Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Zezazaj Uffe zezaj za ukljucivanje kod sajma. Prevrnucu ti dva kontejnera na stranu samo me ljuti  [rofl] [rofl]  [cheers]

Lazic

Zamisli zezanja ako plati¹ olo¹ima... ;D

Lazic

Citat: petar357 poslato 15 Septembar, 2017, 10:24
Citat: Laziæ poslato 15 Septembar, 2017, 09:20
Proveri statistike koliko udesa izazovu pijani...


Statistiku treba znati i tumaciti.

Npr. ako od 100 vozaca njih 4 vozi kada su pijani i 2 naprave udes, statisticki je to 2%. A realno je 50%.

Od ukupnog broja udesa pijani su izazivali ne¹to oko 8%(pre ove harange na pijane u poslednje 4 godine)... Trezni su izazivali 92% udesa, tumaèi kako hoæe¹, pijani voze bezbednije... Za 22 godine i milion kilometara nisam malo puta vozio u raznim stadijumima pijanstva, uvek sam vozio sporije i pa¾ljivije nego inaèe, ba¹ iz straha da me n'uhvate... Nikad ni jedan problem, a jednom sam posle po kile domaæe odvezao Valjevo-Ni¹-Valjevo za 5 sati 600 kilometara... Najopasniji su oni koji malo popiju pa se opuste po gasu...

Kostić

#2843
ja sam od siriga do naplatne u ns stigo za 4 minuta kad sam isprobavo kanarinca. na ulasku uzo karticu i pun gas, niðe nikog niðe ¾ive du¹e i taman reko uuuu al je ovo dobro, kad naplatna rampa. ja pito de sam ona ka¾e ns. pogledam sat - 4 minuta. platio be¹e oko 300 dinara il pola jebemli ga. sa dva pivca malèice popijenih :) kontam da sam i¹o skoro kolko je mogo dide ;D i da sam kuko da je skupo da se vozim tri minuta za te pare, a ona me samo pogledala onako  :o ;D

a sa kilo rakije i kolko piva odro milo¹a po offu :)

a kad smo onomad davno i¹li kod ¹ekija, uvatio sam 278 na tren i pustio na 260, bilo me stra da mi ne otpadne toèak po onaj put ;D ne seæam se dal sam do¹o trezan el pijan ;D

sad, od kako sam presto da cuclam vozim 40 ;D i pao sam sto puta ;D

petar357

Citat: Laziæ poslato 17 Septembar, 2017, 03:18
Citat: petar357 poslato 15 Septembar, 2017, 10:24
Citat: Laziæ poslato 15 Septembar, 2017, 09:20
Proveri statistike koliko udesa izazovu pijani...


Statistiku treba znati i tumaciti.

Npr. ako od 100 vozaca njih 4 vozi kada su pijani i 2 naprave udes, statisticki je to 2%. A realno je 50%.

Od ukupnog broja udesa pijani su izazivali ne¹to oko 8%(pre ove harange na pijane u poslednje 4 godine)... Trezni su izazivali 92% udesa, tumaèi kako hoæe¹, pijani voze bezbednije...

Da bi statistika bila relevantna mora se ovo sto si izneo ukrstiti sa podatkom koliko pijanih koji izidju u saobracaj napravi udes. Pa ces videti da od 100 pijanih visestruko vise od 8 izazove incident.

Ili, da koristim bas tvoje reci, a ti potvrdi tu svoju logiku:

Od ukupnog broja silovanja, pedofili su izvrsili ne¹to oko 8% nad decom mladjom od 10 godina (pre ove harange na pedofile u poslednje 4 godine)... Ostali su izvrsili 92% silovanja, tumaèi kako hoæe¹, pedofili su manja opasnost...  Jel se slazes??


UFF

pa istina da su manja opasnost
manje su sanse da ce da me siluje pedofil nego neki obican peder :D

Kostić

#2846
nikad pera magnum neæe da doðe na roðendan....

CitatDa bi statistika bila relevantna mora se ovo sto si izneo ukrstiti


pero, mora da si vojvoðanin...

treba vako da pi¹e¹

Da bi statistika bila relevantna, ovo ¹to si ti izneo, mora da se ukrsti....

Hurricane

Eto ideje skoro niotkuda, umesto gulasa, sendvice da pravimo na rodjusu, sta se tu cimamo bzvze.. :D

Kostić

sve i da je presednik liæno, treba da doðe, ne bi nam bilo dosadno :)

petar357

#2849
Citat: kosta66 poslato 17 Septembar, 2017, 10:28

CitatDa bi statistika bila relevantna mora se ovo sto si izneo ukrstiti


pero, mora da si vojvoðanin...

treba vako da pi¹e¹

Da bi statistika bila relevantna, ovo ¹to si ti izneo, mora da se ukrsti....

Tacno Kosta.... Samo, smesno je kad nepismeni drze lekcije o pismenosti...
Jer, vojvodjanin se pise sa velikim V.
Takodje, ne pise se "treba vako" nego trebalo bi... ( a "vako" moze i da ostane, kao deo imidza).




petar357

Citat: UFF poslato 17 Septembar, 2017, 10:10
pa istina da su manja opasnost
manje su sanse da ce da me siluje pedofil nego neki obican peder :D

Tebe ni nece. Tj.  sansa je 0% iz prostog razloga sto nisi dete.

A vidi ovo:
Usled oduzimanja prednosti u samo 14% slucajeva zrtve su bili motociklisti.
Znaci, mala je sansa da nam se to dogodi?

Ali uz podatak da motocikli cine oko 2% od ukupno revistrovanih vozila, jasno je da je sansa za to 7 puta veca.

Hattrick

A koje su mu sanse kod trikofila, znas onih cika sto ih ekstremno privlace maljava muska tela.  :)

petar357

Citat: Hattrick poslato 17 Septembar, 2017, 12:10
A koje su mu sanse kod trikofila, znas onih cika sto ih ekstremno privlace maljava muska tela.  :)

Stvarno nisam znao da postoji i ta devijacija, ali vidim da ti tu vladas materijom...

Hattrick


petar357


Kad vidim da neko u nekoj oblasti ima vise znanja, sto teorijskog sto prakticnog, ja mu to priznam...  ;D

Kostić

najsme¹nije je to, ¹to nepismeni znaju da èitaju i pi¹u. inaèe tako treba, a velikim slovom, kosta malo koju reè poèasti :)

petar357

Citat: kosta66 poslato 17 Septembar, 2017, 14:03
najsme¹nije je to, ¹to nepismeni znaju da èitaju i pi¹u. inaèe tako treba, a velikim slovom, kosta malo koju reè poèasti :)

Nece biti da treba, nego da bi trebalo.
Inace, nemoj da laskas sebi. To sto znas da citas i donekle pises, ne svrstava te automatski u red pismenih.



Lazic


Kostić


Glava Dole

Ce si gadjam s padezi ako mi se gadja, bitna je poenta napisanog, sam sadrzaj i da se razumemo a ne suv pravopis :)