Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

kad se javis na telefon i pitaju da li je to taj i taj ti pitas ko ga trazi
ili ako nista ne prodajes licno onda kazes nije ovde njegov brat kolega sta god izvolite sta vam treba
ne znam gde je ne znam kad se vraca ako je murija ako je neki kupac ti si ovlascen za transakciju

despic

Kad ce se otvori tema za krivicne prijave? Ovu sam kompletirao 😁
klasican divljak

Glava Dole

Vid sad ovog, tvoje postove sam citao od pre par god a nisam ni jedan jedini post video otkad sam aktivan na forumu :D Dobrodosao nazad :D

A ja umalo da zaboravim... dobio jos jedan poziv plavca danas... reko da je januarski rok prosao, da sad sledi februarksi i da ne mogu jos... kaze cajac ok, polozi sta imas pa se javi... reko ne brinite, prijatno, dovidjenja, nisam hteo da seruckam :D

Smederevo je ipak mali grad, nije to BG 80% pandura zna ko sam ili me je vec proveravalo, caletov prijatelj tamo itd pa ipak ne bih da se kacim bzv, sjebace me posle za neku totalnu glupost a ruku na srce do sad su mi vise puta progledali kroz prste kad sam bio fin i kulturan... kolka je da je, ionako nisam u SDu a oni tamo znaju za zabranu i svi me znaju po udesu(caletov prijatelj me zaustavi sa devojkom proslo leto, ova se nije vezala, on me nije prepoznao na prvu pa posle provalio i mislio da sam pod zabranom zbog toga, pita ima nesto, reko jok, kaze aj znam ti caleta necu da te proveravam, hvala dovidjenja... punu mi oprostili pisali mi samo alkohol... svetla, 2 puta dozvolu... jednom divljanje... aj necu da teram mak na konac... vozicu ja FZRku po cacku a auto i onako tamo ne upalim po 2 meseca, bude prst prasine i prazan aku kad odem kuci :D )

Ali u svakom slucaju posle sredine februara postajem definitivno divljak :D

Lazic

Despiæ je zaboravio ¹ifru, pa je prodao motor, pa se o¾enio, ili obrnuto... I takooo... :D


@Despiæ:
©ta si sad uradio, nesreæo... :o ??? :D

Dukags

Citat: sremac poslato 27 Januar, 2017, 01:29
èekaj stani kakvo osiguranje , zar ne bi trebao ¹tete s neosiguranim vozilima da isplaæuje garantni fond ?  ja mislim da je rok zastarelosti 3 god
Rok zastarevanja je 3 gdine, ali ako se ne pokrene nikakva radnja u vezi s tim, a preduzeta radnja se smatra i poslat a neuruèen poziv i sl. gluposti...

Major

Citat: Laziæ poslato 30 Januar, 2017, 09:31
Despiæ je zaboravio ¹ifru, pa je prodao motor, pa se o¾enio, ili obrnuto... I takooo... :D


@Despiæ:
©ta si sad uradio, nesreæo... :o ??? :D

[rofl]

despic

klasican divljak

Major

Sve je za ljude :) Ko nije taj nije covek :D

Andreja

Poèeli da se raspituju za mene u kom¹iluku, da li sam tu, da li prièam sa njima... Nisu smeli da me tra¾e kod kuæe zbog psa. Danas æale i¹ao u prodavnicu, reko¹e i njemu da se obavezno javim u stanici u roku od pet dana.

Hmmmmmm... 'bem ti Peglicu i vo¾nju bez tablice, ¹ta mi je to trebalo, uvek me nahvataju sa nekom le¹inom od vozila :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

aæimo

I naravno da ce tebe da obese za jaja na banderu za primer ostalima.


perlx

Javi datum izvrsenja, da fotnem za AP ili makar Tanjug :D

Glava Dole

Pritiso ih neko odozgo sigurno... meni panduri na vrata i onda jos 2 poziva, kome bes ono jos sa foruma 8 meseci bukvalno istog dana kad su i meni dolazili... sad i tebe... 100% je nesto tako, moguce posle one frke sa unutrasnjom i hapsenjem policajca ne smeju da se igraju vise i ostavljaju pozive na stand by... izvestavaj obavezno sta je dalje bilo ako se budes javljao :)

despic

Sine samo se ne javljaj, ne mogu ti nista...
klasican divljak

Andreja

Malo je selo, svi znaju sve, znaju ¹ta sam jeo za doruèak, kad sam srao...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle

Citat: Andreja poslato 03 Februar, 2017, 10:04
Malo je selo, svi znaju sve,kad sam srao...

kako? vide kad ide¹ u poljski wc?





¹alim se. Pa ja sam jednom pro¹ao kroz Vrèin i video ti peglu parkiranu uz neki zid ogradu.

Lazic

Citat: Andreja poslato 03 Februar, 2017, 10:04
Malo je selo, svi znaju sve, znaju ¹ta sam jeo za doruèak, kad sam srao...
Pa ¹ta ako znaju?

bucko

Citat: Andreja poslato 03 Februar, 2017, 10:04
Malo je selo, svi znaju sve, znaju ¹ta sam jeo za doruèak, kad sam srao...

Citaju forum

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

! No longer available

Da nisu mene onda trazili zbog zatvora al nece da kazu da im ne bih bezao nego hoce da me navuku... [panic]

Andreja

Bio kod sudije, opet isto kao prvi put, 15000, 3 meseca zabrana i 6 poena...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D