Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Manjovac_Kv poslato 19 April, 2015, 23:23
Citat: Laziæ poslato 19 April, 2015, 21:26
A lepo su rekli da æe ceo april da pecaju... Èak i ja napisao ovde... Kakvo bre javljanje suduji, kakvo plaæanje kazni, 94 strane i ljudi jo¹ ne skapira¹e, zastarevanjeeeeeeeeee... ;D
Od tog zastarevanja nema nista iomao sam jednu kaznu 2012god 30 000din platio sam 23 000 posle jedno mesec dana i ovih 7 sam hteo da odugovlacim par puta su mi stigle koverte da dodjem na izvrsavanje zatvorske kazne ili da platim ja kulirao dok nisu poceli da dolaze kuci jedno 3 puta sam izbegavao do pre neki dan zvali na fixni i trazili moj broj mobilnog da dodje neko isti dan da plati kaznu ako se ne pojavi niko do 14h pustice kao neku vrstu potere tako gde god da se nalazim da me legitimisu mogu da me uhapse i na kraju sam platio ne znam ni jedan primer u Kraljevu da je zastario reko mi je pandur da jure ljude za 500din a kamoli za vise
Proveri zakon... To se zove pla¹enje meèke re¹etom, upecao si se... Ni¹ta ne plaæam... Nikad jo¹ me nisu priveli, a registrovao i auto i motor i prelazio granice...

aæimo

Ti va¹i u Kraljevu su ð¾ukele svoje vrste.

Bori¹a

slazem se sa acimom, uglavnom su sa kosova i treniraju strogocu

Manjovac_Kv

Citat: Bori¹a poslato 19 April, 2015, 23:52
slazem se sa acimom, uglavnom su sa kosova i treniraju strogocu
e bas to nisam hteo da pisem da se mozda neko ne uvredi al jesu posebna vrsta to nema nigde ljudi kolko milicije ima  u Kraljevu

Bori¹a

i u cacku polako postaje trend... prodaj dole sve sto imas dodji ovde budi pandur :)

mareskin

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2015, 21:26
A lepo su rekli da æe ceo april da pecaju... Èak i ja napisao ovde... Kakvo bre javljanje suduji, kakvo plaæanje kazni, 94 strane i ljudi jo¹ ne skapira¹e, zastarevanjeeeeeeeeee... ;D

Kako bi ja to mogao da izvedem? Imam firmu, kuæu, imovinu. Svi mogu prstom da upere u mene kad me neko tra¾i. Gde da se sakrijem dok to zastari?

Znam ljude koji su se krili u BG godinama. Raspisana poternica po pravosna¾noj presudi za x godina zatvora. I onda pazi¹ kako prelazi¹ ulicu, ¾ivi¹ bez papira i èeka¹ da zastari delo za koje si osuðen. Njima je uspelo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: dzimika poslato 19 April, 2015, 23:18
uvatise kuma juce kod jugopetrola na adi, odma posle novog mosta posle spusta, zaleteo se ludak 89 a zna da stoje tu
ispricao se sa pandurom vise nego sa bratom :D razne informacije dobio

i pokusajte bar neko vreme da smanjite gas, ja sam cak i nocu usporio od kad sam video da stoje kod sajma u pola 4 ujutru sa radarom

jbg ti nemas motor
od kad su krenulo da drkaju ja svuda ili idem motorom ili ne idem u opste :D

povuku me za....

Lazic

#1887
Citat: UFF poslato 20 April, 2015, 01:45
Citat: dzimika poslato 19 April, 2015, 23:18
uvatise kuma juce kod jugopetrola na adi, odma posle novog mosta posle spusta, zaleteo se ludak 89 a zna da stoje tu
ispricao se sa pandurom vise nego sa bratom :D razne informacije dobio

i pokusajte bar neko vreme da smanjite gas, ja sam cak i nocu usporio od kad sam video da stoje kod sajma u pola 4 ujutru sa radarom

jbg ti nemas motor
od kad su krenulo da drkaju ja svuda ili idem motorom ili ne idem u opste :D

povuku me za....
za...? ;D










Citat: mareskin poslato 20 April, 2015, 00:58
Citat: Laziæ poslato 19 April, 2015, 21:26
A lepo su rekli da æe ceo april da pecaju... Èak i ja napisao ovde... Kakvo bre javljanje suduji, kakvo plaæanje kazni, 94 strane i ljudi jo¹ ne skapira¹e, zastarevanjeeeeeeeeee... ;D

Kako bi ja to mogao da izvedem? Imam firmu, kuæu, imovinu. Svi mogu prstom da upere u mene kad me neko tra¾i. Gde da se sakrijem dok to zastari?

Znam ljude koji su se krili u BG godinama. Raspisana poternica po pravosna¾noj presudi za x godina zatvora. I onda pazi¹ kako prelazi¹ ulicu, ¾ivi¹ bez papira i èeka¹ da zastari delo za koje si osuðen. Njima je uspelo.

Jebiga kad ¾ivi¹ na pogre¹nom mestu... ;D

MIGE


Mik

Pre neki dan mi je stiglo "Resenje" i "Obrazlozenje" da je novcana kazna zamenjena u kaznu zatvora ...

A tako mi se ne daju pare pravnicima i pandurima! To su parazitne kategorije drustva u bilo kom delu sveta..(Novac koji im se daje potrosice na automobile i telefone.)

Kako je u zatvoru? Jel bio neko 15 dana (za 15000din)?  [neampojma]

(Kako zivim u zadnje vreme, pa skoro da nalazim dobre strane nekoj samici uz uslov da je duvan dozvoljen. )

Glava Dole

To i mene interesuje(kako je u zatvoru) :D

balcan girl

zavisi u kom zatvoru :D u cupriji je fino :D imam vezu tamo ako vam treba :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Ne znam u kom, u onom gde me bace kad otcepe presudu a ne budem mogo da platim :D

Dukags

Ujak mi je bio dugo godina naèelnik zatovra i zna¹ kako je on govorio "Nije zatvor te¾ak, zapravo ni¹ta mu ne fali, ima¹ fraj hranu, ima¹ tv, zimi ima¹ besplatno grejanje, krevet... ljudi u zatvoru su te¹ki, i zatvorenici i èuvari" ¹to æe reæi kako ti se zalomi...

Glava Dole

Pa ne bih onda valjda bio sa onim teskim kriminalcima majku mu, valjda nije ko u americkim filmovima, pa da me karaju crnci, razmisljam da l' ce neko da me probode, prebije itd...opet mi logicno da nije isto za prekrsajne kazne i krivicne, valjda smo mi malo civilizovaniji, blazi slucajevi :D

mrle

to je padinjak, otvoreno odeljenje. ode¹, javi¹ se, po¹alju te kuæi, doðe¹ na spavanje. I ima onih drugih, ceo dan si tamo, pa te uveèe puste kuæi.

ЯЭВОЛУТИОН

nemaju oni kreveta koliko imau osudjenika u padinjaku.....da je malo blize beogradu svi bi isli na robiju niko nista placao nebi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Stigle su mi neke 2 neplacene kazne za parkiranje. Jedna je stara vise od dve godine a jedna oko 1,5 godinu. Placati ili se praviti blesav kao i do sada ?
TwinZ Auto & Moto

Glava Dole

Nemoj da placas, bilo je price da nemaju ovlascenje da pisu kazne nego idu na foru "ako prodje-prodje"
Ja imam jednu i stigla je ona pretnja advokatom kao i plus za kaznu povecali jos 100din, pravio se blesav i evo nikom nista vec mesecima, sad kad zastareva potpuno pojma nemam, mislim samo da moze da se desi da bude problem pri prenosu auta pre nego sto zastari a nije placeno...

Mik

Citat: Zeljkamp poslato 22 Maj, 2015, 19:32
Stigle su mi neke 2 neplacene kazne za parkiranje. Jedna je stara vise od dve godine a jedna oko 1,5 godinu. Placati ili se praviti blesav kao i do sada ?

Aaaaa, znaci nisi blesav! Sad ima da te banuju ovde na forumu!  :)
Sala!
Nego stvarno, znanje je i umece praviti se blesav. (Jos mene sabotiraju ovi moji u kuci .....  [facepalm])