Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Bolje da ja to podignem pa onda zalba ako je vec neko sranje..

Lazic

Neee...:o

Ako ne mogu da ti uruèe, zabrana zastareva posle duplo vi¹e vremena koliko je propisano za taj prekr¹aj, a dok ti ne uruèe nema¹ problem ako te zaustave...:-*

Major

Kako nemam? Zar ne vazi ono da vise ne mora da ti uruce nego te obaveste na tabli suda i to je to?

Lazic

To je za presude po prekr¹ajima, zabranu moraju da uruèe ili lièno ili ukuæanima ili u firmi... Zato si za sudiju uvek nezaposlen... A ukuæani imaju pravo da ne prime...;D :-*

UFF


*zeka*

Citat: Major poslato 21 Mart, 2014, 11:42
Al sta ako je presuda tj zabrana upravljanja u koverti? Zar ona ne tece od dana donosenja presude?
Recimo ja ne podignem tu kovertu i posle mesec dana me zaustave, provere i kazu imas zabranu i onda najebeb dupliran?

Zabrana pocinje od dana potpisivanja resenja o zabrani.

Lazic

hiljaditi put, ako niko ne popi¹e zastareva posle duplo vi¹e vremena koliko je bila propisana...;D

despic

nove info iz prve ruke... o5 sam bio na treznjenju -.-
kod sudije za prekrsaje ako naduvate preko 1.2%o , ujutru vas vode SAMO ako imate fiktivnu adresu...
tako da one price sa vesti ne vaze!
klasican divljak

Lazic


bigbad86


despic

jos znas kakva je picka morala da nastavi peske bez q kuci ;)
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: despic poslato 30 Mart, 2014, 20:08
jos znas kakva je picka morala da nastavi peske bez q kuci ;)
Stani...hoces da kazes da su te ustrojili i poslali peske kuci....to nije humano :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE


Lazic


Major


mrle


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2014, 21:20
Citat: despic poslato 30 Mart, 2014, 20:08
jos znas kakva je picka morala da nastavi peske bez q kuci ;)
Stani...hoces da kazes da su te ustrojili i poslali peske kuci....to nije humano :)

Znači... nekad stvarno preteruješ... znači... ;D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SrpskiDzedaj011

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2014, 15:29
To je za presude po prekr¹ajima, zabranu moraju da uruèe ili lièno ili ukuæanima ili u firmi... Zato si za sudiju uvek nezaposlen... A ukuæani imaju pravo da ne prime...;D :-*


Мени у фирми стигло.... Пита судија на А4 формату зашто нисам платио 15.000.00- и хоће да ме тера у затвор 15 дана....

А платио сам мало, свега ми....  [thumb_down]
I have to return some video tapes....

Lazic

Jebiga, buðava ti firma...:P ;D Ovi moji veæ godinama prièaju, dali smo mu otkaz pro¹le godine...;D

SrpskiDzedaj011

Ови моји поштени.... Не воле да лажу.... :)

Сутра код судије са уплатницама, шта ћу....  [povracanje]
I have to return some video tapes....