Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2017, 23:53
zamisli ja da kazem e aj se vidimo i idemo da kenjamo zajedno

sto?

pa kenja mi se stalno, idemo kenjamo zajedno  [ludak]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se]

castor

A zamisli ti da ona ka¾e ajde, a ti ima¹ jednu WC ¹olju? [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Ivicat


Lazic


Andreja

Taman mo¾e¹ da je ¹a¹olji¹ po ramenu dok kenjate.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

pod uslovom da je istina da njihovo govno ne smrdi.....i da ne prde i podriguju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major


Lazic


durmitor2000

A kako znati koliko je do zastarela? Kad se pravim mrtav pred drugovima organima.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Glava Dole

od PRAVOSNASNOSTI RESENJA godinu dana relativna zastara, a 2 puta relativna=apsolutna zastara(tj 2godine od pravosnaznosti u svakom slucaju(ponavljam, ne ucinjenog prekrsaja nego pravosnaznosti resenja)) :)

durmitor2000

A znam ja to sve nego se u tom trenutku vodilo tri predmeta protiv mene. Tako da se nisam javljao niti podizao iz po¹te bilo da je re¹enje, poziv ili ¹ta drugo. Znam samo da sam za taj predmet koji me interesuje bio kod sudije za prekr¹aje sredinom sep 2015. E sad da li æe poslati da je nastupila zastara jer se mo¾da cimam bez potrebe kad vidim plavce :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Lazic

Ako nisu uspeli da te privedu na sud da da¹ izjavu, apsolutna zastara je 2 godine od trenutka prekr¹aja...

Major


slave74

Kad izdaju poternicu za nekim, nece je skinuti sve dok ne dobiju od suda nalog da je ukinu. A posto to kasni , moras licno odneti u policiji.
Jos bolje da neki clan porodice odnese, jer dok muriji objasnis da si zec , a ne bik - odose jajca.

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 05 Oktobar, 2017, 10:35
Ako nisu uspeli da te privedu na sud da da¹ izjavu, apsolutna zastara je 2 godine od trenutka prekr¹aja...

Sude i u odsustvu, provereno :)

durmitor2000

Citat: Laziæ poslato 05 Oktobar, 2017, 10:35
Ako nisu uspeli da te privedu na sud da da¹ izjavu, apsolutna zastara je 2 godine od trenutka prekr¹aja...

Sam sam oti¹ao kada me je murija navatala kod vrata u sep 2015. Bio u Mekenzijevoj seo poprièao i od tada se pravim mrtav. Vi¹e se nisam javljao nikome daljem od drugog kolena :D

clutch&brake

Posalji nekoga ko je sa tobom u srodstvu u ustanicku ulicu uz punomoc. Neka trazi listing tvojih prekrsaja. Tada ce sami da ti preskrabaju one koji su zastareli. Tada mozes da ides kod advokata pa da ti njih tuzis zato sto si doziveo stres zbog ne odgovorsnosti suda. Ja tako sa advokatom podelio 143000 😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

нема горег, него кад те набасају на степенице испред врата. тако ја једном кренем на посо, они на врата, ај са нама. месец дана ћорке, једва сам на послу објаснио, да су то рекеташи друмске мафије и да им нисам платио путарину и рекет, да могу да се возим. моро да идем у суд да вадим потврду. брука. сад кад ме налете доле док идем на пијац ил на степенице, има да гиљам једно шесто дана. ако добри бог да среће, можда поделим ћелију сонима из чачка. можда ме препознају, па заиграмо стони тенис.

Kostić

a ti laziæu dobro proveri zastaru. ako je raèuna¹ od dana nastanka prekr¹aja do apsolutne, mo¾e da se desi da si osuðen u meðuvremenu pa onda mora¹ da raèuna¹ dve godine od presude. idi u ustanièku i izvadi listing. jedan je tako izvuko ¾ivu glavu. oti¹o po listing i gledo samo de su vrata ako ovi pozovu muriju, da zapali, al niko ni¹ta, boleo ih kurac dali mu i on ode. imo je 16 dana do zastare posle presude. sedamnesti dan oti¹o tamo i nasme¹io se ljubazno dok je tra¾io potvrdu za mafiju. od tvog raèunjanja do sad je svako malo zakon menjan.

Glava Dole

Citat: clutch&brake poslato 05 Oktobar, 2017, 12:44
Posalji nekoga ko je sa tobom u srodstvu u ustanicku ulicu uz punomoc. Neka trazi listing tvojih prekrsaja. Tada ce sami da ti preskrabaju one koji su zastareli. Tada mozes da ides kod advokata pa da ti njih tuzis zato sto si doziveo stres zbog ne odgovorsnosti suda. Ja tako sa advokatom podelio 143000 😂😂😂

Ako je to moguce i ja onda mogu da ih tuzim za 116.000 jer me nisu obrisali iz registra, taman od naknade isplatim novih 106 i onih 17 pa u junu-julu sledece godine mogu na seminare  [yahoo]