Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Ja neki dan na Adi , snimim mog bivseg zzr-a , koji je u medjuvremenu promenio par vlasnika... Pridjem liku i pitam ga najljubaznije kad misli da uradimo prenos , i on me na jedan oduva kako nije ni planirao da radi prenos ... Ahaaaaa, ok , isteci ce mu registracija , polako....

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

mene su zvali posle dvadeset godina za kawasakia.....ko zna koliko je vlasnika promenio...i na kraju dodju do mene....zavrsio decku sve sto sam mogao....nisu stizale prijave...zapravo motor nije ni vozen....e da ,tablica bila kod mene.....nisam hteo da im dam tablicu dok ne prevedu.....i tako dvadeset godina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Tako sam i ja trebao, da zadr¾im tablicu, al' de æe¹ sa ganferima da se raspravlja¹... Bolje da im nisam ni prodao motor, nisu mi hitno trebali novci, i dalje èuèe a za te pare je mogao da ode kad god...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle

Stigne me u petak marsovac... NASILNIÈKA VO®NJA. Ka¾e da me jurio od TC U¹æe, stigao me pred buvljak , ispod mosta na adi. Dva crvena?!, vo¾nja tramvajskim ¹inama, obila¾enje kolone od desetak vozila preko pune linije... Pita me da li sam pio, ja ka¾em da nisam, a onda mi on ka¾e ako nisam pijan, onda sam lud. Vratio mi dokumenta i ka¾e da me zapamtio.
Nakon toga uveèe ja prièam kumu ¹ta mi se desilo. A kum vozi cisternu u JKP, u bloku 70a im je baza. Ka¾e mi da me taj sigurno zapamtio. Stari su znanci.

Lazic


misa-pei

Citat: Darko poslato 21 Avgust, 2015, 17:23
Ja neki dan na Adi , snimim mog bivseg zzr-a , koji je u medjuvremenu promenio par vlasnika... Pridjem liku i pitam ga najljubaznije kad misli da uradimo prenos , i on me na jedan oduva kako nije ni planirao da radi prenos ... Ahaaaaa, ok , isteci ce mu registracija , polako....

Lepo ode¹ u muriju, stavi¹ zabranu na registraciju i ka¾e¹ da je motor prodat u nedelju, trebalo je da se u ponedeljak uradi prenos, tip se ne javlja na mobilni itd.
Tako mo¾e¹ da se obezbedi¹ od neke prijave.
Država je najveći neprijatelj naroda

Darko

Ma boli me uvo , sta god da uradi ne kosta vise nego taj zzr koji je ipak - moj u tom slucaju :-)

dzimika

Jel tupava kontrola ima pravo da zaustavi bus i izadje van stanice?

Hurricane

Citat: mrle poslato 24 Avgust, 2015, 09:22
Stigne me u petak marsovac... NASILNIÈKA VO®NJA. Ka¾e da me jurio od TC U¹æe, stigao me pred buvljak , ispod mosta na adi. Dva crvena?!, vo¾nja tramvajskim ¹inama, obila¾enje kolone od desetak vozila preko pune linije... Pita me da li sam pio, ja ka¾em da nisam, a onda mi on ka¾e ako nisam pijan, onda sam lud. Vratio mi dokumenta i ka¾e da me zapamtio.
Nakon toga uveèe ja prièam kumu ¹ta mi se desilo. A kum vozi cisternu u JKP, u bloku 70a im je baza. Ka¾e mi da me taj sigurno zapamtio. Stari su znanci.

..i meni je u istom tom kraju pro¹le godine jednom oprostio a sledeæi puta pisao za neregistraciju..

onako oni¾i lik vozi Apriliu?

mada ja i drugi put nisam imao ni¹ta protiv da mi pi¹e, èak ¹tavi¹e bio sam maksimalno ljubazan ¹to je on i naglasio u zapisniku

pa sam imao veeeeeeliki popust kod sudijice za prekr¹aje...

mrle

taj je. Ka¾e mi kum, njegovom direktoru pra¹tao pet-¹est puta, onda ga rebnuo za sve. A kuma mi radi u Durmitorskoj u MUPovom domu zdravlja, stacionaru... i njenoj koleginici isto tako pra¹tao pa napisao. I posle ovog mog dogaðaja proðe nekoliko dana, zove me kuma i smeje se, ne mo¾e do daha da doðe. Ka¾e:"Ona moja koleginica sada previja jednog, zna¹ kog, istog onog ¹to o kome smo prièali za vikend. Hoæe¹ da se èuje¹ sa drugarom..." Pokupio ga neki autom, oborio ga sa motora.

Hohštapler

...kosmièka karma.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ne treba niko da ih ru¹i sa motora, nikome to ne bi po¾eleo, al treba da ostanu bez leba u kuæi... da im deca nemaju za u¾inu.

®or¾ GTI

Pre dva vikenda izasli malo na rnb na splavove ja i drugar,  i necu da cirkam vozim a drugar dolazi i kaze jbga ja narucio pivo ja kao aj nema veze smorili se i krecemo da menjamo lokaciju, ja samo sto sam polio gutlja i krecemo kad kod psrking servisa zasustsvkja smarac aj na balon ja 3 pita nista i 4 put 0,31 al mu lepo kazem popio sam jedno pivo pre min, ne napisa covek kaznu za 0,1 vise.

®or¾ GTI

I platih 2500 u prvih osam dana posle je 5000

Kostić

kosmièka karma 0

kosta - 2

samo 2? ajde ajde, umete vi i bolje. da dopunim ¾elje, da im fri¾ider bude pun ko moj i da oni nikad ne plate kaznu za bahatu vo¾nju, iako jedan pre neki dan preko pune libije levom trakom polako ide i ide a za njim jo¹ dva lika. moja deca za te pune linije stradaju, pa nek stradaju i sudijina i njihova.

ima ona narodna, ka¾e, nemoj da èini¹ drugima ono ¹to ne ¾eli¹ da drugi uèini tebi. eto ja im ne ¾elim da ih neko obori sa motora. i da se to desi na moje oèi, odmah bi mu pomogao. ali kad mi napi¹e kaznu niza¹ta da bi popuno kvotu i raspolo¾io gospodu sa titulom, e onda neka im bude isto kao meni. nek se isprse, nek imaju negativne bodove etc.


a kosmièka karma nula minusa, jelda.

pa da ; )


Lazic

Citat: zorzgti poslato 28 Septembar, 2015, 14:46
Pre dva vikenda izasli malo na rnb na splavove ja i drugar,  i necu da cirkam vozim a drugar dolazi i kaze jbga ja narucio pivo ja kao aj nema veze smorili se i krecemo da menjamo lokaciju, ja samo sto sam polio gutlja i krecemo kad kod psrking servisa zasustsvkja smarac aj na balon ja 3 pita nista i 4 put 0,31 al mu lepo kazem popio sam jedno pivo pre min, ne napisa covek kaznu za 0,1 vise.
Kako si ovo elokventno napisao, kao da je bilo malo vi¹e od 0.31, jedva proèitah... :o [rofl]

®or¾ GTI

Sa telefona a baguje nesto sve se poremeti na ekranu:-)

Lazic


imaginos

Jel dozvoljeno preticanje 2 (dva) vozila preko isprekidane linije?
Znam da kolonu cine "3 i vise vozila"...

Ako neko zna neki clan zakona, paragraf, itd.