao neko ovuda? Da li je izvodljivo, ili ima neki drugi predlog...
Kakav je put?




Ja uvek isao ovuda https://goo.gl/maps/cd33CLCenxz
ali je malo duze, mada to mi je i bila poenta.


mali_zmaj

Jest al moramo do Splita...,i cilj nam je peglanje jadranske magistrale...
jin-jang

Che


Che

Citat: mali_zmaj poslato 27 April, 2016, 11:51
Jest al moramo do Splita...,i cilj nam je peglanje jadranske magistrale...

Ah ne citam pazljivo, onda preko Kupreskog polja, pa na magistralu.
Fenomenala je a i u to vreme nema guzve.


mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 11:39
Za radare je jednostavno: pegla¹ po krivinama koliko ti du¹a ¾eli, na (dosadnim) pravcima vozi¹ po ogranièenju i nikad te neæe uhvatiti.

Dobro bre Slaninar za¹to ba¹ ti pominje¹ krivine :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu