Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Njemu je tata albanac
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

penzos

Ja mislim da Laziæ govori o biolo¹kom ocu nekoga tamo. A on je malo ju¾nije od Toplice, iz prizrenskog kraja. Koju ti Drinu pominje¹?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

petar357


Pominjem Drinu, u vezi porekla.
A te price da je Siptar otac.... pa zar mislis da taj covek i ostali "rodjaci" vec ne bi bili bar 10 puta na televiziji N1, da objasne iz prve ruke...

penzos

Aha, ma sigurno bi bili, pa naravno.  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

petar357


Na N1 bi bili sigurno. Zar iko misli da bi ta televizija to propustila?

UFF

kad bi znao sta je N1 dao bi svoje misljenje, ali za to bi trebao da posedujem tv uredjaj u poslednjih sa ponosom da kazem evo vec 20 godina

dzimika

Citat: petar357 poslato 02 Septembar, 2016, 22:49

Pominjem Drinu, u vezi porekla.
A te price da je Siptar otac.... pa zar mislis da taj covek i ostali "rodjaci" vec ne bi bili bar 10 puta na televiziji N1, da objasne iz prve ruke...

Kad bi znao da prica srpski mozda bi i gostovao ali na pinku posto im je N1 kao opoziciona a drzi je soros za privid demokratije

Lazic

Citat: petar357 poslato 02 Septembar, 2016, 22:49

Pominjem Drinu, u vezi porekla.
A te price da je Siptar otac.... pa zar mislis da taj covek i ostali "rodjaci" vec ne bi bili bar 10 puta na televiziji N1, da objasne iz prve ruke...

Jok, Anðelko mu je otac...






@Uff:
N1 je podru¾nica CNN-a za Balkan.

petar357


E, ove slike su nepobitan dokaz.
Ako su dokazi i za ostale slicne tvrdnje ovako pouzdani, nije ni cudo sto su na tri uzastopna izbora u ovih par godina rezultati ovakvi kakvi jesu

dzimika

ti to bas volis lik i delo ovog buljasa?

petar357



Meni je sve jedno ko je na vlasti, s obzirom da ni pre njega nije bilo ni malo bolje.
Samo ne shvatam ljude koji misle da vulgarnosti i najprimitivnije uvrede pojacavaju njihove argumente.

I ovaj forum je kao Srbija u malom. Nekolicina psuje, urla i halabuce, vecina cuti jer ne zeli da im se zamera ili da se spusta na taj nivo, a kad dodju izbori, svako glasa po svom ubedjenju. Rezultati su poznati, sva tri puta skoro isti...

joka

 Sad kad smo skroz off-ovali temu, imao bih da dodam: kad doðu izbori, svako glasa po svom ubeðenju, ali dali su rezultati poznati? Pa name¹taju se utakmice op¹tinske lige, a kamoli ovakvi derbiji ! 

dzimika

Pa italijani pali za namestanje utakmica u prvoj ligi a kamoli da ne namestaju izbore

petar357


Tacno, namestaju se utakmice i opstinske i italijanske lige, samo sto pri tim namestanjima nemaju svi klubovi prisutne svoje posmatrace, koji odmah salju izvestaj sms-om.
Znaci, namestanje je moguce, jedino ako predstavnici svih ostalih stranaka izidju za vreme brojanja, a onda se vrate da potpisu zapisnik. Primedbe su imali jedino oni koji su bili na ivici  cenzusa. Oni sto su dobili 6%, bili bez primedbi, znaju svoj domet.

I opet ostaje enigma, kako su namestili prve izbore (od poslednja tri), kada ih nisu organizovali?


ЯЭВОЛУТИОН

ako hoces da jebes zenku...lazi je....ako hoces da je zenis pricaj istinu
ako hoces da jebes narod lazi ga...ako hoces da te jebu pricaj istinu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: petar357 poslato 03 Septembar, 2016, 19:54

E, ove slike su nepobitan dokaz.
Ako su dokazi i za ostale slicne tvrdnje ovako pouzdani, nije ni cudo sto su na tri uzastopna izbora u ovih par godina rezultati ovakvi kakvi jesu

Sla¾em se da su Srbi ¹izofreni glasaèi i to nas jebe i jebaæe nas doveka, ali ako mo¾e¹ da iskreno ka¾e¹ da ne lièi(na slici) na bliskog kolegu i prijatelja njegove majke, nego na Anðelka, znam za koga si glasao... :P ;D

1992-ge godine u toku predizborne kampanje i¹ao Vuk Dra¹koviæ po Srbiji, prièao sa seljacima, slu¹am seljaka i ne mogu da verujem ¹ta prièa. Sve si ti Vuèe u pravu i mnogo mi se sviða¹, glasaæu za tebe kad bude¹ vlast... :o :o :o

slave74

Rekoh luda kuca od drzave, i institucija. Evo danas pogledam online tok predmeta, pre neki dan bilo resen -osudjujuca presuda, a sada je:

1.    10.05.2016    Захтев за покретање прекршајног поступка
2.    29.06.2016    Решење о покретању прекршајног поступка
3.    07.07.2016    Замолница за правну помоћ ради саслушања

P.S. ovako je i trebalo biti..

Ovo je od pre neki dan:

1.    24.03.2016    Захтев за покретање прекршајног поступка
2.    15.04.2016    Решење о покретању прекршајног поступка
3.    26.05.2016    Записник о саслушању
4.    26.05.2016    Осуђујућа пресуда

Lazic

Ja dve iz 2015-te nisam mogao ni da proverim, kao da je ¾ivot poèeo ove godine... :D

Ivicat

http://s9.postimg.org/n6tpnhl9r/Odbegli_m.jpg

Datum prekrsaja: 10.06.2012.

Stiglo pre neki dan.

Jos uvek aktuelno zastarevanje posle tri god?



petar357

#2319
Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2016, 20:47
Citat: petar357 poslato 03 Septembar, 2016, 19:54

E, ove slike su nepobitan dokaz.
Ako su dokazi i za ostale slicne tvrdnje ovako pouzdani, nije ni cudo sto su na tri uzastopna izbora u ovih par godina rezultati ovakvi kakvi jesu

Sla¾em se da su Srbi ¹izofreni glasaèi i to nas jebe i jebaæe nas doveka, ali ako mo¾e¹ da iskreno ka¾e¹ da ne lièi(na slici) na bliskog kolegu i prijatelja njegove majke, nego na Anðelka, znam za koga si glasao... :P ;

Nisam odavno gledao ovu temu, pa da ti tek sad odgovorim kad vec insistiras.
Nije tu toliko stvar ko na koga vise lici, slazemo se da ima nekih slicnosti sa siptarom.

Medjutim, sustina price je u tome da covek ispod cije slike stoji natpis Andjelko Vucic (na osnovu cijeg lika si ti izvukao svoj cvrsti zakljucak) , nije Andjelko, nego Drago Vucic, iz Bosne, inace Vucicev stric, koji se vise puta javno pod svojim imenom pojavljivao i u raznim TV prilozima.
Andjelkove slike su retke u javnosti ali ipak ih ima, i tu se poredjenjem takodje nedvosmisleno moze ustanoviti odredjena slicnost sa Vucicem.

Inace, postupak kada izvodis zakljucak koji je logicki tacan, ali je izveden iz namerno pogresno postavljenih premisa - naziva se manipulacija.