Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Lazic

Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 14:42
koju tablicu?  [neampojma]
Koja registracija, koja tablica, dobro bre Marko...  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

                                                                                                                             [rofl]
[rofl]                                                    [rofl]

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: Laziæ poslato 17 April, 2015, 15:34
Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 14:42
koju tablicu?  [neampojma]
Koja registracija, koja tablica, dobro bre Marko...  [rofl] [rofl] [rofl]

Za¹to se svi Beograðani koje znam zovu Marko... ili Nemanja... ili Ivan... ili Zoran, Ljubi¹a, Slavko, Mirko, Jelena, Radenko, Branko, Milisav, Milenko, Jablan, Milosav, ®eljko, Radisav, Radoje, Ana, Sne¾ana, Milica, Marijana, Marija, Milutin, Du¹ica, Du¹an, Vidan, Gordana ili Marko... ili Nemanja... ili Ivan?

Za¹to?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Citat: mareskin poslato 17 April, 2015, 20:17
Za¹to se svi Beograðani koje znam zovu Marko... ili Nemanja... ili Ivan... ili Zoran, Ljubi¹a, Slavko, Mirko, Jelena, Radenko, Branko, Milisav, Milenko, Jablan, Milosav, ®eljko, Radisav, Radoje, Ana, Sne¾ana, Milica, Marijana, Marija, Milutin, Du¹ica, Du¹an, Vidan, Gordana ili Marko... ili Nemanja... ili Ivan?

Za¹to?!?

[rofl]

Bori¹a


kosta92

Covece koliko imena a nigde Nikola !!! :D :D  :P
Sam biras kako zivis ! :)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Manjovac_Kv

evo i mene danas uhvati radar vracao se iz sela sa kevom kolima oko 19h i 5min blaga nizbrdica nikad tu policija nije bila ogranicenje 50 ja 78 odma izlete pandur zaustavi mene i jos 5 ispred i posle mene ojebase.
1.prekrsaj-privredni prestup iz cl. 332 st 1.tac. 8 zoBS-a na putevima znaci kazna od 6 do 20 hiljada poeni dozvola veselo cekam sad da mi stigne poziv za kod sudije

ЯЭВОЛУТИОН

ja ne znam kako ide za kolonu vozila....nisam siguran da mogu da kazu da su svi isli brzinom koju je zabelezila fama.....fama meri brzinu samo prvog vozila...mislim da za ostala cetri mogu da ga duvaju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Manjovac_Kv

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 April, 2015, 22:23
ja ne znam kako ide za kolonu vozila....nisam siguran da mogu da kazu da su svi isli brzinom koju je zabelezila fama.....fama meri brzinu samo prvog vozila...mislim da za ostala cetri mogu da ga duvaju.
nisam ja bas lepo napisao nije bila kolona al jedan za drugim smo zaustavljeni

ЯЭВОЛУТИОН

ako je fama u pitanju , ona moze da meri samo brzinu jednog vozila....dok ne snimi to vozilo drugo nemoze da snima....da bi snimio vozilo kako treba mora da pusti snimak i markira momenat najvece brzine.....u tom momentu je slobodna za naredni automobil.....ako su pistolerosi....onaj laser i to....realno nema sanse da dokazu da si ti prekoracio brzinu....uglavnom snime jednog koji jeste i onda svima pokazuju tu cifru na laseru.....ako nemaju snimak bas tvog vozila koji moraju da ti pokazu, pisi zalbe dok ne dignu ruke....ako imaju, svejedno pisi zalbe....fame nisu atestirane kako treba u zavodu za zastitu mera....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 April, 2015, 21:28
ako je fama u pitanju , ona moze da meri samo brzinu jednog vozila....dok ne snimi to vozilo drugo nemoze da snima....da bi snimio vozilo kako treba mora da pusti snimak i markira momenat najvece brzine.....u tom momentu je slobodna za naredni automobil.....ako su pistolerosi....onaj laser i to....realno nema sanse da dokazu da si ti prekoracio brzinu....uglavnom snime jednog koji jeste i onda svima pokazuju tu cifru na laseru.....ako nemaju snimak bas tvog vozila koji moraju da ti pokazu, pisi zalbe dok ne dignu ruke....ako imaju, svejedno pisi zalbe....fame nisu atestirane kako treba u zavodu za zastitu mera....



Koliko ja znam, Fame su jedine "atestirane" kako treba, tj. propisi su pisani tako da samo one proðu - na u¹trb domaæih proizvoðaèa  - jer tu se niko ne ugraðuje. Tako da nisam siguran da ¾alba na preciznost Fame dr¾i vodu na sudu - èisto sumnjam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

u zavodu zzastitu mera nisu prosle proceduru....potrebni su testovi i merenja da bi se dobio atest....samo su dobili saglasnost da zadovoljavaju kriteriume.....
po zakonu na putu mora biti oznaka "radarska kontrola"...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Racuna se da je dovoljno sto objave na sajtu gde ce biti u toku dana

Manjovac_Kv

bas moje vozilo je na slici brzina 78 lepo se vidi, al ja mislim da ne pomaze zalba tu nista cekam poziv kod sudije da vidim koju ce mi kaznu odrediti

Lazic

A lepo su rekli da æe ceo april da pecaju... Èak i ja napisao ovde... Kakvo bre javljanje suduji, kakvo plaæanje kazni, 94 strane i ljudi jo¹ ne skapira¹e, zastarevanjeeeeeeeeee... ;D

dzimika

uvatise kuma juce kod jugopetrola na adi, odma posle novog mosta posle spusta, zaleteo se ludak 89 a zna da stoje tu
ispricao se sa pandurom vise nego sa bratom :D razne informacije dobio

i pokusajte bar neko vreme da smanjite gas, ja sam cak i nocu usporio od kad sam video da stoje kod sajma u pola 4 ujutru sa radarom

Manjovac_Kv

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2015, 21:26
A lepo su rekli da æe ceo april da pecaju... Èak i ja napisao ovde... Kakvo bre javljanje suduji, kakvo plaæanje kazni, 94 strane i ljudi jo¹ ne skapira¹e, zastarevanjeeeeeeeeee... ;D
Od tog zastarevanja nema nista iomao sam jednu kaznu 2012god 30 000din platio sam 23 000 posle jedno mesec dana i ovih 7 sam hteo da odugovlacim par puta su mi stigle koverte da dodjem na izvrsavanje zatvorske kazne ili da platim ja kulirao dok nisu poceli da dolaze kuci jedno 3 puta sam izbegavao do pre neki dan zvali na fixni i trazili moj broj mobilnog da dodje neko isti dan da plati kaznu ako se ne pojavi niko do 14h pustice kao neku vrstu potere tako gde god da se nalazim da me legitimisu mogu da me uhapse i na kraju sam platio ne znam ni jedan primer u Kraljevu da je zastario reko mi je pandur da jure ljude za 500din a kamoli za vise